Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z tego ze więcej zarabiacie w UKa, skoro wszystko jest tam o wiele droższe.

Polecane posty

Gość gość
Każdy głupi potrafi sobie poradzić w Polsce. Nawet Chłopski do wzięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.46 jesteś ukowskim podnóżkiem. Zaden brudny szpangielski tyłek nierobil by tego i za te pieniądze co ty robisz. Ale widocznie do niczego innego się nienadajesz, jak wycierania obsranych doop i muskania zarzyganych klozetów. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty, zj***e p********z, akurat ja mieszkam w PL, ćwoku, tak że trafiłeś jak hooyem w płot, pieprzysz te swoje farmazony, żeby tylko sobie pobluzgać, nieważne do kogo, oj ty, biedny trollu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu wuefista
jestem tylko prymitywnym trollem, do niczego innego się nie nadaję, jak tylko do trollowania na kafe, kurfa, zrozumcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie chodzi o to by całe zycie : radzic sobie " :D Chodzi o to by spokojnie zyc :) Jak ktos lubi surival to i w Pl jest szczęsliwy :P Gołodupny wuefista musi sobie przeliczac ceny w Pl na funciaki by podbudowac sie jak to w Pl jest tanio :D Po AWF bzdecie nie ma pojecia o finansach i ekonomi , nic do niego nie dociera , on wie lepeij :P Niech sobie gnije w Pl, na zdrowie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie Ty masz pojęcie o ekonomii skurfialy brzydalu? Przecież na wsbzdecie niczego sie nie nauczyłaś, tylko zapłaciłaś za dyplom. Na AWFie nie skonczylabys nawet jednego semestru dziuro z dzyndzlem. O ekonomii to umiesz tylko napisać, siła nabywcza pieniądza, ale co ja kształtuje, to juz kurefko nie potrafisz wytłumaczyć. Przebrzydły, emigracyjny śmieć. Nikt w PL nie walczy skurfialy smieciu. Normalnie sobie żyje, chodzę do pracy, robię zakupy, ogarniam swoje pasje, realizuje sie zawodowo itp. Gnij tam brzydalu śmierdzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu wuefista autor wątku
"Normalnie sobie żyje, chodzę do pracy, robię zakupy, ogarniam swoje pasje, realizuje sie zawodowo itp" x hahaha, taki żarcik to był, no, chyba w to nie wierzycie, tak tylko pierdolę od rzeczy, tak naprawde dorabiam sobie jako płatny troll na kafe, marnie płacą ale cóż, co ja po tym swoim gównianym AWF-ie mogę robić, brzydal śmierdzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"cieakwe ze ty w Krakowie meiszkasz polmozgu bo pisales ze dom w Gdyni masz klamco p******y " - yyy...a bierzecie pod uwagę, że nie wypowiada się tutaj tylko jedna osoba?? Akurat o mieszkaniu w Krakowie i wyjazdach do Sopotu pisałam ja - kobieta, krakowianka z krwi i kości. Chyba styl mojej wypowiedzi odbiega jednak od wypowiedzi autora i można się zorientować, że to nie jedna i ta sama osoba...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie odbiega - jest tak samo chamski i bazuje na tych samych schematach słownych to, że masz rozdwojenie a czasem roztrojenie jaźni nie znaczy że zmieniasz styl pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro wszystko jest drozsze to dlaczego ludzie nie zyja od pierwszego do pierwszego tak jak w pl nie wspominajac juz o zyciu "na zeszyt" co jest bardzo powszechne we wschodnich rejonach kraju ... nie chwal tak debilku nei chwal bo nie mieszkasz w kalifornii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebrzydła szmato, a jaknzyja Angole? Ty skurfialy brzydalu, zobacz tylko na payslipy pozostawione pod bankomatem. Ty przebrzydła, gnojąca od ukowskiego gowna suko. Gnij tam aż ci dopa wyjdzie ten dobrobyt. To ze twoja matka i ojciec sobie nie radzą w PL i klepią biedę, nie znaczy ze każdy tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:17 nie każdy, ale ty na pewno tak masz, przebrzydły trollu, skurfiały wuefisto, gnijący na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty grzebiesz w wydrukach z bankomatów? ludzie, jaki niski poziom :O :O szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do zakupów - ja kilka dni temu wydalam na dobrej jakosci damskie buty, szminkę i krem w sumie 120 funtow a zarobilam na to w zaledwie 11 i pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I aż sobie zbilas tą szminą swój polski smutny zawór :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.04 Poważnie? Jakiś chytry pies z tego twojego sponsora :O 11 godzin biedulko się meczylas na jakieś pomykacze i krem hahaha beka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droższe, więcej się zarabia. Co z tego, że w Polsce jest "tanio" jak jest bieda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest straszna bieda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja "gminę" sobie w uk jak paczek w masle!!:) nigdy nie wroce do pl,aby klepac biede? nie nie!:) a ty zgnily "rodaku" ktoremu nie wyszlo za granica i wyzywa sie na emigrantach zgnijesz w tej swojej smiesznej zapyzialej biednej pl i na trumne ci nawet nie starczy ahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps.Turlaj baka głupi c***u :) srajonara!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma biedy w polsce osrusie, wszedzie dobre fury widac i /parkingi przed sklepami pełne, jaka bieda pajacu? jak masz biede to sie wez do roboty cebulaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś X Pierwszy lepszy przyklad choroby psychicznej trolla bingola :D ip sprawdzone, oba posty pisal ten sam obesrany gimbus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w sumie wyzej potwierdzenie, nie zauwazylam. Z bingola wychwala polske hahaha juz mu sie wszystko popierdzielilo :D biedny trollik na garnuszku u mamuni w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obesrany to ty jestes osrusie cebulowy siedzacy w Pl, w uk wszystko drozsze nieuki i nie placzcie ze w Pl jest drogo cymbałki bo jest tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne osrusy takie zaradne bo do uka na zmywak wyjechały. Wielkie mi kurfa halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błehehe nowe słówko nieudacznik trolek wymyślił - OSRUSY buahaha bingoooool loooooobuzie wyrooooooochamy ci buzie buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiace i nigdy wiecej bledow z przeszlosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy osrusy siedzicie w polsce i klawe zycie macie bo tanio macie, sprobuj zwywaku tępy w uk pojsc do fryzjera za 3f kupic mieszkanie za 30kf wynajac kawalerke za 200f to was angole wysmieja a w PL tylko tak tanio ale wy tepe cebulaki niezadowolone kij wam w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hlehle jaki tepak powyzej :D bingooooool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobuj zwywaku tępy w uk pojsc do fryzjera za 3f kupic mieszkanie za 30kf wynajac kawalerke za 200f xxx a gdzie w UK masz miesięczną pensję 300f tak jak w Polsce paroowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×