Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seseses

Czy podoba wam się imie Sylwia?

Polecane posty

Gość gość
nie podoba mi się i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seseses
K czy M to skrot od kobieta , mezczyzna... facepalm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę nie masz żadnych znajomych i musisz opisywać tu swoje nieszczęśliwe życie ??? Przecież każdy tu na Ciebie patrzy z politowaniem w negatywnym znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seseses
Gdzie ty tutaj widzisz historię z mojego życia? Pytam o imię 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Sylwia jakby co
mam tak na imię i szczerze to za nim nie przepadam może dlatego że brzmi chłodno/szorstko. imię moje niestety kojarzy mi się z francuska prostytutką - nie wiem czemu. nie jestem materialistką, nie lubię romansować. dużo prawdy jest w tym opisie, przynajmniej jeśli chodzi o mnie http://magia.onet.pl/imiennik/sylwia,204.html gdybym miała się określić w jedynym zdaniu to powiedziałabym że Sylwia nigdy nie pozwoli się zdominować (zwłaszcza drugiej kobiecie) bo jej natura jest dzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Dokładnie ale nie tylko kobiecie bo męzczyznie też nie pozwoli.Sylwia nikomu nie pozwoli sobą rządzić...i kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
I o co Ci chodzi z tą francuską prostytutką?zgłupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Sylwia jakby co
22:21 - zamilcz bo twoja szajba, która tu prezentujesz, nie dodaje uroku temu imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Szajbę to raczej Ty prezentujesz!Sam zamilcz trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Weronika ,daj se siana...n*******lasz zawsze z rana,ciagle pijana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zawsze musisz się rozpisywać i wtrącać swoje 3 grosze niezalezbie od tematu. Każdy Cię tu rozpozna chocbys udawała cudzoziemke.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Sylwia jakby co
i to rozpisywać o swoich porażkach życiowych i przeżyciach prywatnych. nikogo to już nie interesuje, tym bardziej że poznaliśmy po raz n-ty tę dramę od podszewki łącznie z detalami o mężu, porodówce, teściach i bezzębiu rodzinnym. nikogo to tu nie interesuje a pani Sylwia S z Górek "poetka" wciąż się tu wywewnętrznia napastliwie epatując we wszystkich swoimi traumami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej k***a przestancie życie roz******lać Koniarczyki pieprzone z Pierscca.Lepiej?Radosławy z Brennej i Joanny z Jastrzębia !Dotarło?czy nadal nie.?Jak móqi że z debilem nie chce być to znaczy że nie chce i koniec kropka!A ty Sylwia jakby co idz sie leczyć bo prezentujesz ten sam poziom co Ewelina z rymi żółtymi.Widać jakie to te geny macie.!To tyle na początek..!Wet za wet.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujawnię wszystkie dane was wszystkich po kolei jeżeli nie przestaniecie roz******lać jej życia i ją obmawiać.Ostrzegam.Ujawnione dane za ujawn ione dane.Bożeny N .i Katarzyny G oraz Eli D z Cieszyna też się to tyczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Sylwia jakby co
ja cię nie znam osobiści mieszkam od ciebie z 500 km więc mnie nie przyszywaj do twoich paranoicznych krzywdzicieli. ludzie proszę cię tu tylko o jedno. NIE EPATUJ W NAS swoimi historiami z życia prywatnego, bo nas to nie interesuje. czy to takie awykonalne? czy masz potrzeba pławienie wiecznego się z swoich krzywdach i opowiadania na lewo i prawo a potem się zastanawiasz skąd ludzie wiedza o tobie szczegóły. skoro z tego co tu na okrągło piszesz nawet ja cię w necie znalazłam, to twoi znajomi tym bardziej. wiersze piszesz kiepskie - no sorry :o i nie bluzgaj, bo to poniżej godności kobiety w twoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o cie jej wiersze obchodzą !Patrz swojej d**y i nie wywracaj teraz kota ogonem.Ostrzegam jeżeli nie skończysz to ujawnię całą prawdę o tobie a wtedy to już nie bedzie śmieszne.To dopiero początek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Sylwia jakby co
Żałosne :o pass !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd wiesz gdzie pisze te wiersze ? I jakie wiersze? I ciekawe skąd wiesz o czym i z kim w pracy rozmawia?.Jonna Sz..podla gnida.!to na początek.Patrz swojej d**y trollu i przestań eszedzie śledzić jej wpisy łącznie z fejsbukiem! Co robi radiowoz policyjny codzienne rano ?w miejscu gdzie wsiada?Ingwidilacja w jaki kolwiek sposób a także ingerowanie w czyjeś życie za pomocą jej rodziny i nie tylko ,jest karalne!.Pamiętaj o tym.Ogarnij się trollu zanim bedzie za pózno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwunia poczytaj troszke o schizofrenii bo sie tracisz w wytworach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schizofrenie ma Tadeusz K oraz Tomasz K i to ich w pierwsej kolejnosci trzeba zbadać!Mam przytoczyć treść esemesa z pogrózkami?a maryche czy amfe to komu jeszcze do auta wrzucisz co?gnido zawszona.Do budy!i wara od mojej rodziny!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wytworach?mam zdjęcia i esemesy !..a także nagrania z zeznań róznych osób głównie jej brata i rodziców.Radosia sama sie wkopała z tym wystłaniem dedykacji o p**********h smerfach.Wam sie wasza schizofrenia kłania!Ja go kochałam?tfu kiedy?on jest moim byłym ?tfu Tomasz mnie nigdy nie intwresował i niech to do was dotrze..schizofrenicy popieprzeni!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×