Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milutki1981

34 letni zdecydowany na romans

Polecane posty

Gość gość
13.56 może tak, ale jaaaak pisze👄 Koke👄S: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Koke 2014.07.31 Tak Słodka, Afroamerykanki są niesamowite, biel oczu, zębów, tworzą niesamowity spektakl, flirtu, tej żywiołowej bieli z ciemniejszym, jakże tajemniczym kolorytem skóry, i to jakiego flirtu! Z każdym jej uśmiechem miałem wrażenie, że jestem w samochodzie, z piękną kobietą u boku, stoimy na wzgórzach Los Angeles, tańczymy językami, między swoimi ustami...Była w topie i shortach, zgrabna, przypominała Beyonce...Pomagałem jej ogarnąć akcję, w urzędzie, w którym załatwia się obywatelstwo Pl. Jak to bywa w urzędach z pięknymi kobietami, koke jak znalazł smiech.gif Bodyguard z kwalifikacjami oczko.gif Rozmowa zaczęła się kleić, wylądowaliśmy w windzie, a ja lubię w windzie sam na sam, gdyby nie fakt, że jest tam mega duży ruch, kto wie jakby to się zakończyło...Jakby zaiskrzyło... Jednak brunetki mimo wszystko stawiam oczko wyżej w moim rankingu, na samym jego szczycie, mam z brunetką wyjątkowe wspomnienia, odpowiednie na wypady nie tylko w boskie Bieszczady, ale także na światowe harce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke 2014.07.26 gość wczoraj - Przeżyłem już takie spotkania, to znaczy "wyrwanie" przez internet i kontynuacja znajomości w realu oczko.gif Jeśli chodzi o mnie, to jestem jaki jestem, zarówno tu jak i w realu, więc nie mam co ukrywać, do spotkania podchodzę na luzie, z uśmiechem, z pełnym wyluzowaniem, maksymalnym funem. Newralgiczny jest pierwszy moment, dobre wrażenie, z reguły otwieram taką przygodę mega uśmiechem i dobrym humorem, urokiem osobistym, wszystkim tym co mam najlepsze do pokazania. Dobrze wyglądam więc generalnie nie mam tremy ani problemów podczas spotkań w realu. Osoby, z którymi dobieramy się do takich akcji, charakteryzują się także wyluzowanym stylem bycia, pozytywnym nastawieniem do świata, poczuciem humoru, ciekawą osobowością, charakterem, więc jest naprawdę fajnie. Myślę, że ze Słodką byłoby podobnie oczko.gif Powiem Ci, że randkę wynikłą z takiego spotkania wspominam niezwykle ciepło oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazles juz kogos czy dalej szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOKO KOKO ANAL JEST SPOKO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę zdjęcie malutkiego sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś koleżka11 2012.03.02 Wkleiłbym, aczkolwiek istnieje obawa, że czyta to moja siostra, a po tym co tu napisałem mogłaby mnie troszkę hmm...Rozumiecie smiech.gif Także mogę "jedynie" powiedzieć, że jestem wysportowany i dobrze w tych sprawach wychowany smiech.gif koleżko 2012.03.02 tylko dla lolity masz propozycje? a ja - lat 25 lub jakaś inna, MmM 30 to już nie? Po 30 moze już odpadają? koleżka11 2012.03.02 koleżko - nikogo nie skreślam lubię dojrzałe smiech.gif Zgłoś koleżka11 2012.03.02 Mogę dać ci zdjęcie sprzęciku. X smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×