Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
Przeciez widac dokladnie ze on nie jest zainteresowany tym facecikiem ktory do nich podszedl . Ludzie to maja naj****e we lbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ miałam dzisiaj sen :/ Śniło mi się ze oglądałam tv. A w wiadomościach podali ze znaleźli ciało i pokazali je, o zgrozo, tak do biustu, dostrzegłam ze się rusza i zastanawiałam się o co chodzi , czy zyje,okazało się że pies szarpal zwloki , na szyi byl jakis naszyjnik i dluzsze wlosy, tak czułam że to kobieta, choć skóry na twarzy nie miała. Sceneria jakby leżała w wannie w ogródku Bezsens trochę ale czasami mam prorocze sny. Obudziłam się zlana potem :o mam nadzieję że się odnajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:27 az mnie dreszcze przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wpadla do warty to napewno tam jest. Mysle ze wpadla do niej z powodu swojego stanu po alkoholu tak jak wtedy na monitoringu gdy sie przewróciła i pociagnela za soba Adama. Na zadnym nagraniu nie widac ze zamierzał jej zrobic cos zlego, albo ja obejmuje albo przytrzymuje albo podnosi z ziemi. Nie wierze ze zrobil jej umyślnie krzywde. Moze to sie stalo od tego wyglupiania. On byl przeciez cierpliwy i pomocny jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno obiecał jej chlopakowi ze ja odprowadzi pod dom no i odprowadzal , bardzo dlugo ale sie starał. Widac ze po alkoholu ma ADHD to moze wpadla na durny pomysl by wejsc na barierke i wpadla a on moze w tym momencie lezal przewrocony przez nia na ziemi. Gdyby byly kamery na moście to wszystko by bylo jasne. Szkoda dzieciaków, tak sympatycznie sie wyglupiali i to glupie nieszczęście nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten jedyny
co wy pitolicie? Niebieski maczal w tym palce jak nic! Cały czas mataczy, zmienia zeznania itd, Zresztą wyraznie powiedział ze tam przy rzece ONA OD NIIEGO UCIEKALA W STRONĘ WODY!!! Sam się to tego przyznał w eksperymencie procesowym-to wiele wyjasnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co miałby maczac w tym palce? Wytłumacz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona uciekla przed nim? Moze uciekala ale chyba przed sama soba, byla pijana chyba jak nigdy w zyciu i w takim stanie nie wie sie samemu co sie robi. Widzieliście co robila na chodniku? Zarzucalo nia jakby wichura byla, nawet jego powalila na ziemie . Identycznie moglo byc na moście. W takim stanie mozna rozne rzeczy robic, trudno poradzic sobie z takim pijanym człowiekiem. Mialam kiedys takie doswiadczenie z osoba w identycznym stanie, zachowywała sie tak ze poskromić jej nie mozna bylo mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten jedyny
na tym filmie widac ze on ją wyraznie ciagnie i nie puszcza ani na sekunde a ona mogla byc odurzona ktos mogl jej cos wrzucic do drinka. Widac wyranie ze on ją ciagnie a ona chwilami jakby chiala się uwolnic.sam zresztą powiedział n apolicji ze ona przed nim uciekala w stronę wody-to jego słowa,nie moje!!! Moze chciał ją wykorzystac a ona nie chciala i się wkurzył i sam ją wepchnał do tej wody a moze ona uciekawal przed nim i sama wpadła. W kazdym razie beknie na pewno za utrudnianie sledztwa i nieudzielenie pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do więzienia idzie sie za konkretne przestępstwa. Jesli nie zabił to nie powinien siedziec w więzieniu. Ty tez bys dziewczyne ciągnął jesli utrudnialaby ci odprowadzanie i zamiast do przodu to szla do tylu. Przeciez on od 2 w nocy nie mogl sobie z nia poradzic, obejrzyj sobie monitoring. Gdy moj brat pierwszy raz w zyciu sie okropnie nawalil tez nie chcial sluchac i isc do domu, musieliśmy z mezem go ciagnac bo nam sie wywijal ciagle i maz darl sie na niego bo nie mogl sobie poradzic z nim. Ujarzmialismy go bardzo dlugo, do samochodu nie chcial wejsc, wystawiał paluchy i drzwi mu je przytrzasnely. Sad dojdzie do tego, wy nie jestescie od tego by oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten jedyny
ja nie oceniam, kafe jest po to by dyskutowac, wyrazic swoją opinię, w moim odczuciu chłopak wyraznie maczał w tym palce,moze nie zabił z premedytacją ale mozliwe ze działał w afekcie,ze sprawy wymkneły się spod kontroli, swiadczy o tym wiele- a przede wszystkim jego zachowanie, przez cały tydzien tqwierdził ze był tak pijany ze nic nie pamieta,nagle sobie przypomniał? śledczy jak go przyłapytwali na klamstwie to zmieniał zeznania co rusz,plącze się i miota jak piskorz! I nie pleć ze tak sie zachowywał ze strachu bo czlowiek niewinny się tak nie zachowuje i nic nie uykrywa,tak ze strachu ale przed wiezieniem!!A strach nie usprawiedliwia przyczynienia się do wypadku ze skutkiem śmiertelnym a potem utrudnianie sledztwa,oj to nie bedzie na jego korzyść! Co do tego ze ją prowadził bo pijana-jak nie mogl sobie znią poradzic-trzeba było ja do taksowki wsadzic,albo dzwonic po jej chłopaka,jak widział ze w takim stanie z e nie moze isc. A on ją sam namowił ze ją odprowadzi bo chciala po taxi dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz ci napisze, do paki idzie sie z konkretnego powodu, nic nie wiesz, nie bylo cie tam to nie gadaj glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos wiadomo o tej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać ,już nikt się tą sprawą nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesujemy sie bardzo ale nic nadal niewiadomo :( same glupoty pisza na necie, ciagle powtarzają to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie zostałem przeproszony, przez jakąś znerwicowaną kobietę, której wytknąłem kiedyś prawdę w tym temacie. Czekam na te przeprosiny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że ona nie żyje, ale ta osoba która nie chce mnie przeprosić za swoją pomyłkę, wydaje się dalej tego nie rozumieć :O Ewa Tylman nie żyje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamy dalej
Jak jeszcze Was nie ma w naszej grupie , to wskakiwac prosze :) https://www.facebook.com/groups/131711767218547/ Caly czas dyskutujemu i glosons myslimy, a co najwazniejsze nie dajemy umrzec tej sprawie , do poki Ewa sie nie odnajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dalej niewiadomo? Nie mam fejsa, nie moge tam pisac. Co z Adamem, dalej siedzi ? Nowy świadek byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaloz abysmy mogli Cie przywitac w naszym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nic niewiadomo o Ewie ? Codziennie wchodze w wiadomości ale wszystko stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 1000 kartek wyslanych do aresztu Trzymaj sie Adam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.30 Postawiłam tarota czy Ewa zyje: Rydwan Krolowa mieczy as bulaw Kaplan Możliwe że tak i dosłownie modli się by ktoś ja odnalazł a jak wy zintepretujecie (do osób które się znają na tym) Zgłoś gość 2015.11.30 Wczesniej wypadla mi smierc 2 mieczy 5 bulaw.. ja mysle ze tak Królowa mieczy, rydwan, śmierć - same "smiercionosne "karty. Tak mysle ze as bulaw + 5 bulaw moga oznaczac jakas klotnie, czy szarpanine, nerwy o podtekscie seksualnym bo bulawy to seks a as często mówi dosłownie o męskim instrumencie ;) 2 miecze-ktoś jakiś pomysł?? Moze byla gdzies ukryta przed wzrokiem ludzkim, a przecież sonogram jej nie znalazl choc byla tam.mogla byc czyms zaslonieta (na 2 mieczach oczy mamy zasloniete, boimy się - może rodZina Ewy chciała ale energetycznie blokowała z tego szoku Może byla przygnieciona ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam bedzie skazany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×