Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
Temat nam zatrzymali. Co z Ewa? Cos wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku byłam pewna,że ona rzeczywiście utopiła się w tej rzece albo on ją utopił i leży gdzieś na dnie, ale teraz już po tylu dniach bezskutecznych przeszukiwaniach tej Warty myślę,że jej tam wcale nie ma,że albo jest gdzieś wywieziona żywa,albo zakopana martwa gdzieś może w jakimś lesie . No przecież gdyby nawet jej nie znaleźli w tej rzece , to znaleźli by przecież jakiś ślad, nie wiem, jakiś przedmiot należący do niej, może łańcuszek, kolczyk, może jakieś rzeczy miała w kieszeniach kurtki, które powypadały w tej Warcie, albo kawałek ubrania czy but, nie sądze że nadal leży w rzece tak jak do niej wpadła, przecież ciało na pewno by się przemieszczało, zachaczało o zarośle, które na pewno postrzępiło by ubiór,a tak to nic ,zero jakiegokolwiek śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu moja koleżanka ta od przeprosin ?? :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, ale niebieski dzwonil kilka razy! Nie tylko pod Lotosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pływa w kanale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie myśl tyle.;) Wrocławskiego "Pączka" znaleźli dopiero gdy dopłynął do Brzegu Dolnego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten frajer to ćpun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah kolczyk w warcie, moze sama pojdziesz poszukac? powodzenia :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wydaje mi się, że ćpa niebieski, na jednym zdjęciu ma oczy zapadnięte i sińce charakterystyczne dla ćpunów... To by wyjaśnialo, dlaczego nie był pijany jak Ewa, jak coś wziął, to się nie upił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam ze nie Unika mocnych uzywek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:31 :) jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymali nam temat, ciekawe dlaczego. Kafeteria nawala zawsze gdy temat ma powodzenie. Jak myslicie, znajdzie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy zapadniete i since to kazdy ma po takiej imprezie i w dodatku przerażony . Napewno dzwonił bo byl w szoku. Gdyby cis zrobil to by nie dzwonił , tylko krył sie a jednak dzwonił . Gdyby mial zaplanowane morderstwo to by zrobil i uciekl a on przerażony dzwonił i chodzil. Moze jej zaszkodzil narkotyk albo alkohol i wpadla do wody. To takie moje przemyślenia. Szkoda mi ich oboje. Widzialam jak szli na monitoringu i zal mi ich dwoje. Cos sie tam strasznego stalo , moze chciala oplukac twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o, cześć :) Jak tam mija sobota, widziałaś dziś pięny zachód słońca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mówię o zdjęciach po imprezie, bo te z monitoringu nie są zbyt wyraźne, ale o zdjęciach, które są w sieci, nie wiem z fb, insta czy innych portali. Ma oczy ćpuna, wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecia w sieci ? Przeciez super wyglada , idealny i nic nie widze dziwnego w jego twarzy. Normalny chlopak jakich wielu tyle ze cholernie fajnie wyglada i moglby startować na powaznego modela. Szkoda bo moze sobie zycie popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:45 :) nie widzialam zachodu bo pracuje i nawet nie widze jak jest na dworze, szczelnie zamknieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chciałem, być tylko romantyczny, ale mi nie wyszło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dziś przeszukiwali rzekę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 wyszlo ci wyszlo :) az za dobrze bo w szoku jestem : taka przemiana . Nadal mysle ze Ewa zyje ;) a ty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj chyba nie przeszukiwali rzeki, dzisiaj chyba wogole nie bylo informacji. Juz by mogli napisac ze Ewa zyje i ze jest juz z rodzicami. Zycie jest z****** i okrutne. Studiowalam w Poznaniu, lazilam sama tamtymi drogami nocami, teraz jestem daleko stamtad ale ciagle widze ten glupi most i mam przed oczami co moglo tam sie wydarzyć. Widze przed oczami wypadek, np ze ona chce umyc rece w rzece i wpada a on boi sie wskoczyć za nia. Jest przerażony i nie wie co ma robic. Moze ona biegła do wody bo miala wizje jakies. Moze tak byc po narkotykach??? ( jesli by wziela, nie mowie ze wziela) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a, ja że nie żyje, choć bym chciał, żeby było inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41 wyszlo ci, byles romantyczny :) to mi nie wyszlo byc rowniez romantyczna a do dlatego ze nie widzialam slonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:09 wiesz napewno ze nie zyje? A ja czuje ze zyje . Czyli wiesz wiecej niz inni? Przeciez ludzie postronni nic wiecej nie wiedza. Tylko Ewa wie co sie wydarzylo (albo wiedziala) i niebieski. Niebieskiego tez mi szkoda bo czuje ze jest niewinny. Tylko szkoda ze odrazu nie powiadomił pogotowia i policji :) . Chyba mi odbiło, wczuwam sie w czyjes zycie zamist zajac sie swoim. Kolezanka w pracy mi powiedziala i od tej pory obie przeżywamy non stop. Kiedys u mnie w miescie chlopak zaginął , szukano go wszedzie , rzeka jezioro lasy okoliczne. Przypadkowo znalazl go mezczyzna gdy poszedl do lasu, wisiał na drzewie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po narkotykach mozna miec wizje, moze np taka czarna rzeka w srodku nocy stac sie piekna łąką z kwiatami .... i sie biegnie na ta łąkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czkawko idź sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×