Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wiadomo już coś o zaginionej Ewie Tylman?

Polecane posty

Gość gość
Zanim on mnie zobaczyl to ja patrzylam na niego , byl okropnie smutny i widac bylo po jego twarzy jakies straszne zdolowanie, jakis ciezar. Rozne sa sytuacje wiec nie generalizujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:51 jedli jestes bezrobotna i nie masz zasiłku to z czego zyjesz? Dlaczego nie szukasz pracy ? Przeciez mozna znalezc jak ktos bardzo chce, z czego sie utrzymujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z żebrania haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego tematu ciekawe
gość 2015.12.03 Wiem, że nie każdy wierzy w takie rzeczy ja jasnowidze itp. Ale sa i tacy którzy dają im wiare. Moja babacia jest od młodzieńczych lat okultystką. Więc pokazałam jej zdjęcie Ewy i zapytałam czy może mi coś o tej sprawie powiedzieć. Odprawiła swoje "czary/mary" i ... To jej słowa: X X "Dziewczyna żyje. Choć wyczuć mogę jedynie jej namiastkę. Być może jej organizm jej osłabiony, być może właśnie umiera. To on ją zamknął. Sam szatan. Szef ich wszystkich. On myśli, że nie krzywdzi jej. Chce ją oczyścić. Ma się mu w czymś przysłużyć . Ale jeszcze nie jest gotowa. Jest w niedużym pokoju. Jest brudna, nie boi się. Być może jest odużona. To by wyjaśniało dlaczego nie mogę dostatecznie silnie jej wyczuć. Jest też ulica, jest noc, ale jest jasno. A później wszytsko znika i tylko ten pokój i on. Sam diabeł. Dziecko on jest przy niej i trzyma ją za rękę." Ciary mnie przeszły mimo, że zdaje sobię sprawę, że to tylko gadanie... Choć nie raz już babcia udowodniła, że wie więcej niż nam się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, co ta twoja babcia zeswirowala czy co? Co ty wymyslasz ? Odbiło ci totalnie? Co to za brednie? Widac odrazu ze jestes z tych co chca zniszczyć chlopaka. Dajcie mu spokoj. Gowno wiecie a p*********e od rzeczy. Wy sędziami nie jestescie i nie wam oceniac. Twoj post to przegiecie jest, uwazaj z tymi czarami bo to bardzo niebezpieczne i z tym nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:54 nie boisz sie pisac takich rzeczy na necie ? nie ma takiej wolności slowa jak myslisz, mozna miec klopoty przez takie rzucanie słowami na wiatr, zostaw swoje jasnowidztwo dla siebie , znalazła sie oskarzycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jackowski mowil co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy monitoring, ktos ich obserwował a potem szedl za nimi. Oni szli podobno weseli , potykali sie i sie przewrócili oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet z nowego monitoringu , patrzył się na nich pewnie dlatego,że w życiu nie widział tak naprutej kobiety,też bym się patrzył ,a oni już go podejrzewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sie patrzyl bo nie wiedzial co sie dzieje , czy moze kogos z nich reanimowac. Wiecie ale na tym monitoringu to tak z***biscie razem wygladali tacy napruci , wygladali jakby ich wiatr popychal - wichura. Mam sympatie do ich obojga. Szkoda mi ich a ona szla na ugietych nogach jakby miala je z gumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze rzeczywiscie on nic nie pamietal i dlatego gubil sie w tym co mowil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na drugim filmie wygladali na napruta szczesliwa pare. Gdyby nie ta tragedia to bym sie smiala oglądając ten filmik z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, mam wrażenie że coś ich łączyło jakoś nie wierzę w przyjaźń między facetem a kobietą bo zawsze któraś ze stron jest bardziej zaangażowana ona była starsza od niego, miała faceta a mimo to wraca pijana po nocy z kolegą Adamem myślę że flirtowała z nim i dlatego wracała pieszo zamiast poprosić by jej chłopak po nią przyjechał lub zamiast wziąć taksówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ten chlopak siedzi w więzieniu? Teraz kazdy kto bedzie swiadkiem nieszczęścia to pojdzie siedziec? Az strach wogole z domu wychodzić bo zaraz wyladujesz w kiciu za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe ze niebieski wystawil ja jakiemus wazniejszemu sataniscie i trzyma gebe w na klodke, bo jak go dopadna, przemiela na kawalki. i ten wazny ja porwal i wykorzysta ja do rytualu. wizja wyzej by sie zgadzala z ta teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sa szczesliwi na tym monitoringu i on ma duza cierpliwość do niej , przeciez ona wyglada jak male dzuecko ktore dopiero uczy sie chodzic. Moze zamówili taxi a ona nie przyjechala i dlatego tak sie bląkają po miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, chyba ktos usilnie chce obronic niebieskiego, ktory ewidentnie jest w sprawe wmieszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze on ja komus wystawił , przeciez sytuacja wyglada tak jakby on chcial by ona wytrzeźwiala troche. Przeciez dlugo paletaja sie po miescie bez celu, jak ptaki po niebie. Nie wyglada na to ze on by cos planował z nia zrobic. Po prostu próbują wytrzeźwiec by chlopak jej takiej nie widzial. Gdyby mial ja wystawić to by nie chodzili tyle po miescie. A po drugie poczytajcie o satanistach, oni nie robia rytuałów ani nic z tych rzeczy, nie zabijają ludzi ani zwierzat. Dawniej byli tacy swiry ktorzy byly szatanistami i robili rozne takie rytuały a satanisci nie. Oni tylko nie wierzą w boga i nie uznają nic z religii, sa specyficzni i maja własne pojęcie o zyciu. Poczytajcie dokladnie o tym. Znam dziewczyne satanistke i jest calkiem w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 bo wiele osob niesłusznie sie osadza, nie wiadomo jak bylo a odrazu maja go za zabójce , macie pewność ze on ja skrzywdzil? nie macie . Ja nikogo nie oceniam poki dowodów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mojego znajomego aresztowano bo byl ludzaco podobny do jakiegos zbira złodzieja , nałożono mu kajdanki a on byl niewinny. Mial szczescie ze ten prawdziwy zlodziej popelnil blad i sie wydało kto jest prawdziwym złodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten jedyny
ja mysle ze to on ją zabił albo wystawił i ze dzialał wspolnie z jej chłopakiem. Sorka ale jej chłopak tez podejrzanie się zachowuje,oboje się podejrzanie zachowaują,jak ktos ma czyste sumienie to nawet jesli był swiadkiem czyjejs smierci,wypadku to nie boi sie o tym mowic jak nie ma nic do ukrycia,a niebieski cały czas zmienia zeznania, od pczatku krecił ze niby nic nie pamieta, duzo robił nielogicznie postepował, niby mial ja odprowadzic to czemu się z nią rozstał niedoprowadziwszy jej do domu\/ chyba jak ktos odprowadza to do konca? czemu namowił ją zeby nie brala taksowki chociaz chciala tylko naciskał ze ją odprowadzi? na monitoringu widac jak ją ciagnie,ona byla odurzona! Jak widział ze wpadła do wody czemu jej nie ratował\/ czemu nie wezłą od razu pomocy,moze by się dało ją uratowac,dostałą by tylko hipotermii ale odratowali by ją. Duzo było takich przypadkow ze kogos wyciagali z zimnje wodu. a pogotowie w takich przypadkach dojezdza w 4 min albo straz ,ludzie to jest wielkie miasto a nie jakas zadupiona wies ! czemu jej chłopak unika jej rodziców? Duzo jest takich czemu. Ona nie miala zadnych powodów,by zginac,poogladajcie jej profil na fejsie,sliczna wesoła dziewczyna. Szkoda mi jej strasznie,cholera juz tyle czasu mineło... Mam tylko nadzieje ze jest gdzies przetrzymywana,albo wydostala sie z wody i stracila pamiec,resztki nadzieji jeszcze w to wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:29 to mogl byc tez wypadek i po co mieliby ja zabijać , nie mozesz tak pisac o nich dwoch bo nic nie wiesz przeciez, jej sie cos stalo a chlopak spanikowal, przeciez sa takie sytuacje, to juz sad dojdzie do tego jak bylo, wskoczyłbys pijany do wody za kims? To prawda, powinien zadzwonic nie do kolegow nie do swoich znajomych czy swojego chlopaka tylko odrazu na pogotowie i pomoc ktora wyciągnie ja z wody a on sobie poszedl. I to jest jego blad, byc moze jedyny blad za ktory teraz siedzi i zaluje z pewnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze brali narkotyki i on nie chcial by to wyszlo i dlatego nie zadzwonil na pogotowie i policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda jej rodzicow , nie ma gorszego koszmaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o narkotykach to było pierwsze moje podejrzenie i dokładnie tak pomyślałam: nie wezwał pomocy bo bał się pytań i dlatego potem zeschizowany dzwonił do kumpli pytać co robić albo pod wpływem narkotyków coś się stało, albo laska po narkotyku dostała zapaści a on spanikował myślę że ten koleś na Wrocławskiej który do nich podszedł to mógł być diler od czasu gdy zlikwidowali sklep z dopalaczami na Mostowej na pewno sprzedaż zeszła do podziemia bujali się po Starym Rynku bo myć może szukali towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy p*********e? Policja i prokuraturs ma dowody, dzieki ktorym oskarzyli Adama Z o zabojstwo z zamiarem ewentualnym. Jego gadanie nie ma nic do rseczy bo on klamieni zmienia wersje wydarzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:36 jakie dowody skoro ciala nie ma i nic nie znaleźli, zadnych dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma swiadkow i nikt nic nie widzial a po drugie to wiele osob sied******iciu niewinnych , ogladaliscie program o tym jak wiele osob zostalo oskarżonych a byli niewinni ? Nie generalizujcie bo na rzygi zbiera, znaleźli sue sędziowie. Wy to byscie wszystkich do więzienia wsadzili, nawet tego goscia ktory szedl kolo nich. Oni nawet slowa widac ze z nim nie zamienili a wy o tym ze chcieli kupic narkotyki od goscia na ulicy. Niestety ale z was detektywow i sędziów nie bedzie, wszystkich byscie zapuszkowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozrywkowa paniennka, bez moralnych hamulców, zabawiała sie pijąc na umór. O co teraz płacz?doigrała się. Głupich nie sieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest brakujący element filmu jak upadli i pod artykułem ciagle ludzie p*****la ze ten gosciu ktory do nich podszedl to pytal o cos i Adam mu odpowiedział . Przeciez mogl zapytac o fajki albo o cos innego a ci odrazu juz ze oni sie namawiali . Szok co ci ludzie p*****la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×