Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż za granicą, a ja mam ochotę na romans

Polecane posty

Gość gość
W sumie to dobry biznes przelecisz ,zrobisz fotki i można szantażować za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toruń dyskretny żonaty 35l tel. 787336638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast romansu spotykam się z kumpelą, która ma podobną sytuację i robimy sobie sesję przeglądu i wypróbowywania różnych konfiguracji naszych zabawek erotycznych. Pierwszy raz był jako kontynuacja omawiania zalet i wad naszych nowych nabytków - w większości luksusowych prezentów od naszych facetów. Nie wydaje mi się żeby to było typowo lesbijskie zachowanie, w każdym razie tak tego nie odczuwam, raczej wspólne eksperymentowanie. W zasadzie lesbijski jest tylko jeden element, ale to już moje odczucie - poranek po zabawach. To leniwe przedłużanie wylegiwania się w łóżku. Łóżko duże a nawet bardzo duże, śpimy razem w sypialni albo u mnie albo u niej, nago - po takiej zabawie to naturalne. Zasypiamy już bez miziania i przytulania, jedno łóżko ale układamy się w zasadzie osobno. Poranne rozleniwienie połączone ze wspomnieniem i półsłówkami o zabawie z nocy powodują że jakoś tak naturalnie zbliżamy się do siebie. Już nie dla seksualnych wyczynów, już bez wibratora czy innej zabawki ale z delikatnością dotyku dłoni, nogi wślizgującej się między swobodnie rozłożone inne nóżki. Jest rozkosznie cieplutko, można zsunąć cieniutkie przykrycie i wtedy obserować jak budzą się i twardnieją sutki. Spokojnie i bez pośpiechu dajemy sobie jeszcze po orgazmie, już bez zabawek, tylko zręczne ręce, bez całowania i minetki - tak żeby zachować pozory, że to zabawa i wzajemna pomoc a nie typowy lesbijski seks. Po jaką cholerę mam szukać faceta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam chętną mężatkę ze słupska i okolic. kawasaki3c@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest jakaś Pani chętna z Torunia to zaprasza miły normalny facet xenon80@10g.pl uwielbiający sprawiać satysfakcję kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Poznam mezatke której maz pracuje za granica. Ostrowiec Św i okolice mój mail chetny.chetny@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wez rozwod i daj mu mozliwosci ze znalezeniem kogos co jego kocha. Marnujesz jego czasu i swoim. Lepiej zyc samemu niz w teatrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×