Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostalem sam z 9miesieczna corka

Polecane posty

Gość gość
Obys zdechl ty i twoj kundel suczka poprawnie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierdylaj stąd trollu śmieciuchu znajduchu. To że twoja stara uczyniła cię znajduchem i kundlem bo nawet z psami skundlonymi się ciągała to wyrzucasz swoje frustracje na autorze topiku. Przeleć się po wiejskich budach, może na starość jeszcze w jakiejś zapchlonej budzie znajdziesz swoją starą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co puszczałeś się z byle kim? Trzeba było myśleć zanim wypiąłeś dupę. Wolałeś bad girl zamiast spokojnej dziewczyny a teraz szukasz łoszy żebyłożyła na twojego gówniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zdechniesz predzej niz myslisz.Ja mam dziecko i o nie dbam.Ciebie chyba jak kundla traktowali i stad masz r*******y mozg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rob po 15 godzin dzennie tatusu z bozej laski :D dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 21:02, twoja stara zrobiła cię w zapchlonej budzie z wiejskim kundlem, ty nawet gówniakiem nie jesteś, jesteś psim pomiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za wszystkie dobre slowa.Ide polozyc mala spac p***busow zegnam srodkowym palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, teraz może jest ciężko, ale będzie coraz lepiej i lepiej. Niedługo będziesz przeżywać z córką pierwsze pójście do szkoły, później będziesz odganiał od niej chłopaków, później będziesz prowadził do ślubu i trzymał na rękach kochane wnuki. A później będziesz się bujał w fotelu i myślał o tym, jak to dobrze, że masz córkę, dla której jesteś kochanym tatusiem i która jest Ci za wszystko wdzięczna. A te pierdoły tutaj, które nazywają Twoje dziecko "najduchem" nie mają nawet do kogo gęby otworzyć, ani żadne dziecko nigdy się do nich nie uśmiechnie i nie poczuje się przy nich bezpiecznie. Zajmuj się córką, kochaj ją, a ona odwzajemni się tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20:32, jak wychowuje się od maleńkości bez matki czy ojca, tak że nawet pamiętać nie będzie, raczej samo od siebie nie zapyta o drugiego rodzica, a po prostu dla tego dziecka normą będzie że wychowuje je tylko tata i babcia dziecko samo z siebie moze nie zapyta, ale to dziecko w przedszkolu jest pytane przez równieśników, chcesz czy nie chcesz z ust innego dziecka padnie takie pytanie i wtedy takie dziecko staje przed toba i z rozbrajajaca szeroscia mowi " a Kacper to mowi ze nigdy nie widział mojej mamy, ja mam mamę, gdzie ona jest?" Tłumacz to 4 latkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×