Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skoro mm jest równe kp to czemu producenci na opakowaniu pisza inaczej?

Polecane posty

Gość gość
ale o w tym temacie jest niemerytorycznego? Co jest stronniczego? fakt 1 - zwolenniczki MM czesto używają argumentu, że nie ma różnic między KP a MM fakt 2 - producenci umieszczają taką informację na opakowaniach x Nikt tu nikogo nie wyzywa, nikt nikim nie pomiata, po prostu stwierdzanie faktów. To teraz dla Was to jest obrażliwe? może w ogóle niedługo jak się będzie chciało kogoś obrazić to się bedzie mówić: "A Ty jesteś głupia" - "Głupia? tak? A Ty za to karmisz mm" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*taką - czyli, że jednak KP jest najodpowiedniejsza formą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggola
gość wczoraj http://f.kafeteria.pl/temat/f10/kp-truje-dzie ci-p_6401634 Hmm, no te głupie matki polki karmiące piersią xxxxxxxxxxxxxx mam ci znaleźć 500 tematów o tym jakie są matki karmiące MM? Co? to jakoś nie dotarło do ciebie albo dotarło ale póki ciebie nie dotyczyło to z cynicznym uśmieszkiem przytakiwałaś wyzwiskom albo sama je pisałaś. Tylko ten jeden trollerski temacik założony przez jakiegoś debila sprawił, że nagle taka krzywda ci się tu stała? Widzisz, a my "wyrodne, zimne, suki, szmaty, kur/wy trucicielki" mamy to cały czas tylko gdybym miała się idiotkami przejmować to chyba bym oszalała. Więc przestań odstawiać dramat męczennico miesiąca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba Ci się co ktoś tu pisze? To spadaj i rozkazuj sobie swoim dzieciom :D Ja akurat nie mam dzieci, ale mam wyborny ubaw. I pewnie połowa normalnie myślącego kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy wie, że to nie jest to samo więc co wy tu chcecie udowadniać i komu? ja karmie mm no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie spadaj :P i swojemu kotu rozkazuj ja będę sobie tu pisac jak i ty :D moje prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce wam się własnych dzieci wykarmić to po chuj se je robiłyście psy i koty sobie karmcie syfem z puszki z***bane debilki taka prawda ja wykarmiłam troje dzieci i żyję, a też bywało ciężko ale dla mnie dziecko to dziecko, a nie dodatek do zasłonek i kanapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A se pisuj, ale nie rozkazuj nikomu, bo to Ty zaczełaś :P Ale jesli tego nie widzisz to pewnie tak samo Ciebie "zaczęto" obrażać o mm, a Ty bidulo tylko się broniłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, o to wyżej można się obrazać. Ale nie o stwierdzanie faktów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dać dziecku na śniadanie owsiankę czy jaglankę z owocami albo mleko ze słodko-lepkimi płatkami. Na obiad można mu ugotować zupkę z warzyw i chudego mięsa albo zalać wrzątkiem chińską zupkę w proszku. Do przegryzienia maluch może dostać chipsy i batona albo orzechy i owoce. Do picia naturalną wodę lub świeżo wyciśnięty sok owocowo-warzywny albo waterrra i colę. Tak samo można karmić niemowlę piersią albo pseudomlekiem w proszku. Każdy sam wybiera. Ja swojemu dziecku nie daję syfiastych zupek w proszku, więc normalne jest dla mnie, że nie dałabym mu również takiego mleka. Ale jak ktoś chce tak karmić swoje dziecko, to jego problem. Mnie nic do tego. W twarz mu tego nie skomentuję, ale swoje zdanie na ten temat mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 90% kobiet ma przywilej karmic piersią-nic nadzwyczajnego nie robicie korzystając z tego ze tak nas natura obdarzyła zatem po co staracie sie udowodnić ze jestescie lepszymi matkami niz te butelkowe? Robicie to co każda moze. Pospolita sprawa a takie poruszenie ze hej!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxx No właśnie. Każda może, bo każdą natura tym przywilejem natura obdarzyła, a niektóre widzą w tym taki straszny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego ze niektore widza w tym problem ? patrz sie na siebie a nie na niektore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty komu wierzysz? glupim kurom na forum czy specjalistom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogłam karmić ze względu na leki, które dostałam po porodzie, w efekcie czego laktacja nie trwała nawet 2 tygodni. Małego karmię Bebilon 1 i jest na opakowaniu informacja "najlepsze jest mleko matki" i uważam, że tak jest. Mleko matki ma hm... jakby to określić "naturalnie" wyprodukowane witaminy i składniki mineralne, podczas gdy mm ma syntetycznie wyprodukowane co niestety rzutuje na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmie mm ale tez uwazam, ze mleko matki jest najlepsze...tylko co z tego jak po odstawieniu od cyca dajecie dziecku mase cukru/soli, smazycie i dajecie np.nutelle pelna tluszczu palmowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma strasznie nudne życie skoro tak mocno zajmuje się tematem kp vs. mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli matka ma dużo mleka, chce karmić a dziecko chce pić to powinna karmić. Karmienie piersią powinno być indywidualną decyzją matki i dziecka. Moja koleżanka urodziła 4 mc temu karmi piersią, dziecko waży już poniżej normy, przeszło zapalenie oskrzeli i na sugestie lekarza i moje, że powinna dokarmiać synka pozostaje całkowicie głucha. KP jest najzdrowsze wg niej. Jest zdrowe, ale nie w sytuacji gdy dziecko trzeba wspomóc. Ja karmiłam tylko mm, pomimo moich wysiłków, chodzenia do poradni laktacyjnej nie miałam wcale mleka, maksymalnie z obu piersi ściągałam po 5 ml. Nawet dna w butelce nie zakrywało. Nie można pisać co jest lepsze, co gorsze, dziecko ma żyć, ma być najedzone, a że w taki, a nie inny sposób. Syn ma 6 lat i jest okazem zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Karmienie dzieci to indywidualna sprawa kazdej kobiety. Jesli któraś nie chce z jakiegoś powodu tego robic to nikogo nie powinno to obchodzić. A jak jest? Juz w szpitalu kobieta MUSI karmić piersią obojętnie czy chce czy nie. To juz jest chore dla mnie. Ja nie miałam prawie wcale mleka i pierwsze 2 tygodnie jak dziecko mało potrzebuje byly do wytrzymania a potem zaczęła się tragedia. Zero spania przez ponad miesiąc. Nie miałam nikogo do pomocy bo mąż pracuje a matka przychodziła i na mnie krzyczała ze jestem beznadziejna matką. Mój mąż w końcu przyniósł mleko w proszku. Najpierw dawałam się wpędzać w poczucie winy wie szybko zauwazylam ze jest lepiej. Dziecko najedzone i spania więcej... Wiem ze jak będę miec drugie dziecko to będę karmić piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nikomu nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie karmiłam, bo nie chciałam i nikomu nie tłumacze co, jak i dlaczego. nie rozumiem tego typu tematów gdzie ktoś pisze o tym, że kp jest zdrowsze i jakoś to popiera faktami, a reszta pisze od czapy, że 90% kobiet może karmić tylko nie chce więc są takie i siakie :o co to ma do tematu w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×