Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ulaaa1001

Najlepsze przysmaki dla psa!

Polecane posty

Najlepsze przysmaki dla psa to "DENTASTIX" marki Pedigree. Jest to karma uzupełniająca dla dorosłych psów. Mój pies niedawno je spróbował i się stały jego ulubionymi przysmakami, są to dość duże przysmaki, ale dość miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieniłem zwykły gryzak na gryzak Torgas jakiś czas temu i efekt jest genialny. York jest zachwycony, w końcu się trochę uspokoił i widać, że ma dużo zabawy z tego gryzaka. Szukałem czegoś łagodnego dla dziąseł, zdrowego i właśnie takie właściwości ma ten psi gadżet. Oryginalny można kupić na stronie www.torgas.pl , nie wiem czy ktoś jeszcze tym handluje w Polsce, ale raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
Najlepszy przysmak dla psa to zdecydowanie Dentastix. Jest nie tylko smaczny, bo piesek zjada ze smakiem ale dba też o zęby naszego pupila. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde, byle nie Pedigree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim5
Polecam Dentastix. Redukuje kamień nazębny. Piesek zjada ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolina
Ja pieskowi regularnie kupuje również Pedigree Dentastix dla ochrony jego uzębienia oraz dziąseł. teraz w lipcu jest akcja na bezpłatne sprawdzenie u weterynarza jamy ustnej pieska i po wizycie można otrzymać Dentastixy. My byliśmy na wizycie kontrolnej i regularne używanie przysmaków faktycznie daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja sunia woli bób lub arbuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje psy lubią tylko przysmaki od Pedigree. Dosłownie wszystkie rodzaje, choć mają swoje ulubione, Kaja biscrok a Tuptuś jumbone. Jednak podaję im dodatkowo Dentastix, który dba by nie powstawał kamień na ząbkach oraz nie pozwala na nie świeży oddech w pyszczku psa. Polecam przysmaki pedigree. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam przysmaki od Pedigree. Mój pies chyba najbardziej lubi Dentastixy, co mi odpowiada,bo dodatkowo dbają o stan jego uzębienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SK94
Polecam Pedigree DentaStix jest lepszy niż czyszczenie ząbków psa pastą, DentaStix chroni ząbki przed próchnicą oraz wybiera je. Smaczny i zdrowy przysmak. Dla białego i zdrowego uśmiechu psa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt to żeby dobrą karmę dawać psu ;) a przysmaki swoją drogą. Ja swojemu kupuję karmę Doctor Dog, naturalna bez sztucznych mączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic lepszego od Dentastix Pedigree. Smakuje mojemu pieskowi i zwalcza kamień oraz dba o dziąsła, polecam każdemu pieskowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję przeróżne przysmaki firmy Maced i właściwie tylko od nich. Mają dobrą jakość a moje pieski bardzo je lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja keidyś wygrałam w konkursie kosz smakołyków dla psa firmy Maced i były super! Była też kość czyszcząca zęby, która działa lepiej niż wszystkie inne, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no firme maced to i ja polece, dobra jakosc, dobry sklad i psiaki je uwielbiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika Anika
Weźcie nie kupujcie tego syfu typu pedigree :// Właśnie ten cały Maced, o którym już tu dziewczyny pisały robi 100 razy lepsze pod kątem jakości przysmaki. Na prawdę, zastastanówcie się 2 razy zanim kupicie te najtansze przysmaki dla Waszych piesków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram przedmówczynię. Mój Titek i Roxa uwielbiają maced.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiaraaa293
pegigri to najgorszy syf przereklamowany.... polecam kości od rzeznika...oraz żwacze wolowe z Boedornki. za to pies dostaje sząłu radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love dogs
Maced, Maced i jeszcze raz Maced. Sprawdzony i niedrogi. I bardzo duży wybór, każdy psiaczek znajdzie tam coś dla siebie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszalona252
Zdecydowanie MACED. Naturalne , zdrowe i co najważniejsze - pies je uwielbia. Wielu moich znajomych potwierdza widząc po swoich psiakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankafiranka28
Wszyscy znajomi którzy mają pieska zgadzają się z opiniami - Maced i tylko Maced. W internecie to samo. Potwierdzić mogę jedno : psy za nimi szaleją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumnapanitosi
Zerknij na ofertę firmy którą poleciła nam pani weterynarz : http://www.maced.com.pl/ . W przypadku Tosi sprawdzają się znakomicie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynowysok22
Dołożę cegiełkę i też polecę firmę Maced - Naturalny skład, zdrowe dla piesków . Wiele osób je poleca. Poczytaj sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aninaaaaaa
Tak jak poprzedniczki! W przypadku naszych piesków również najlepiej sprawdzają się smaczki firmy Maced. Cenowo też jest spoko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla szczeniaka te z macedu tez beda ok?? Mam 5 miesiecznego owczarka niemieckie i zastanawiam sie czy moge juz mu kupowac takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre są , będą sie nadawać - generalnie Maced jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałem trochę opinii o Maced i mają chyba najlepsze więc może warto sprawdzić, co myśliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×