Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćPozoryMyla

Historia prawdziwa na poczatku podniecajaca finisz zabojczy

Polecane posty

Gość gośćPozoryMyla

Byly wakacje. Czas imprez,grilowania,dyskotek. Pojechalismy do Hamburga na duza impreze. To byl spontaniczna decyzja. Na 2 auta. Bylo nas 8,sami faceci. Myslelismy,ze wyrwiemy zachdnie babeczki. Zaden z nas niemieckiego nie umial,ale angielski tak wiec w tym jezyku rozmawialismy. Wkoncu znalezlismy sie w duzym klubie. Byla godzina 21. Po kilku godzinach kazdy z nas mial w czubie wiec nawiazywanie kotaktu szlo jak u siebie w kraju. Wkoncu natrafilem na nia. Byla cudowna,ciemna karnacja,piersi piekne,skapo ubrana. Odrazu zaprosilem ja do tanca jednego,drugiego,potem drink,piwo,taniec,drink,piwo az stalem z nia w ciemnym miejscu,to chyba byl korytarzyk piwniczny klubu. Piescilem jej piersi,sutki jej staly a ona dotykala mi mojego naprezonego penisa. Chcialem wlozyc reke w majteczki ale sie wzbraniala,niewiedzialem czemu jak cycki macalem,calowalem,piescilem,no ale ok pomyslalem. Ona zaprponowala mi loda,znaczy zrobila wiadomy ****** juz go obrabiala. Tak ladnie go brala. Finiszowalem niestety z tego podniecenia ale chcialem minetke chociaz jej zrobic lub palcoweczke bym mial swiadomosc ze "zaliczylem"dotykalem,piescilem ja tam. Odpialem guzik od spodenek,zamek,ja patrze a tam kur/wa penisior! Jak ja zem wytrzezwial w mgnieniu oka! Myslalem,ze sie porzygam! Nie dobrze mi bylo a ona sie smiala troche i poszla. Kur/wa to jakas shemale czy cus bylo. Kur/wa niepowiedzialem kumplom nic ino,ze poszedlem palic z niemka. O jeja,na sama mysl,ze to cos mi bralo mam mdlosci! Nigdy wiecej zabaw z nieznajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×