Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Musze szybko schudnąć Pomocy !!

Polecane posty

Gość gość

Hej :D za niedługo sylwester i wiadomo trzeba jakoś wyglądac , dlatego mam dowas pytanie chiała bym zrzucić ok 10 kg ( jeśli masz zamiar napisac ze wpadne w anoreksje lub coś w tym rodzaju to oszczędz sobie klawIature ) Czy gdybym jadła dwa małe posiłki w ciągu dnia ( ok 600 kcal ) + rano 30 minut skakanki i wieczorem 30 minut skakanki + godzina ogólnych czwiczeni ile mogła bym szchudnąć przez miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10kg z tego około 4kg woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deresza
wątpię że w jakiś rozsądny sposób uda ci się schudnąć tyle w praktycznie 3.5 tygodnia, wydaje mi się to nierealne. odchudzanie to musi być długotrwały proces żeby był skuteczny ;) sama chciałam szybko schudnąć i wiele razy kończyło się to jeszcze większym efektem jojo. skutecznie schudłam dopiero biorąc tabletki iqgreen, schudłam i to na zawsze bo o efekcie jojo nie ma mowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudniesz 3 kg to będzie sukces. No ale możesz się głodzić wtedy pewnie schudniesz więcej - odwodnisz sobie skóre, zaczną wypadać CI włosy, zrobisz się skinny fat, bo polecą Ci mięśnie - będziesz super wyglądała na zabawie Sylwestrowej (sarkazm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz spróbować kilki trików przyśpieszających odchudzanie. Np picie zielonej herbaty czy dodawanie imbiru do potraw albo cynamonu. To przyśpiesza odchudzanie nawet o 10%. Ciekawe badania są na ten temat, więcej o tym pisałem na blogu fitnesowiec.pl/imbir-na-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że wart stosować Foreverslim.Jeżeli ktoś nie widzi efektów na samej diecie to warto wspomóc jakoś odchudzanie i nie ma w tym nic złego.Przekonałam się sama na sobie i bardzo się cieszę żę kupiłam i brałam te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko nie znaczy bezpiecznie. musisz zawsze pamiętać o tym, że szybkie zgubienie zbednych kg wiąże się z późniejszym efektem jo-jo. Lepiej poszukaj dobrego dietetyka. Jeżeli jesteś z Trójmiasta polecam c***anią Martę- to link do jej strony http://znajdzlekarza.pl/marta-stankiewicz/dietetyk/gdansk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFunia
Dla mnie tabletki Foreverslim to odkrycie roku.Nie podejrzewałabym że dzięki tabletka odchudzanie może być tak proste i łatwe.Żadnej drakońskiej diety ani morderczych ćwiczeń.Owszem dieta i ******le w o wiele mniejszej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Zdrowieprzedewszystkim W spisie chemicznych tabletek i proszków wymieniła Pani nasz produkt Alveo, który nie jest w sprzedawany w formie proszku, tabletek. Kolejnym zarzutem postawionym wobec Alveo jest nazwanie go toksycznym, chemicznym oraz trucizną. Alveo naturalnym produktem produkowanym w Kanadzie. Posiada certyfikat KOSHER oraz certyfikat Antydopingowy. Opinie na temat produktu wyraziło wiele polskich związków sportowych, posiadamy również rekomendacje wielu instytutów oraz związków. Być może została Pani wprowadzona w błąd co do Alveo. Jeśli chce Pani sprawdzić dokładne informacje dotyczące produktu zapraszamy na naszą stronę internetową akuna.net Pozdrawiamy Akuna Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sila910
Bardzo cieszę się że zamówiłam sobie African Mango http://szczupla-kobieta.pl w dużej mierze pomógł mi bardzo w mojej walce z otyłością;) tak to wygląda jem regularnie posiłki,przyjmuję suplement, jeżdżę na rowerze czasami rolki;) i spacery wieczorne po 2-5km;) i tak chudnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się odchudzałam na sezon wakcyjny w 1,5 mieś zrzucilam na adipexie 13 kg( choć ogólnie całe odchudzanie pociągnęłam przez 3 mieś w rezultacie-wkręciły mnie efekty ) ....jak dla mnie to jedyny środek który mi pomóglł, przewertowalam całe mnóstwo suplementów od herbatek poprzez tabletki napoje cukierki, gumy, żele w tubkach...nic totalnie nic...a łącznie wydalam majątek, koleżanka mi zalatwila kilka tabletek adipexu...po tygodniu już widziałam efekty więc musialam sobie że tak powiem domówić...generalnie koleżanka mi mówiła że robiła zbiorowe zamówienie na doping-online.com i tam dostala oryginal, więc jak szukasz dostepności to tam na pewno fejka nie dostaniesz no i fakt jest taki że na tamte g...nka wydalam na prawdę majatek i nic nie ubyło, 2 lata się męczyłam z nadwagą...a tu o 3 miesiące kuracji i efekty mega a po samej kuracji że tak powiem tylko skoczyly mi 2 kg w górę przy utracie prawie 30kg nie zrobilo to dla mnie różnicy :D więc ja ze swojej strony mogę Cię odesłać do tego specyfiku oczywiście decyzję i tak Ty podejmujesz, 3mam kciuki bo wiem jakie to ciężkie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej  Kiedyś sama byłam otyła i po 4 latach udało mi się schudnąć metodą która jest opisana na tym blogu:

dietalux.wordpress.com

Szybko i bezpiecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×