Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agaaa133

Mamy na wrzesień 2016

Polecane posty

Gość ola24578
u mnie cos rano sie zaczelo co moze byc @ mam to samo Agaaa133. t6ylko cos i latam sprawdzic, i sama nie wiem co to jest .... trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
ola24578 A boli Cię brzuch czy coś ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 1987
zrobiłam test czulszy 10mg ( a nie 25) Jedna kreska. Ale nie wierzę. Jakoś nie wierzę... okresu nadal nie ma. Intuicja mnie nigdy nie zawiodła. Czekam na spokojnie kolejne kilka dni i znów zrobię test, o ile nie uprzedzi mnie okres. Mojej siostrze 3 kolejne testy daly wynik negatywny, dziś ma przy sobie niesforną 2 latkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Róża, mnie w październiku okres się spoznial 10 dni... byłam mega wesoła :) zrobiłam testy.... na 2 testach 2 kreski na następnych 2 jedna kreska. I robiłam wszystkie testy o czułości 10... Poszłam do ginekologa ale nic nie widziała tam... po 10 dniach dostałam takiego krwawienia ze okres trwał 9 dni... co zawsze trwa 3-4dni . Róża a może lepiej idź na betę? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
Dobry pomysł :) będzie mi raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola24578
Czytelniczka24 nic nie boli, ale juz musze przetsac sie oszukiwac ze cos z tego bedzie. a mam tak wielki brzuch juz 2 tygodnie, wzdety jak 5 miesiac, musze sie ukrywac a i tak pytaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
ola24578 wiem co czujesz, u mnie też sie tak robi jakoś tydzień przed okresem. Tym razem chyba ciut wcześniej tak miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżorżeta
Róża, ja mam dokładnie to samo. 2 dni temu na teście 2 kreski a dziś jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka24 nie całe piersi mnie bolą, nie zwracałam uwagi, ale sprawdziłam i tylko z boku i zastanawiam sie czy to przypadkiem nie węzły chłonne Promyczkowa24 a my się nie spotkałyśmy też wcześniej, chyba w wątku, majowe mamy? Mój mąż pyta czy dostałam okres i mu mówię, że już trzeci dzień nie ma, więc ucieszony mówi że rośnie junior, a ja na razie nie chce się na nic nastawiać, bo w październiku miałam dwie kreseczki i @ się spóźniała, ale tydzień po terminie przyszła, a słyszałyście o poronieniu samoistnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
Dzień sobry Agaaa133 hymm o tym że jejeczko sie nie zagnieżdża? Słyszłam o ciąży biochemicznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 1987
u mnie dziś rano test ciazowy negatywny. po pol godziny...druga kreska! ostatni okres 30 listopad, stosunek 20-21 grudnia. więc może owulacja się przesunęła i to baaaardzo wczesna ciąża. Albo być może ciaza obumiera i za kilka dni się poroni. Nie chce niczego sztucznie sprawdzać, przetrzymywać, podtrzymywać. Niech los zadecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża 1987 ja też trzymam mocno za ciebie kciuki :-) żeby się udało :-) Ja mam takie dziwne uczucie w brzuchu, jakby mnie bolały mięśnie i głodna jestem w ciagle, ale to może sobie uroiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaa88
ja początek cyklu miałam 5 grudnia, w sb powinnam dostać okres a tu dwie kreski i beta - 275:) po roku starań. jutro idę do gina. mam nadzieję, że wszystko będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa gratulacje :-) ja miałam ostatni okres 3 grudnia, miałam dostać 31 grudnia i do tej pory nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa888 ogromne gratulacje;) suuper;) u mnie ciągle cisza, ale jakaś się taka rozbita czuję, zmęczona, ale temperatura standarowo 35:D to raczej nie jest temp osoby w ciazy, ale przy pirwszej tez tak było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżorżeta
Róża - mieszkam w UK i tu nie jest napisane jaka jest czułośc testu. Rozmawiałam z mama przez skype'a i pyta czemu tyle śpię, czy jestem chora i czemu mi tak cycki urosły :D Także ciekawe... Zobaczymy... Nowa - gratuluję :) też miałam początek cyklu 5 grudnia, ale cykle rożne. średnie z pólroku to 31 dni, więc 5 mam niby dostać. Oby nie :D Przy pierwszym dziecku słaba druga kreska wyszła mi 32 dnia przy 28dniowych cyklach. Może ten pierwszy pozytywny był abym nie piła w sylwestra? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola24578
Gratuluje 2 kreseczek hura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
Ja robilam test 1,2 i 3 stycznia z popoludniowego siku. Za kazdym razem sredniowyrazna kreska. Jestem 7 dni po przewidywanym terminie okresu i zadnych sladow plamienia. W terminie spodziewanego okresu bardzo czesto siusialam, pobolewaja mnie tez jajniki (klucie po obu stronach) i sutki. W drugiej polowie cyklu nie zaobserwowalam charakterystycznego, bialego i gestego sluzu, a kilka dni po owulacji swedzial mnie srom... Kochalam sie z partnerem w czasie owulacji wielokrotnie. Dzis rano test z krwii. Czekam na wyniki i staram sie nie nakrecac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżorżeta
Niepewna daj znać. Wg mnie to ciąż, ale poczekam z gratulacjami do wyniku bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
Beta 2539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
Tak wlasnie powiedzialam mojemu facetowi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m2709
Niepewna - gratulacje! Ja jutro powinnam dostać @, zobaczymy czy udało się począć dzidzię w święta :D Byłoby fajnie, bo i ja i narzeczony jesteśmy wrześniowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna to podwójne szczęście :-) m2709 to trzymam kciuki żeby @ nie przyszła, ja też wrześniowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M2709
Martwię się trochę, bo to pierwszy cykl starań, więc pewnie się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżorżeta
Niepewna gratulacje :) wiedziałam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×