Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agaaa133

Mamy na wrzesień 2016

Polecane posty

Gość SłodkaMi
Super robisz Claudiee! To krok w dobrą stronę!:) Czytam Was jakiś czas, ale dopiero teraz postanowiłam napisać. Jestem w 8 tyg. ciąży:) Byłam na USG, widziałam serduszko, które pięknie pracowało! Robiłam te miliony badań. W normie. I wszystko byłoby super, gdyby nie glukoza na czczo. Wyszło mi 93... Gin kazał zrobić krzywą cukrową. Trochę się tym martwię, bo cukrzyca ciążowa tak na początku?... Mam prawidłowe BMI, 26 lat, żadnych cukrzyc w rodzinie. Nie wiem skąd taki wynik :/ Ktoś tu zagląda? Jak Wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Jestem w 5 tc ;) bardzo się cieszę ale też i boję, ponieważ mam 6 mc dziecko. Obie ciążę planowane, możecie nie wierzyć. Ale pierwsze dziecko od urodzenia do teraz jest jak anioł, przesypia całe nocki, jest spokojna. Jakby dziecka nie było ;) troszkę się boję czy sobie poradzę z dwójka, że ludzie będą gadać, że wpadka itd. Ale my chcieliśmy mała różnice wieku. Odchowac i używać życia z dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. 3dni temu chciałam napisać, że Was opuszczam. Dziś jednak chyba wszystko się zmieniło. @ spóźnia się już 5 dzień. Codziennie od 5dni robię testy. Nie dlatego że nie mam cierpliwości ale dlatego że jeżeli się nie udało to muszę wrócić do leków których w ciąży brać nie wolno. Postanowiłam że wezmę jutro jeżeli test niczego nie wykaże. A tu dzisiaj szok. Blada krecha. Co najlepsze wczoraj miałam mega zgagę i mąż mówił żebym olała testy i poszła na betę. I faktycznie zrobiłam. ok 14- 15 będzie wynik. Ale na test też się skusiłam. Blada kreska oznacza ciążę ale to dla mnie jeszcze za mało. Mam hiperprolaktynemie czynnościową brak owulacji przez ok rok. To pierwszy cykl z clo. Dla nas to ostatni dzwonek na dziecko. Neurolog mówi że póżniej mogę nie mieć siły zająć się niemowlakiem. Byłoby to nasze 4 dziecko. Boje się cieszyć. Czekam 2h na wynik bety. Pozdrawiam wrześnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
Ja zagladam:) oficjalnie dzis zaczynam 8 tc, w pon widzialam na usg bicie serca. generalnie czuje sie dobrze, tylko burza hormonow mi dokucza i wszystko mnie zlosci i irytuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest 36cd a @ nadal brak.. Robiłam juz 3 testy wyniki negatywne. Byłam dzis na Becie ale wyniki dopiero będę miała w piątek bo jutro nie dam rady ich odebrać... Ja będę szczęśliwa jeśli okaże sie ciążą gorzej z moim narzeczonym... Trzymam kciuki za wszystkie wrześniowe mamusie ❤❗ Dodam, że czuje sie ciągle zmęczona i nie wyspana.. Co 30minut mniej więcej latam w ciągu dnia do toalety. Czy są jeszcze jakieś nie do końca pewne swoich objawów ❓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222wiolka
Mój grudniowy cykl całkimem się rozlegulował, albo miałam tuż przed miesiączką dodatkowe jajeczkowanie - miałam miesiączkę 5 grudnia, a 18 stycznia byłam u giny i myślalam, że to już 6 lub 7 tydzień ciąży, a ona powiedziała, że to dopiero 4,5 tydzień ciąży, ale serduszko bije;) a moja pierwsze druga kreseczna na teście na początku styczna była tak słaba, że mama z siostrą patrzyły na moją nadziję z pobłażaniem, tydzień później zrobiła się z niej dorobna krecha;) Bardzo chciałam być w ciąży, ale teraz mam w sobie tyle różnych niepokojów... czy to wpływ hormonów ciążowych? Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaMi
222wiolka: rozumiem Cię, też się niepokoję. Ale chyba coraz mniej;) Będzie dobrze!:) Agnieszka9394: na samiutkim początku ciąży ciągle biegałam do toalety:) Może to dobry znak? U mnie ok. Tylko ten cukier mnie martwi... W poniedziałek robię krzywą cukrową. Boję się co też tam wyjdzie. No ale najwyżej będę na ściślejszej diecie. Trudno. Byle do września. Ja mam termin na siódmego. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222wiolka
ja wg miesiączki bodajże 16 wrzesień, ale to się jeszcze okaże w późniejszym czasie z usg, bo do zapłodnienia doszło później niż w regularnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka11
222wiolka, ja miałam podobnie jak ty, miesiączke miałam 3 grudnia, testy robione Koło 10 stycznia pokazywały blada kreskę, lekarz w 6 czy 7 tygodniu mówił że dopiero 5 tydzień, że do zapłodnienia musiało dojść później niż to mówią książki (niby połowa cyklu), według mnie to było gdzieś na Boże Narodzenie, bo pracowałam w delegacji i dopiero w wigilię do domu wróciłam więc to było coś koło 21-22dc, termin miałam wyliczny z om na 10 września, z usg na 17-19 września, urodziłam dopiero 24. ciąża przebiegała prawidłowo jedynie cały czas była różnica w terminie porodu około 7-10dni względem om. teraz synek ma 16 miesięcy a mi znów okres się spóźnia, ostatnia miesiączka tym razem 13 grudnia, testy robiłam i wychodzą negatywne, nawet nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od sierpnia się staram o drugie i nic. Dziś dostałam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam poradźcie. Wczorajsza beta 82. Hurra jestem w ciąży. Ale to za mało na 5 tydzień. Jaką Wy miałyście betę w 5tyg? Chce iść jutro zobaczyć czy rośnie. Pierwszą ciąże z bliźniakami miałam całkowicie rewelacyjna. Rodziłam prawie w terminie naturalnie a w ciąży zero objawów. Przed drugą ciąża roniłam 3 razy zawsze w 7tyg. Córkę przenosiłam a ciąża była koszmarna. Czuje że przed trzecią może być podobnie tzn że może się nie udać tak od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
222wiolka taka chyba nasz natura. Zamiast skakać ze szczęścia my się martwimy:) gość dziś a u lekarza byłaś? Może problem z owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
@olenkowa, a jak sie czujesz? Masz jakies bole? Plamienia? Moze do zaplodnienia doszlo pozniej niz myslisz? Powtorz koniecznie bete, na usg za wiele w tak wczesnej ciazy i tak nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkowa
Agnieszka i jak? Masz wyniki? Niepewna a Ty jak sie czujesz? Ja dobrze nic mnie nie boli. Bialawa wydzielina nie jakos intensywna ale nie wiem czy to stan zapalny czy tak ma byc. Narazie sie nie wybieram do lekarza wlasnie bo wiem ze to wczesnie. Zrobilam dzis bete. Zobaczymy za pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta przed wczoraj 82 a dziś 155. Czyli rośnie :) Normy to: ciąża: 1-3 tydzień: 6-71 ciąża: 4 tydzień: 10-750 ciąża: 5-6 tydzień: 158-31795 ciąża: 7-9 tydzień: 3697-163563 Mam wiec rozumieć że to 4 tydzień? bo według ostatniej miesiączki w niedziele powinien się zacząć już 6. Ale jeżeli wzrasta o 100% w 48 h to w niedziele powinno być ok 300 czyli mogłoby się zgadzać. Dziewczyny ile macie lat i skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
U mnie kazdy dzien jest w sumie inny. Raz mam nudnosci i jedzeniowstret i draznia mnie zapachy, raz nie moge sie najesc, raz jestem mega spiaca w ciagu dnia, raz mnie wszystko wk...;) wczesniej czulam lekki, powiedzmy, dyskomfort w podbrzuszu, ale to minelo. Gin powiedziala, ze macica zdecydowanie powiekszona, wiec moze to dlatego. Mam tez lekko obnizone cisnienie, ale to podobno typowe dla pierwszej polowy ciazy. Nie mam zaparc ani nie sikam czesto (ten drugi problem mialam w 4 tc), a to ponoc typowe dla 7-8 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
A lat mam prawie 35 i mieszkam w Wwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
Moje ulubione miasto:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222wiolka
W lutym kończę 30 lat, mam już pięcioletniego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki odebrałam.. Ze smutnym sercem muszę was pożegnać dziewczyny.. Nie jestem w ciąży. A @ nadal brak. Musze wybrać sie do lekarza, moze to z przemeczenia, za dużo pracuję. A najgorsze jest to ze do lutego jak nie przyjedzie @ to i tak nie mam ani dnia wolnego żeby móc to załatwić. Dobrej nocy dziewczyny ❤❗TRZMAM ZA WAS KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepewna ... a masz już jakieś dziecko czy to będzie pierwsze? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania__
Witam po dlugiej przerwie. Troszke mnie nie bylo bo duzo sie dzialo ale widac nie jest mi pisane zagrzac tu miejsca na dluzej. :-( okres przyszedl w terminie. To co wzielam za objawy ciazy bylo zwyklym przeziebieniem i oslabieniem. Zrobilam juz kilka testow ,bylam u lekarza a moje watpliwosci sie rozwialy. Moja ginekolog kazala mi uspokoic sie i wyluzowac :-) ze to poczatek staran i zeby dbac o siebie jak dotychczas a o ciazy nie myslec, bo gdy jest sie zbyt skupionym na tym wysylamy do przysadki mozgowej sprzeczny sygnal i same blokujemy na dzidziusia. Ameryki pewnie nie odkrylam ale cos w tym musi byc. Wiec wypisuje sie z watku jako wrzesniowa mama ale bede sledzila Wasze starania :-) i pochwale jesli bedzie sukces. :-) pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkim mamusiom , obecnym i przyszlym duzo zdrowka , powodzenia...i cierpliwosci oraz spokoju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
To moja pierwsza ciaza, wczesniej nie chcialam jeszcze dzieci. Teraz staralismy sie okolo roku, ale bez jakiejs spinki, wyliczania dni plodnych etc, poprostu uda sie albo sie nie uda. No i sie udalo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Witam. Moze dzis mi sie uda dodac post bi od wczoraj tu pisze i ciagle cis przerywa. Wczoraj aie dowiedzialam ze jeatem w ciazy to 5tc. Mam juz corcie 11 miesieczna . Moge do was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) od kilku dni bolały mnie jajniki,podbrzusze jak przy okresie... ale go nie mam od 3 dni.. zrobiłam test, była blada 2 kreska ;D ;D kupuje jeszcze jeden test i w poniedziałek rano go robię. Biore wtedy wolny dzień w pracy i popołudniu jadę z mężem na kolacje i tam mu przedtawię " niespodziankę " ;)Pozdrawiam wszystkie Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Niestety wrześniową mama nie będę. Byłam wczoraj u ginekologa. I pęcherzyk jest 12 mm. :) Czyli owulacja tuż tuż :) ale już na luz wrzucamy ;) No i 4.02 mam zrobić badania: glukoza, tsh, tf4, progesteron, prolaktyna, testosteron wolny, i jakieś 17-OH progesteronu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie. Dziewczyny którym się nie udało głowa do góry kolejny cykl przed wami:) Moje dzieciaczki zachwycone że będzie dzidzia. Zresztą poniekąd to one namówiły męża na starania. Kiedy planujecie pierwszą wizytę u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna1234
Ja juz bylam. Teraz bede robic badania z krwii i moczu. Mam tez skierowanie na badanie oceny ryzyka wad generycznych, ale to robi sie troche pozniej. Kolejna wizyta za 3-4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×