Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Jejku dziewczyny baaaardzo Wam życzę II kreseczek! I ból piersi i nie bol mogą być objawem dzidzi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ gośćania2........21..........2..........22.01 minka23...........23..........1..........23.01 nova31.............31..........2......ok 24.01 Malinka108......28...........2.........24.01 anka_32...........34..........3..........25.01 Kasiaa654........23..........1..........28.01 Czekam............32..........2..........01.02 Aniaa_H...........23.........1............02.02. India9..............30..........2.........ok 5.02 viola150..........30..........2.........ok 7.02 alinka..............35..........2........ok 13.02 Dzwoneczek85..30........2........ok14.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
Dziewczyny dostałam @, 5 dni wcześniej niż powinnam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ gośćania2........21..........2..........22.01 nova31.............31..........2......ok 24.01 Malinka108......28...........2.........24.01 anka_32...........34..........3..........25.01 Kasiaa654........23..........1..........28.01 Czekam............32..........2..........01.02 Aniaa_H...........23.........1............02.02. India9..............30..........2.........ok 5.02 viola150..........30..........2.........ok 7.02 alinka..............35..........2........ok 13.02 Dzwoneczek 85.30........2........ok14.02 minka23......23.......1........ok14.02 NICK........WIEK....CIĄŻA ....TERMIN PORODU magda...............34.......4.......28.08.2016 Czytelniczka24..23.......1.........09.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mincia No nie wierze , miałam przeczucia ze będziesz pierwsza , No ale przecież możesz być pierwsza jeszcze :-) Dziewczyny przedewsztstkim śluz jest objawem , jak macie śluz przed okresem to jest ciąża , bo normalnie przed okresem są suche dni , inne objawy to rożnie bywa ja miałam wszystkie inny objawy już po teście ciążowym . ( piersi , apetyt, mdłości itd ...) Miłego dnia dziewczynki , zaraz wstaje i małego do szkoły na 8:00 :-) a zimno tak strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
NICK..............WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ gośćania2........21..........2..........22.01 nova31.............31..........2......ok 24.01 Malinka108......28...........2.........24.01 anka_32...........34..........3..........25.01 Kasiaa654........23..........1..........28.01 Czekam............32..........2..........01.02 Aniaa_H...........23.........1............02.02. India9..............30..........2.........ok 5.02 viola150..........30..........2.........ok 7.02 alinka..............35..........2........ok 13.02 Dzwoneczek 85.30........2........ok14.02 minka23......23.......1........ok14.02 Akcja ...........28.......2..........23.01 NICK........WIEK....CIĄŻA ....TERMIN PORODU magda...............34.......4.......28.08.2016 Czytelniczka24..23.......1.......16.09.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ehh poryczalam sie jak dziecko, nie ide dzis na zajecia bo mam taki nastroj ze jak by mnie ktos wkurzyl to bym chyba zabila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mincia , a kochacie się co dwa dni przez dni płodne , jak ci mówiłam ? Pozycja misjonarska i leżeć ? A miałaś śluz ? Tak pytam bo szukam i nie wiec co ci jeszcze doradzić by się udało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka przykro mi kochana :* ale z tego wychodzi ze owu miałaś 5dni szybciej niz sie spodziewalas. Widziałaś jakies oznaki jej- ze może być wcześniej?? A cykle masz zazwyczaj regularne?? Ja właśnie wstalam. U nas troszkę napadało śniegu i młody juz chce isc na ogród jeździć na sankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia sluz mialam caly czas,bialy wodnisty. Viola no teraz wychodzi ze owulacje mialam wczesniej. Mialam cykl 26 dniowy- takiego krotkiego jeszcze nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
Dziewczyny,nie mogę się zapisać do Waszej tabelki,bo pisze z tel ,a laptop zepsuty :/ Mąż robił badanie nasienia,ale nie dostał nic na jego polepszenie.Gin kazał mu tylko rzucić palenie. Jeżeli chodzi o częstotliwość zbliżeń,to próbowaliśmy już robić to i często i rzadziej,tak jak nam radzono... Ja luteine brałam jak już byłam w ciąży,na jej podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka no szkoda, ale obserwuj bo to wcale nie musi być okres. Nie bralas goracej kąpieli wczoraj? Xxxx Ja wstalam z biegunka i niestety jak narazie objawów brak. Za tydzien termin @ ale w sumie mialam dwie owulacje sobota i poniedzialek wiec jak dziadostwo nie przyjdzie to zatestuje w niedziele. Jejku ile to jeszcze do niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Alicja jesteś już wpisana do tabelki ;-) A napisz jakie były problemy ze musiałaś brać luteinę co się działo ? I napisz coś o sobie z jakiej części polski jesteś ? Czy pracujesz itd ... &&&&& ANKA może się udało tym razem ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka.... Przykro mi :( wiem jak sie czujesz... Kurcze gdyby ktos dawal gwarancje, ze za ktoryms tam np. Za 5tym, za 8 mym razem sie uda to nie musialybysmy tak swirowac. Glowa do gory Minka, odpoczywaj i zbieraj sily na kolejny cykl. Mam nadzieje, ze tym razem udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeziebiona, czy w takiej sytuacji mozna sie starac bez obaw czy lepiej odpuscic? Co uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India No pewnie ze możesz jak byłam raz przeziębiona jak zaszłam :-) jak tylko masz sile i ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie India ,,ja raz zaszlam jak byłam przyziebiona , jak tylko sile masz i ochotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie to bedzie zalezalo od tego jak wieczorem sie bede czula, ale wolalabym noe odpuszczac. I tak do owu jakies 3-5 dni mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Dopiero mogę odpisać.Jutro mam następny pomiar bety i zobaczymy czy rośnie..Jeśli chodzi o pecherzyk to tez mam obawy,że nie widać jeszcze serduszka..Staram się nie stresować,ale i tak boję się wizyty w środę na 16.30 ginekolog.Wczoraj miałam lekki śluz brązowy,a dziś prawie nic.Biorę duphaston,kwas foliowy i mam cichą nadzieję.Czytałam dziś wypis od lekarza i niestety nie jestem w stanie przeczytać:/ Pismo jak chińskie. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minka strasznie współczuję okresu :( Ale wierzę,że w następnym cyklu się uda ! Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie dużo odpoczywam.Mam zwolnienie do 21 Stycznia a co dalej to nie wiem.. Mogę Wam polecić dobrą książkę na zły humor,odstresowanie itd.Tytuł "Dziewczyna z pociągu ". U Was dużo śniegu,a u mnie prawie nic.. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Marjolcia , No bidulka , szkoda ze nie nie możesz odczytać lekarza ... A masz wszystkie objawy ? Mdłości , bóle piersi itd ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mdłości nie mam od początku ciąży,ale piersi bolą zwłaszcza w nocy.Miałam też straszny apetyt,ale minął..Cały czas w głowie słyszę zdanie lekarza "Czy widziała Pani serce dziecka?Czy lekarz Pani mówił,że jest problem?..A dzień przed szpitalem byłam prywatnie u lekarza,który pracuje w tym szpitalu i mówił,że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wpisie jest mowa tylko o pęcherzyku,ale o zarodku juz nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Marjocia a jak się czujesz ogólnie fizycznie ? Boli głowa ? Brzuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
Jestem z lubuskiego i pracuje jako kierownik (nie lubię tego określenia) sieci kiosków tytoniowych. Mój syn ma 6 lat,chodzi do 1 klasy i nie może doczekać się rodzeństwa ;) Brałam luteine,bo miałam silne bóle brzucha... Teraz jestem w 24 dc i oczywiście kolejny raz szukam jakiś objawów świadczących o ciąży ;) Dzisiaj dopatrzyłam się widoczniejszych żył na klatce piersiowej.Przedwczoraj miałam sporo białego,gęstego,grudkowatego śluzu -jak nigdy :o Owu mam zawsze w połowie cyklu,robie testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×