Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Madziu a jajniki mogą kłuć ? Mnie czasem kłuje lewy ... Mnie lekarka mówiła o bólach w kręgosłupie takim ciągnącym w dół i z przodu też jak tak ciągnie że to nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajniki tak , tez tak mam nawet teraz , ja mowię o takim typowym bólu na okres , w krzyżach tez nie wskazane to zależy od stopnia bólu , mnie No dziś bolało trochę w krzyżach tak jak opisujesz ale za długo jechałam autem dziś to temu , teraz już mnie nie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka , jeżeli to były wady chromosomalne zarodka co jest najczęstsza przyczyna poronień , to tu żaden duphasfon nie pomoze, duphssfon jest dla kobiet które maja problemy z miesiączkami i czyli te którym cieżko zajść w ciąże i potem problemy z wytwarzaniem chormonu progesteronu , potrzebnego do utrzymania łożyska i wytworzenia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w obu ciazach bolało jak na okres i brałam nospe regularnie. Dla mnie nowym bolem byly pachwiny i tak jakby kłucie, szczypanie w jajnikach. W ogóle nie bolały mnie piersi a rozmiar stanika na wiekszy zmieniłam dwa tygodnie po porodzie. Xxxx Co do malo sympatycznych rzeczy zwiazanych z ciążą to ja mam taka ale po porodzie. Lezalysmy 9 dni w szpitalu. Mala miała silną zoltaczke. Leżała w inkubatorze w mojej sali, musialam ja pilnować dzien i noc. Zoltaczka zaczela sie w 2 dobie to ja 6 nocy nie spalam tzn ok 3 nad ranem bralam ja do siebie na 3-4 godziny bo juz nie dawalam rady. Nie moglam spac jak ona byla w inkubatorze bo jej nie słyszałam jak płacze. To byl koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. My juz po imprezce urodzinowej młodego :D wszystko ogarnelam i właśnie się położyłam. Fifi tez poszedł spać dop o 23, mam nadzieje że rano pospimy do 9- marzenie... ;) Ja ciążę wspominam baaaaardzo dobrze, mdlosci ze 3 razy, włosy mocne, gęste, paznokcie twarde. Brzuszek okrąglutki, super sie czułam. I te ruchy młodego... Ahhh jakbym chciała znów to przeżyć :) dop pod koniec jak brzuch juz duży to kłopoty ze spaniem no i nogi mi bardxo zaczęły puchnac a to zima byla a ja w adidasach śmigałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cc tez wstalam po 8h, w ogóle szybko doszlam do siebie. Po miesiącu juz bolu nie pamiętałam. Tylko brzydka blizna mi zostala bo bylam cieta od pasa w dol. Mi piersi tez w ogóle nie urosly, stanik nie zmieniałam wcale :) nawet po porodzie bo praktycznie nie karmilam bo nie miałam pokarmu niestety... :/ A bole brzucha na początku ciąży tez jakies byly, nawet pamiętam bo pytalam koleżankę która byla wyzej ode mnie czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez pierwsze trzy miesiace mialam bole jak na @. Pamietam jak zrobilam test chyba 5 dni po terminie @ i to to troche wlasnie przez te bole. Mi lek. kazala brac nospe w razie czego. A na koniec I trymestru dostalam plamien. Pojechalismy do szpitala i na szczescie wszystko bylo ok - podobno moga się zdarzać niegroźne plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U mnie dzis mokro od rana, w sensie gdy chodze czuje ze mokro, ale na tym sie konczy, wkladka czysta:) juz nie wiem czy ja to czuje, czy sobie wmawiam?:) No nic pozostalo mi tylko czekac na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka ja też czuje ciagle mokro tylko że ja ma m plamienia po duphastonie i jak przejde sie kawałek i czuje mokro to mam wrażenie że mnie zalewa. Ja za tydzień bede testować bo jeden pęcherzyk pękl sob-niedz a drugi w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, czas, żeby któraś dołączyła do ciężarówek :) za ok 7 dni dużo Was testuje, więc trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India a jak u Ciebie?:) Ja nie bede testowac, chyba ze jakims cudem @ nie przyjdzie to dopiero wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rozchorowałam.Boli mnie gardło, mam katar i stan podgorączkowy :/ Wczoraj działaliśmy i jak zdrowie pozwoli to jutro też będziemy. Wg kalendarza OWU dopiero na czwartek. Robiłam wczoraj test, ale nadal jaśniutka ta druga kreska. Jeszcze zatem kilka dni.... A termin @ jakoś w okolicach 05.02 dopiero, więc się naczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India herbatka z miodem lub cytryna, syrop z cebuli i czosnek- jedz czosnek:) Wypoczywaj duzo:) i jedz duzo witamin i koniecznie rosol!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Ja już miałam pobraną krew i czekam ponad 2 hej na wynik beta hcg..Nie wiem czy modlitwa coś da,ale bardzo wierzę że jeszcze nie wszystko stracone..Biorę zamiast luteiny duphaston i nadal ze mnie leci:/ Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak.. rosół bym zjadła, ale nie mam nawet z czego przyrządzić :( na razie chemią próbuję, póki mogę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ranne ptaszki :) o 24 padłam , a o 7 już byłam wyspana. Jak tylko mocniej się obudzę to boli mnie żołądek, nie wiem może z głodu może nie. I mam problem z przełykaniem, spuchło mi dziąsło tak że nie mogę przełykać , bo boli. Jutro koniecznie pójde do apteki i zapytam o jakiś antybiotyk z grupy penicyliny , bo taki pozwoliła mi wziąć pani ginekolog. Oczywiście z rwaniem kazała się wstrzymać do II trymestru. XXXXXXX Dziewczyny jesteście skarbnicą wiedzy, moja pierwsza ciąża i wybaczcie, że się tak dopytuje. XXXXX Madziu jak ja poszłam do ginekologa to on samego początku dal mi duphaston "jakby się pojawiła ciąża to on pomoże podtrzymać"- tak powiedział . Tak jak Ty piszesz o tym progesteronie to też słyszałam ale mi badań nie zlecał żadnych i to było prywatnie. Potem doszło clo i duph i zawsze gdy odstawiłam po 3-4 dniach przychodziła@ XXXXX Aniu ale żółtaczką to musiała się chyba zarazić . Kurcze straszne jak maleństwo płacze, a my nic nie możemy pomóc. Ja pamietam jak moja mama mówi " jakbym tylko mogla to wzięłabym Twój ból na siebie". XXXXX violu a przed ciążą miałaś duży biust? dlaczego miałaś cc jak mogę zapytać . XXXXX Minka może to dobry znak, przecież to że Twój był chory nie znaczy że jego plemniczki też poszły na zwolnienie:D XXXXX India jedz witaminę C i zdrowiej żebyś siłę miała na przytulanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, czy Wy jakieś badania z mężem robiliście? w sensie macie jakieś problemy zdrowotne, czy po prostu jesteście jedną z tych par, którym nie udaje się w pierwszym roku starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie dziewczyny wczoraj lekarz w szpitalu mnie się zapytał czy widziałam serduszko i Ja niestety powiedziałam,że nie..Wtedy powiedział,że istnieją dwie opcje..Pierwsza przesunięta owulacji i zarodek jest malutki jeszcze,a druga że ciąża się nie utrzyma..:/ Dlatego czekam na wynik bety bo ma to potwierdzić..Nospe brałam wczoraj bo miałam bóle brzucha i tak mi kazał lekarz w szpitalu.. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka - dzięki :) ja często się przeziębiam i zwykle ten pierwszy dzień jest najgorszy, więc planuję na jutro być w lepszej formie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola ja tam na badaniu też nie widziałam serca pomimo że mi pokazywała. Też byłam w 6 tyg. Spokojnie, nie panikuj! Ja nawet wczoraj na uczelni miałam stalowe siły jak mnie straszyli że muszę 3 rok od nowa chodzić. Pamiętaj że stres nie pomaga dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem ....macie takie fajne avatary a mi się nie chce ustawić... XXXX India to powinnaś brać 1 dziennie przynajmniej aaalbo weź dawkę uderzeniową Wit C 1000 , rozpuszczalną :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Minka odczuwanie wilgotności przed @ to dobry znak. Może akurat gdy zwątpiłaś przez chorobę swojego narzeczonego to los Cię zaskoczy i będziesz miała cudowną niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wynik bety 2790 ..We wtorek drugi raz będę sprawdzała..Myślicie,że dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola - przyrosło, czyli chyba dobrze :) ale niech się wypowiedzą te, które robiły i znają mniej więcej normy. O ile Ci wzrosło???? Czytelniczka - z avatarem to jest tak, że trzeba być cierpliwym i wciskać , wciskać, wciskać, wciskać aż załapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak miałaś 115 a teraz 2790 to wzrosła:D XXXX ja tylko raz robiłam tydzień temu a w pt byłam u gin i nie dała mi skierowania na betę... ;/ XXXX India tak zrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×