Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Ja w tym miesiącu nie testuje. ;) Kurczę, 5 lat to masakra jakaś. Ja 8 miesięcy i tak to przeżywam. Aż ciężko mi sobie to wyobrazić. Minka ja do fryzjera idę w środę. Też ombre tylko ze ja mam włosy ciemny brąz i teraz końcówki zrobię sobie na jaśniejszy brąz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Kasiunia, No ogólnie dobrze tyle ze te straszne mdłości ze masakra ! A ty działaj :-) Mariolcia nie ma za co po to tu jestem , ma 34 lata 3 ciąże za sobą 4 w drodze co mogę to doradzę . Mariolka ja teraz przed 18 lutym (usg koniec 1 trymestr)mam zrobić badanie toxo, cukier , mocz, hcg, HIV , dg, dhm. Ania trzymam kciuki :-) Buziaczki dla mojej minki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka obawiam się, że Ty będziesz zajęta wtedy swoim P i o mnie nawet nie pomyślisz ;)Bo to Twoje dni będą! My już też podjęliśmy próby nr 9 - podobno do roku to norma... Łatwo powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiuniA , dobrze się czuje tylko te mdłości ze masakra ! Xxxxxxxxxxxxx Mariolka , nie ma sprawy , pytaj o co chcesz , mam za sobą 3 ciąże , 4 w drodze , co mogę to doradzę :-) Mariolka ja teraz mam zrobić te wszystkie badania , przed tym usg na zakończenie 3miesiaca (18 lutego ) Toxo, mocz, HIV , cukier , hcg , dc, GHz . Xxxxxcxxxxxxx Ania trzymam kciuki :-) Xxxxxxxxxxxxx Buziaki dla mojej minki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Nie mogę dodać posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia kurcze tylko Ty od Nas nie uciekaj na jakis inny watek o mamusiach, bo wnosisz tu tyle pozytywnej energi ze bez Ciebie to bedzie smutno:O Czekam spokojnie Kochana dla Ciebie tez znajde chwile czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle coś się zacina i usuwa :-( kiedy w końcu zrobią aplikacje na telefon !!! A na Facebooku to same dzieci dają , ja to moich dzieci na Fb nie daje wcale , jak się dowiedziała raz koleżanka sprawa na policji była bobzdjecia jej dzieci były na stronie dla pedofilów bo w sumie każdy może ci zabrać zdjęcia z fb , masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam nie smutaj, chociaz mi dzis tez bylo przykro jak @ przyszla, ale nie ten cykl to moze nastepny. Nie wolno nam tracic nadziei:* Ja dzis pol dnia przeplakalam i mi ulzylo. Teraz aby tylko do konca @ i znowu bede szalec w lozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia oby!!!:) my Cie nie puscimy nigdzie!) No fb to jest masakra z tymi zdjeciami dzieci, co chwila kolezanki wrzucaja, a to pierwszy zabek, a to piersze "mama"- mowilam mojemu P gdy ja tak zeswiruje to od razu ma mi fb usunac:) Rozumiem pochwalic sie bobasem, 1-2 zdjecia, ale nie 10 dziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja tez czesto pisze z telefonu, bo mi sie nie chce laptopa wlaczac:) i mi tez czasami sie zacinaja strony i nie dodaje postow- takze nie jestes sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozemy założyć na fb grupe zamknieta i wszystkie posty wpisy i plotki beda widziec tylko osoby z grupy a osoby które beda chcialy dołączyć beda musiały zostac zaakceptowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_28
Dziewczyny ! Wy wszystkie taaaaakie kochane jesteście <3 Cieszę się,że się tutaj znalazłam :)) Z tym dniem dzisiaj to fakt...masakra jakaś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu dziękuję za info :)Ja jutro idę na drugą betę,ale potem mam zrobić na HIV,HCV i inne.Cześć mam już zrobionych,bo w pracy bezpłatnie mi pobrany dziewczyny.A tak nawiasem mówiąc to drogie są te badania w ciąży,w szoku byłam jakie ceny :/ No,ale co się nie zrobi dla maluszka :) Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Anka32, ja jestem Za !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zdjęcia minka to Ja mam to samo :)Mam koleżankę na fb,która od początku coś dodaję,a mi serce wymięka..My też się doczekamy zdjęć Naszych pociech.Niektóre z Nas mają już maluszki :) Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że tu sie znamy po nickach a tam bedzie po nazwisku, ale zaraz cos stworze. jak na nie podpasuje to usuniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Jak chcecie , mi tam nie przeszkadza , wszystko co tu pisze i napisałam nie jest ani wulgarne ani niemoralne ani nie mam nic do ukrycia . Także zależy od was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z FB wypisuję - nie mam do niego przekonania. Kiedyś miałam profil - usunęłam i już tam nie wracam. Ale jak kobietki chcecie. Ja czasami coś skrobnę tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko taka propozycja gdyz fb to już troche prywatnosci zdradza, natomiast tu jesteśmy anonimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba z reszta dzieczyn to ustalic, bo to bedzie glupio jak czesc przejdzie na fb a czesc zostanie tu? Ja jestem za fb, ale tu tez nie jest zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez moge tu zostac tylko wkurzajace jest to jak sie zawiesza przy zmianie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z reguły też korzystam z telefonu, rzadko już włączam kompa. Mi też sie kafe zacina na tel często. Co do fb to wstawiam czasem zdjęcie mojego misiaka - np. wczoraj jak dmuchał świeczki na torcie. ale bez przesady, niektórzy rzeczywiście piszą i wstawiają wszystko. Moja kumpela jak sie budowała to chyba każdy etap budowy uwieczniła, jak kupowali samochód pisała... jak dla mnie grupa na fb może być, mi obojętnie ale zeby wszystkie dziewczyny mogły tam z nami być :) z poprzednimi dziewczynami też mamy grupę na fb i od czasu do czasu piszemy co u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pije sobie piffko :) mąż poszedł do pracy. i tak sobie szukam jakiegoś fajnego wyjazdu weekendowego bo mąż zaproponował że może byśmy sie w lutym gdzieś przejechali odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy by musiał zagłosować czy woli grupę na fb czy bycie i pisanie tutaj :) Mnie wkurza to zacinanie strony :/ Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viola super pomysł! Ja jak na razie z narzeczonym mało rozmawiamy..Cały dzień jest w pracy,a jak przyjdzie to za wiele nie rozmawia bo ta sytuacja z ciążą Go boli.Chciałby wiedzieć czy dzieciątko się dobrze rozwija..Też chcieliśmy wyjechać.. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sobie sprawdzić czy w środku jest jakiś śluz i mam tam tak "ciasno" jakby napuchniete dziwnie jakos tak. Zawsze sprawdzałam sobie w dni płodne i było w miare "luźno" ale przed okresem nie sprawdzałam nigdy. xxxx Ja wrzucam co jakiś czas zdjecia ale to przewaznie dlatego że rodzina mojego męża mieszka 300km od nas i dodatkowo sa porozrzucani wszędzie. Na początku zainteresowanym wysyłałam meilem ale czasami to były ok 20 meili.... wiec co jakiś czas wstawiam. My w tamte strony jeździmy rzadko więc niech sobie popatrza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde o 18 padałam na twarz a teraz wstapiły we mnie nowe siły i jakos spać się nie chce. xzxxx cycki mi sie "zapełniają" pewnie na okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×