Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Mariola wierzę że i Tobie i Twojemu narzeczonemu udzielają sie nerwy i oby już wszystko sie wyjaśniło, że wszystko jest dobrze! nie ma innej opcji :) i bedziecie wtedy spokojniejsi i bedzie można pomyśleć o jakimś wyjeździe :) Mój mąż jest elektrykiem i jak zaczyna się wiosna to dla niego zaczyna sie "sezon" dodatkowych prac. i bywa że nie ma go od rana do wieczora dlatego trzeba korzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola wierzę że i Tobie i Twojemu narzeczonemu udzielają sie nerwy i oby już wszystko sie wyjaśniło, że wszystko jest dobrze! nie ma innej opcji :) i bedziecie wtedy spokojniejsi i bedzie można pomyśleć o jakimś wyjeździe :) Mój mąż jest elektrykiem i jak zaczyna się wiosna to dla niego zaczyna sie "sezon" dodatkowych prac. i bywa że nie ma go od rana do wieczora dlatego trzeba korzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za FB , jak tylko przegłosujemy ! Wiec glosujcie ! Co najmniej te co są w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z fb odpadam. Raz już byłam w grupie to jedna z dziewczyn robiła zrzuty naszych rozmów i dodawała na swój profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Wydaję mi się,że jest tu bezpieczniej,nie ufam do końca fb. No,ale jak coś to się dostosuję.Ja już na nogach,ubieram się i lecę pobrać drugą betę.Oby urosła.. Miłego dnia dla Was,niech ten dzień będzie miły :) Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Hmmm wiecie co, moze na razie zostanmy tu, z czasem gdy sie "lepiej" poznany mozna skorzystac z fb, ale tez skoro tu sie zacina czesto mozna tez na wizaz sie przeniesc- to jest to samo co kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Dziendobry dziewczynki ;-) Co do fb to jak chcecie , ja jestem za bo i tak tylko my będziemy widzieć co piszemy , i będziemy mogły zobaczyć swoje profilowe tylko bo znajomymi nie będziemy przecież ... Miło by było zobaczyć twarz tych z kim się rozmawia :-) ALe to już jak chcecie mi wszystko jedno , szkoda tylko ze Kafe nie ma aplikacji , wiec się zacina , nie ma powiadomień :-/ Buziki miłego dnia dziewczynki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry dla Was. Odebrałam betę :( tylko 73419,09 a tydzień temu 25167,52... W piątek byłam u lekarza i mówił że ok... Pisze z telefonu czytelniczka 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
Możemy zrobić prywatne forum, pomyśle o tym jak znajdę chwilkę. Linka do tego forum się wyślę przez pocztę i tylko te osoby będą miały dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem albo za pozostaniem tutaj albo za prywatnym forum. Na fb nie chce sie przenosic, bo nawet nie mam konta i nie chcialabym go zakladac. Kiedys z dziewczynami, ktore rodzily wtedy co ja zalozylysmy wspolna skrzynke mailowa na gmailu i kazda miala login i haslo do niej wiex tam wrzucalysmy swoje zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po poludniu do wieczora mialam bole jajnika; podbrzusza i krzyza. dzisj juz nic nie czuje poki co. Owulacje mialan wczoraj?? czy te bole pojawiaja sie przed owulacja??, bo juz nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka miescisz sie w normach 7-8 tydzień. Ja sie na becie za bardzo nie zmam ale ona chyba pozniej tak szybko nie przyrasta. Xxxx Mi to obojetne. Pojde za wiekszoscia. Jak cos to grupa zamknieta na fb juz jest, ale jak wszystkie nie przejdziemy to nie ma sensu wiec zostanmy tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba poszukać w Internecie czy jest coś takiego żebyśmy mogły i pisać i zdjęcia wysyłać :) najlepiej jakby była aplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pisać to można wszędzie , np na Skypie , what app , viber, bez podawania numeru tylko nazwa urzytkownika rozmowę grupowa zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś też miałam grupę na Gmail i fajnie się pisało,ale dużo osób się wykruszyło:( Do Was się przyzwyczaiłam choć mało Was znam:) Dziewczyny jak Wam początek dnia mija? U mnie w końcu śnieg ! Tak się cieszę jak małe dziecko :) Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal brak objawow.... Mała jeszcze śpi, to juz 13 godzin... a musimy zaliczyć zakupy bo w lodoce pingwin a ona spi i spi i spi. Juz mi sie nudzi hehe Xxxx Wlasnie sie dowiedzialam ze moja znajoma jest w ciazy, wpadla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z whatsappa ale to z osobami ktorych mam nr telefonu. Nie wiedziałam ze mozna tak bez nr telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
No India szukamy aplikacji która by dobrze działała na której mogłybyśmy wysłać sobie zdjęcie i na której mogłybyśmy dostawać powiadomienia :-) Kafe jest dobre na kompa , a kto teraz kompa używa ? Ja urywam tylko do pracy jak coś drukuje i robię dokumenty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz to ściągnę i sprawdzę co to , o nawet są fora zamknięte prywatne , i wszystkie tematy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to babyboom jest super ! Pełno ludzi wszystkie tematy , można dać zdjęcie , masz profil. Emoticony , wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki bedzie to trzymalo forme forum to ok. Dostosuje sie :) Babyboom brzmi niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×