Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość Mamakulka
Cześć dziewczyny zajrzałam kiedyś na wasze forum jak czekałam na 2 kreski . Doczekałam się ale wciąż czytam co u Was i trzymam za Was kciuki . Na pewno Wam się uda kochane a tym co się udało gratuluję :* życzę Wam z całego serca ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakulka
Cześć dziewczyny zajrzałam kiedyś na wasze forum jak czekałam na 2 kreski . Doczekałam się ale wciąż czytam co u Was i trzymam za Was kciuki . Na pewno Wam się uda kochane a tym co się udało gratuluję :* życzę Wam z całego serca ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakulka
Cześć dziewczyny zajrzałam kiedyś na wasze forum jak czekałam na 2 kreski . Doczekałam się ale wciąż czytam co u Was i trzymam za Was kciuki . Na pewno Wam się uda kochane a tym co się udało gratuluję :* życzę Wam z całego serca ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z laboratorium powiedziała,że mam się zalogować na stronę nie wcześniej jak 15.30-16.00.Czekam,czekam..Czytałam przed chwilą posty na babyboom i to fajna strona :) Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mamakulka :) cierpliwie czekamy :) Mariola, to jeszcze kilka chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakulka
Mogę z Wami zostać laski? Bardzo jestem ciekawa efektów Waszych starań a widzę , że macie plan na prywate wiec musiałam się ujawnić , że Was podglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Windows Phone i nie mam na niego aplikacji babyboom ale się dostosuje i będę wchodzić najwyżej tak jak na kafe. Tylko dajcie linka w razie co. A to będzie takie forum jak tu?? Czy prywatne?? Mamakulka pewnie ze możesz z nami byc i więcej ciężarnych tym więcej dobrych fluidow :) długo sie staralas?? Jakie objawy przed testem miałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioli wszystko bedzie dobrze!! Wierze w to z całych sił :) jeszcze chwile i będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Viola jest babyboom na Windows phone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze 2,5 h i będę wiedziała :) To czekanie jest takie stresujące.. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola wyobrażam sobie a raczej nie mogę wyobrazić jakie masz teraz nerwy... Ale myśl pozytywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ogarnełam sie z obiadem, ale nie lubie tak późno. Wszystko jeszcze na gazie stoi. Mała za póżno wstała i wszystko sie przeciagneło. xxxx u mnie ustało plamienie.... nie wiem czy na chwile czy już na najbliższe 9 miesiecy hehe czyli mozna powiedzieć, że w ulotce nie kłamią hehe xxx Mariola będzie dobrze, wsparcie takich dziewczyn jak my :D czuje juz także ta mała fasolka więc nie odpuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia jaki jest tytuł postu? Jak klikam w link to nie otwiera mi się strona tylko sklep play.Mimo tego,że mam już zainstalowany na tel babyboom. MARIOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik bety to jedno,ale jutro idę na 16.30 do ginekologa.Mam nadzieję,że już ostatniego 5 już od początku ciąży.Licząc tych ze szpitala i prywatnego. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Dziewczynki ale jeszcze nie utworzyłam postu w babyboom , tylko ściągałam aplikacje , bo czekam aż wszyscy potwierdza ze jest ok ! A link to był dla violi bo mówi ze nie może znajsc aplikacji na sklepie Google play sie nazywa forum babyboom , a na AppStore dla iPhone babyboom.pl Czekam aż wszyscy potwierdza , i trzeba założyć szybkie konto i zrobic wątek i gotowe . Tajnie można jako gość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
Ania oby na te 9 miesięcy :):):):) XXXXX Madzia mam konto na bb - KasiaMarysia23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę się zalogować,ciągle wyskakuje mi błąd i nie chce zaakceptować nicku,hasła ehh. Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
To zróbcie wątek dziewczyny , bo ja czekam na maila aktywującego moje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja znajoma co urodzila w piatek rodziła w specjalistycznym szpitalu bo od połowy w ciązy lekarze mowili jej ze małemu źle sie rozwijaja nerki no i jakieś wodonercze i dziś zrobili usg i okazało sie że wszystko jest dobrze, a została skierowana przez swojego gina do lekarza specjalisty ktory za wizyte bierze 450 zł!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylam temat:) wchodzicie w forum ciazowe - staramy sie i tam bedzie taki sam temat jak tu na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakulka
W sumie to nie umiem powiedzieć ile się starałam. Nie długo wiec nie mogę się wczuć w waszą sytuacje ale jestem z Wami ;) przed testem nie miałam żadnych objawów nawet pół wiec nie podejrzewałam ciazy tylko torbiel jajnika którego miałam już wcześniej . Mój mąż zaczął nalega na test i wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z poczatku nie moglam ale za 2 razem poszlo:) Jak ktoras chce to ja Wam moge konto zalozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×