Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość Kasiaa654

Hej :) to mój 19 dc więc czekam cierpliwie aby @ się nie pojawiła. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mój 17 dc. Z monitoringu wynika ze owulacja dziś lub jutro wiec dzialamy ;) 13 cykl starań, jedna ciąża za mną, niestety poroniona w 12 tygodniu. w listopadzie ubiegłego roku. Czekam cierpliwie, w lutym planowany zabieg laparoskopii w celu sprawdzenia i udroznienia jajowodow w razie potrzeby. :) Przewidywany termin miesiączki : 31 grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Mój jest to 7 cykl starań ale nie jakiś dokładny ponieważ nie zawsze w owulacje maz był w domu. W tym cyklu działalismy intensywnie także tylko czekać. :) Nie chce się bardzo nastawiac bo wiem jak rozczarowania bolą. Od wczoraj boli mnie trochę brzuch po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
Witam Was Dziewczyny! Kasiu, a ile Twoj cykl liczy dni? Dlugo bedziesz czekac na domniemana @, ktora oby sie nie pojawila? :) Tolaola, bardzo mi przykro, ze poronilas.. Bedzie dobrze, moze zabieg w lutym juz nie bedzie potrzebny? Mam nadzieje, ze sie.zaskoczysz w Sylwestra, ze @ nie ma ;D Pozwolcie, ze tez z Wami bede czekac na 2 kreseczki. Moj dc to 24, a przewidywana @ jest na 27 grudnia, mam dosc dlugie cykle. Choc moze byc wczesniej, bo w tym miesiacu owulacja mi troche wczesniej wypadla. Trzymam kciuki za Was, zeby bylo II ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzatka86
Hej, ja jestem dwa dni po terminie, test negatywny, 13 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Ania mój cykl ma 28 dni więc @ powinna być 29 grudnia :) Małgorzata, jak dawno robiłaś test? Może trzeba powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzatka86
Test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, można sie przyłączyć? Ja już mam jedno dziecko ale i również jedno poronienie, obie ciąże "zrobione" w 1 cyklu starań a teraz już 5 cykl... po poronieniu nie mam owulacji i musze brac leki. W ogóle po poronieniu mam strasznie rozregulowany cykl. wczesniej to było 29 dni a teraz różnie... Pozytywny test owulacyjny wyszedł w niedziele więc dopiero za tydzień w niedziele będe testowac. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Cześć dziewczyny! Jak tam się czujecie?? Mnie strasznie swedzą sutki :) nigdy tak nie miałam nie wiem co to oznacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Dziewczynki nie róbcie testów zbyt wcześnie, to nic nie oznacza 2 dni przed okresem sa negatywne a 2 dni po terminie pozytywne , u mnie tak było w 3 ciążach , dwoje zdrowych dzieci i jedno poronienie . Teraz znów sie staramy , poronilam 16 paz 2015 . Wczoraj minol termin okresu , test zrobię jutro rano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ale cos czuje ciąże , ból brzucha mam inny niż ten na okres i bola mnie krzyże , mam śluz , a służy przed okresem nie ma . Ktoś wyżej pytał o porady , wiec moich 3 ciążach , poradzić wam mogę tylko ze nigdy nie zaszłam w ciąże w owulacje tylko 2-3 przed nią musi byc stosunek , co jeszcze ? najlepsza pozycja to małżeńska ( partner na tobie ) i polezec jeszcze z 15 min . I dla tych co przeszły poronienie to starać sie odrazu , nie czekać więcej niż 5 miesięcy bo jest łatwiej zajść w ciąże w tych pierwszych 3 miesiącach po poronieniu . Tak mówią statystyki i moja gine . Mam 35 lat , 2 dzieci , i jedno poronienie za sobą . Jutro zrobię test i dam wam znać . Jakby sie udało to byłby to mój drugi cykl po poronieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Gość- ja staram się 7 cykl ale niezbyt regularnie ponieważ nie zawsze mamy możliwość zbliżenia. GośćMagda- ja w tym miesiącu też czuje się jakoś inaczej, mam przeczucie że się udało. Ale właśnie nie chce testować wcześniej niż w dzień @, boję się rozczarowania :) teraz święta to może będę mniej o tym myślala i szybciej mi zleci do przewidywanej @. Strasznie chciałabym już wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćMagda no ja np w obie ciąze zaszłam w dzien owulacji a w druga dokladnie w owulacje bo tylko był jeden stosunek a tamtym cyklu i sie udało. Co do śluzu też miałam sucho ale za to z uczuciem mokrości (jakbym się tam pociła...) Ja jestem po poronieniu z zabiegiem więc zaczełam sie starac po 3 miesiacach od zabiegu no i mija już 6 cykl i nic.... Każda kobieta jest inna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Anka32 , ja tez miałam zabieg tylko nie lyzeczkowanie tylko ten próżniowy przez wciągnięcie ,gine powiedziała by sie starać odrazu , okresu dalej nie mam rano robie test . Juz północ , nie mogę nawet zmrozyc oka , do tego strasznie mnie głowa boli. Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zabieg wiec musialam odczzekac te 3 miesiace a i tak sie później okazalo ze nie mam owulacji. Mnie od dwoch dni boli jajnik i ciagnie w pachwinach i podbrzuszu ale ja jakos nie nakrecam sie bo w październiku okres spoznial sie dwa tygodnie i mialam wszystkie ale to wszystkie objawy ciąży. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Anka32, kasiaaa654 , kiedy macie termin okresu ? Nie martwcie sie zobaczycie ze niedługo będziecie mnie dzidzie , trzeba wierzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz bardzo nieregularne cykle wiec opierając się na testach owulacyjnych w niedziele mijaja 2 tygt od pozytywnego testu więc obstawiam niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Magda ja mam na 29 grudnia. A jak u ciebie? Robiłaś test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) moge i ja sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Moglabym dolaczyc? Termin @ mam na 25.12 , oby nie przyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Kasia, tolaola, Ania, Malgorzatka, Anka, goscmagda:) witam sie z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Witam :) pewnie że możecie się przyłączyć. Razem raźniej :) opowiadajcie ile już się staracię i na kiedy macie termin niechcianej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Kasia u mnie w Swieta Bozego Narodzenia bedzie dokladnie 2 lata staran, wyniki dobre, mialam monitoring cyklu, nooo i nic. Ale nie trace nadziei☺ termin @ mam na 25.12 , jak zwykle przed okresem wysypalo mnie na brodzie wiec @ pewnie przyjdzie. Ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Minka trzeba być dobrej myśli! Ja też z niecierpliwością czekam do 29 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Kasia tak tak tak! Nie mozemy sie poddac! Zrobmy wszystko aby temat nie upadl bo ja tak bardzo potrzebuje kontaktu z Wami bo tylko Wy wiecie co przezywam i mozemy razem sie dzielic tym wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Dokładnie! Minka a ile masz lat? I czy to starania o pierwszą ciążę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiiktoriiaaa
Cześć dziewczyny ;) można się dołączyć? Też czekam żeby @ nie było, termin mam na 30 mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
hej dziewczyny, widze, ze nie tylko ja czekam ;) ja mam termin na ok.28-29... za bardzo sie nie nastawiam, bo nie chce sie rozczarowac, ale nadzieja zawsze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Wiktoria i goscik- im nas więcej tym czas szybciej zleci :) Jak długo się już staracię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×