Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Minka ja w 2 ciązy tak miałam z pęcherzem i ciagle biegałam siku mimo, że mnie nie bolało, okazało sie ze to był jeden z objawów ciąży :) gdyż w okolicach pęcherza 3-4krotnie jest więcej krwi i przez to pęcherz zmniejsza się i chodzimy siku co chwila :) Co do prezentu to ja mam w domy 2,5 latke to min jest kupione tablica dwustronna, hulajnoga, figurki z ulubionej bajki, puzzle xxxx tez chciałabym Wam życzyć najlepszego na te święta, żeby łaska narodzonego Jezuska spłyneła na nas wszystkie :) xxxx Ja "walcze" z kuchnią.... robiłąm z córką pleśniaka a zaraz mąż bierze się za makowce. Uwierzcie mi że przygotowywanie świąt z 2,5latką któa chce we wszystkim pomagać to nie lada wyzwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Anka 32:) Ja tyle razy bralam przeziebienie pecherza za objaw ciazy ze teraz nawet nie biore tego pod uwage:) Wiec kupie tablice, od poczatku mi sie podobala:) i upatrzylam tez taki tablet interaktywny:) Ja padam doslownie caly dzien sprzatalam, gotowalam, pralam ehh teraz tylko dluga kapiel i lampka wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Kasia , minka, ANKA , Ania , Wiktoria !! Myśle o was i będę trzymać kciuki całe święta za 2 kreseczki !!! :-* :-* :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
goscMagda ja za Twoje zdrowie i Kruszynki napije sie dzis wina:) dbaj o Was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Minka :-) dziękuje ci bardzo ! Nawet mi nie mów sama bym sie napila ;-) a tu zero nawet jutro ! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
goscMagda Ci nie wolno! Pamietaj!:) najgorzej chyba bedzie Ci przy rodzinie odmowic alkoholu:) bo chyba o ciazy nie wiedza jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Minkaa, nie wiedza i nie mogą narazie wiedzieć , nie chce , powiem po 2 wizycie u gine jak wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
goscMagda no i dobrze nikomu nic nie mow. Odpoczywaj duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiiktoriiaaa
gośćMagda miło że będziesz trzymać kciuki za nas :D odpoczywaj i nie przemęczaj się ;) Dziewczyny ja również Wam życzę zdrowych, wesołych świąt :* :* jejku ale mi ciężko z myślą że jeszcze jutro do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam was moge sie dolaczyc? Tylko ze ja juz zobaczylam 2 kreseczki i to 4 dni przed @ mialam termin na 25.12 a test robilam 21.12 i kreseczki obie baaaardzo widoczne bylam w szoku ze tak szybko wykazal.trzymam za was kciuki mam nadzieje ze rowniez ujrzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Wiki wspolczuje ze dzis masz jeszcze do pracy. Szybko zleci:) Agatka witaj! Gratulacje!!!:) dbaj teraz o Was:) mialas jakoes objawy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
Gratuluje Agatko! Mnostwo zdrowia dla Was i szczescia :) Pelna nadziei, ze dzisiaj dzien cudow - Wigilia, stwierdzilam , ze zrobie test. Mam kilka nordtestow z apteki, ponoc czulosc 10. Minal dzis tydzien odkad mialam plamienie ròzowo-brazowe. Niestety sie zawiodlam. Calkowity negatyw. A mowilyscie - nie robic przed ostatecznnym terminem miesiaczki. Nie posluchalam mam! Glupia sie ludziilam, ze.plamienie to byla.implantacja i tydzien po juz musi cos wykazac. Duuuupaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
A ja dzis dostalam okresu, termin mialam na jutro ehh:( Ale glowa do gory kolejny miesiac przede mna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
Minka grunt to dobre nastawienie! Bardzo dobrze..! Ciesz sie swietami poki co, a pozniej dzialaj :) na dniach powinnam dolaczyc, chyba, ze cos sie ze mna rozregulowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Ania H trzymam kciuki aby @ nie przyszla:) X Cos optymistycznego, dzisiaj moj brat obchodzi 30-stke:) moja mamcia miala juz zasiadac wtedy z rodzina do Wigili i nagle chlup! Wody jej odeszly! Szybko do szpitala i moj brat w ciagu godziny byl juz na swiecie:) Taki Wigilijny prezent, a termin miala na 1 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Jak się przygotowujecie do ciąży? Ja odwiedziła dentyste , ginekologa...rzucilam palenie..teraz postarał się zdrowiej jeść...do okulisty muszę też iść.Jem kwas i puki co tyle Kalendarz przypomina że jutro owulacją...ją mam wrażenie że w ogóle śluzu nie mam więc ciężki mi go badać...jeśli chodzi o temperaturę to w ciągu tygodnia pomiar codziennie się roznil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Gosc1234567890 ja tez zadbalam o zeby:) do gina wiadomo tez czesto chodze, ze wzrokiem nie mam problemow, robie czesto morfologie, w ogole nie pale, staram sie zdrowo odzywiac i spedzac czas aktywnie i bezstresowo:) Ja nie mierze temperatury, kiedys miwrzylam ale to byla moja obsesja i odpuscilam. Jedyne co mam to kalendarzyk w telefonie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Tak z drugiej strony czy sluz podczas owulacji ma znaczenie? Podczas stosunku mam nad produkcję...a jajnik mnie boli jak na owulację.Ja też mam aplikacje w telefonie.To chyba błąd bo tylko patrzę kiedy płodne i mechanicznie do sexu podchodzić zaczynam.Są jakieś metody ułatwiające zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śluz ma bardzo ważne znaczenie.jego brak może być powodem bezplodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Agata gratulacje! :) Minka następnym razem na pewno się uda! Ja czekam jeszcze 5 dni ale raczej @ się pojawi bo zaczynają mnie już piersi boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Co do aplikacji w telefonie też mam. Z jednej strony jestem zadowolona, samo oblicza mi dni płodne oraz planowana @ . Z drugiej strony to faktycznie inaczej podchodzę do seksu gdy widzę że w dany dzień zaczynają się płodne. No ale przecież podczas planowania ciąży to chyba dosyć oczywiste że podwójnie zależy w tych dniach na stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Kolejną próba;) jak się uda będzie Adaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 4:30 moja corka bawi sie nowymi zabawkami..... U mnie w tym cyklu pewnie tez sie nie uda bo wczoraj wieczorem na papierze zobaczyłam brązowy sluz a to raczej nic dobrego nie wróży. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Dzisiaj mi znajomą opowiadała o swojej pracownicy 20 lat i 3 dziecko w drodze.Pierwsze jak miała 15 lat...bez warunków i przyszlosci....Ją zawsze odkładalam a to studia a to praca a to ślub a to mieszkanie a to samochód.Teraz mam 27 lat i czuje się dopiero na siłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie kiedy zgłosić się do gin o pomoc?jak często się kochanie?u nas to jest 4 cykl...nie kochamy się dużo bo robimy to z miłości a nie dla zapłodnienie..wychodzi tak że 2 dni przed owulacją i w dniu owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Hej Kochane:) Jak mijaja swieta? Ja wczoraj wigilie spedzalam u przyszlych tesciow a dzis juz na luzie w dresie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Ehh ucina mi posty... Wyznaczylisny z moim P date slubu:) hurra!:) Gosc 09.59 Ja sie zglosilam do lekarza po pol roku staran. Wtedy zrobilam pierwszy raz wszystkie potrzebne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Witajcie moje dziewczynki :-) jak po wigilii ? Ja wykończona dużo pracy dużo gości , dziś jeszcze obiad 20 osób , sprzątanie , teściowa zadowolona , dużo jej pomogłam . Ale teraz juz w łóżku przed tv , źle sie czuje , bolą mnid krzyże i piersi juz bardzo . Nie mogę sie doczekać 6 stycznia wizyty u gine , by mi powiedziała ze wszystko dobrze modlę sie :-( ...,, A wy jak ? Udało sie w tym miesiacu ? Kto miał robić testy 25 gru ??? Kasia ? ANKA ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano miałam tylko takie brązowe "gluty" na papierze a poźniej spokój. Jutro 31 dc i chyba zrobie rano test bo ide na impreze i nie wiem czy moge wypić drinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×