Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość goscik
my od pewnego czasu po prostu nie uzywamy zabezpieczenia, ale trudno jest nam czesto trafic w owulacje, bo po prostu meza czasem nie ma..i czesto akurat wlasnie w dni plodne :/ no ale moze tym razem sie udalo...przekonamy sie za pare dni ;) zazwyczaj cykl trwa 26-27 dni..ale chyba ten bedzie krotszy... przynajmniej tkami sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiiktoriiaaa
Fajnie ;) My się staramy pół roku. Teraz był pierwszy miesiąc z testami owulacyjnymi ale jakoś mnie nie przekonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Też miałam ochotę spróbować tych testów ale zawsze to jakoś zwlekam i tak schodzi. Jeśli nie uda się w tym miesiącu to od następnego spróbuję z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe i obecne staraczki :) u mnie pojawił się mleczny śluz ale w ilościach minimalnym... ja po tych lekach nie mam w ogole sluzu ani przezroczystego ani mlecznego.... a tu nagle cos sie pokazało na papierze... Jak sie już ma dziecko to inaczej podchodzi sie do kolejnych starań... gdy przychodzi @ to jest przykro ale trzeba sie ogarnąć bo takie 2,5letnie dziecko nie da "wolnego" na płakanie. Dziś przy sprezataniu łazienki :) tak sobie myślałam o tym wszystkim i nie wyobrażam sobie jakbym ja sie zachowała jakbym musiała tak walczyc o dziecko... Mam już jedno, drugie poroniłam więc narazie oprócz podsdtawowych badań i leczenia nic mi nie chca dac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Zrobiłam test nawet dwa sa pozytywne pozytywny , strasznie sie boje ... Wizytę u gine mam na 6 stycznia . Strasznie sie boje ... Trxymam za was kciuki , Kasia , Ania wszystkie ! Piszcie mi proszę czy macie ten okres , będę trzymać mocno kciuki za 2 kreseczki :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMagda a Tobie lekarz nie kazał czegos brać na podtrzymanie zaraz po pozytywnym tescie? Ja mam jud od września duphaston w szufladzie i jak tylko test bedzie pozytywny to mam brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Wiki witaj:) X Ja mam 23 lata narzeczony 26, kto by pomyslal tacy mlodzi a juz problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
goscMagda czyzby pierwsza mama na forum?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Magda bardzo ci gratuluję :-* dbaj o siebie i oszczędzaj się podczas przygotowan do świat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Mnie piersi bolą. Nie tracę nadzieji ale opuściło mnie przeczucie że tym razem się udało. Do okresu 7 dni więc ten ból pewnie na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiiktoriiaaa
Minkaa23 widzę, że jesteśmy w tym samym wieku nasi mężczyźni również ;) gośćMagda gratulacje, mam nadzieje że następne testowania kolejnych dziewczyn na tym wątku będą równie udane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
ANKA :-) No nie kazał mi nic brać tylko kwas foliowy który biorę od 2 miesięcy . KASIAA , będę dbać ty tez dbaj o siebie i zrób test 30 grud jak nie będzie okresy i wieże że nie będzie !! :-* MINKA dziękuje , pierwsza mama w tym wątku to przyniosę wam szczęście :-* WICTORiA , dziękuje trzymam kciuki za ciebie :-* Buziaczki czekam na wasze 2 kreseczki i beda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Anka ! apropos duphasfon , przecież on jest dla kobiet które nie maja okresu lub maja rozlegurowane okresy lub długie i nie maja owulacji , krótko mówiąc dla kobiet którym nie łatwo zajść w ciąże . To nie jest mój przypadek . Kiedyś dawali podobno w pierwszych 4 tyg ciąży ale juz nie , moja kuzynka poroniła z duphasfon także ja tam wole tego nie brać mi kwas foliowy wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży bralam 3 miesiace luteine a w drugiej w szpitalu dali duphaston . Moja ginka tez przepisala mi duphaston i w ulotce jest szczegolowo opisane jak kiedy brac. Ja też go bralam na wywołanie okresu (przez 5 dni a po odstawieniu po 2 dniach przychodzil okres) ale w ulotce jest nawet opisane jak brac lek gdy jest sie w ciazy a np wcześniej bylo poronienie. Jakby szkodzilo to by nie dawali :) W ogóle to gratuluję i zazdroszczę ale tak pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
O, hej, widzę, że rozbudował się wątek - bardzo fajnie. Witam Was wszystkie i trzymam kciuki, a Tobie - Magdo - najserdeczniej gratuluję z całego serca! Ja zrobiłam test 19.12 po moich plamieniach leciutkich z niteczkami krwi, ale to byl 24 dc. Był negatywny, bo cień cienia cienia po 15 minutach się nie liczy... Chcę powtórzyć, ale jakoś odwlekam. Za wcześnie jeszcze przy moich 32-34..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Witam sie z rana:) Wiki to super:) ile sie starasz?:) goscMagda obys rozpoczela dobra passe z pozytywnymi testami! Gratuluję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Aniaa H ja wychodze z zalozenia ze nawet po 5 min jezeli pojawila sie kreska to jest ciaza, bo test dziala tylko pod wplywem hormonu ciazowego wiec jak jest cien cienia to zapewne to bardzo wczesna ciaza. Powtorz test za 2-3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Dziewczynki moje jak was proszę No nie róbcie testów za wcześnie tylko nadzieje sobie odbieracie . Ja zrobiłam w czwartek - negatywny , i w sobotę - to był termin okresu - negatywny , i zrobiłam wczoraj wtorek i pozytywny nawet dwa ! Dziś jade do teściów z dziećmi , pomagać na jutro , 25 osób nas będzie chyba padnę ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
goscMagda ja rowniez uwazam ze testy powinno robic sie po terminie @. Chociaz z poczatku tez robilam bardzo wczesnue ale z czasem doszlo do mnie ze to nie ma sensu. Oszczedzaj sie Kochana, ja w tym roku ide na Wigilie do przyszlych tesciow, nawet nie mam ochoty ehh najchetniej spedzila bym cale swieta w domu w lozku przy dobrym filmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Część dziewczyny javmam 27 lat i z mężem zaczynamy się starać o dzidziuśia. Narazie bez spiny;) kochamy sie dla przyjemności tylko nie zabezpieczamy.To już 4 miesiąc taki poczynań narazie bezowocny...Marzę by w nowym roku mama już być.Pani gin powiedziała mi że narazie trzeba próbować a jak nie wyjdzie przyjść do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
gosc1234567890 alez dlugi nick sobie wymyslilas:) witaj:) Miejmy nadzieje ze na nowy rok bedzie duzo mam w naszym gronie:) X Tyle mam jeszcze sprzatania, prania, gotowania jak zwykle wszystko na ostatnia chwile ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234567890
Ją już w tym miesiącu 150 h przepracowałam...Dziscw koncu wolne i robie wszystko nacswieta...Myślę że zmęczenie i stres też ma wpływ na fasolke.To byvwyjasnislo tyle ciąż na urlopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
gosc123 pewnie ze stres ma wplyw. I to jaki. X W swieta moze troche wyluzujemy:) Dziewczyny mam 2-letniego siostrzenca i totalnie nie wiem co mu kupic na Swieta? Myslalam o takiej tablicy do rysowania na stojaku ale tam pisze ze zabronione do lat 3. I juz sama nie wiem, ma duzo klockow, miskow, autek wiec nie wiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
hej laski, ale tu ruch sie zrobil! :) magda gratulacje! chcialam wam zyczyc juz dzis wesolych swiat..i tym, ktore beda testowac-dwoch kreseczek. Ja dzis (za 3 godzinki) wyjezdzam do tesciow, wiec nie bedzie mnie do soboty. (a raczej nie bede u nich "wchodzila" na net ;)) cos mi sie wydaje, ze bede miala sporo do nadrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Goscik Wszystkiego Najlepszego z okazji Swiat dla Ciebie i najblizszych, i spelnienia marzen, zwlaszcza o malenstwie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
dziekuje :) minka, przejdz sie do jakiegos wiekszego sklepu z zabawkami..i po prostu zapytaj co maja dla dwulatkow ..powinna ci podsunac pare pomyslow. Albo wejdz na strone fisher price-musisz kliknac na produkty i tam ci sie pojawi tabela wiekowa...moze wtedy cos znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Gosik ok ok juz wchodze na ta stronke:) czuhe ze na jednej zabawce sie nie skonczy znajac mnie:) X Dziewczyny co polecacie na (chyba) zapalenie pecherza? Od tygodnia zaczelam czesciej sikac, nawet nie wiem jak to sie stalo ze sobie pecherz przeziebilam. Na zewnatrz zawsze wychodze ubrana po sam czubek nosa:) i az dziwne:) no ale pojde siku i za 10 min znowu musze, najgorzej jest wieczorem bo wtedy chodze doslownie do momentu az nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Bardzo się cieszę że ten temat tak się rozwija! Im nas więcej tym lepiej. Mam nadzieję również ze coraz więcej rozpocznie nowy rok z nowym serduszkiem! :) U mnie przygotowania wciąż trwają. Ciasta za ciastami. :) dopiero 14 a już czuje się zmęczona. Wesołych świąt kochane. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
Ja rowniez chcialabym Wam zyczyyc najpiekniejszych swiat, w cudownym nastroju, szczesliwwych, pelnych ciepla i milosci. Aby ziscilo sie to nasze marzenie,.ktore nas tu wszystkie zgromadzilo - dziecko. Abysmy doznaly tego cudu, jakim jest danie zycia. Tego zycze Wam i sobie, Wesolych Swiat ;* Mam nadzieje, ze posypie sie juz niedllugo lawina postow 'udalo sie, II kreski!' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
To i ja pedze z zyczeniami:) Wszystkiego co najlepsze dla Was dziewczyny i dla Waszych najblizszych. Duzo szczescia, zdrowia, wytrwalosci i spelnienia najskrytszych marzen! No i 2 upragnionych kreseczek na tescie ciazowym zycze kazdej z Nas!!! Oby udalo sie nam wszystkim! Sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×