Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość Aniaaa_H
Minka kiedy slub? gratulaaacje! Jesli numerek w Twoim nicku to Twoje lata na.karku to jestesmy w tym samym wieku ;) Magda, bedzie wporzadalu. Nie moze byc inaczej. A takie duze Wigilie i wspolne rodzinne obiady uwielbiam. Ale teraz odpoczywaj i relaksuj.sie! Anka, imienniczko moja - trzymam kciuki i pisz z rana jak tylko zrobisz test! Obys miala swoj drugoswiatecznodniowy prezent bozonarodzeniowy :) Gosciu123... oby Ci siie udal Adas! A jak dziewczynka to Ewa? :) ostatnio o tym myslalam, moze nie oniecznie.o takkim przypadku, ale.. Czemu ktos kto za.przeproszeniem jeeeebie sie po katach nie.wiadomo z kim tak latwo zachodzi w ciaze? U mnie cisza. Nic. W dole brzucha mnie cos jakby kuje i ciagnie. Pewnie w niedziele bedzie @. Pierdzieleee, dajj Boze nie dostane do Sylwestra to zrobie wtedy test, juz zadnych wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
Gosiu123 w.sensie.o tym przypadku co pisalas o pracoownicy znajomej myslalam, bo troche bez ladu napisalam tego posta ostatniego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wigilie spędziliśmy u teściów a pierwszy dzień w domku praktycznie cały w łóżku :p za wszystkie czasy odpoczęłam;) Minka gratuluje ślubu na kiedy wyznaczyliście termin? Magda oszczędzaj się kochana ;D Aniaaa_H na kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiiktoriiaaa
Post wyżej to ja Wiktoria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Ja czekam jeszcze 3 dni. Mierze temperaturę, narazie mi nie spada i utrzymuje się ponad 37 stopni. Ale mierze ja dopiero pierwszy miesiąc więc ciężko mi cokolwiek po tym stwierdzić :) Ciągle czuje mokro w pochwie ale nie ma zbyt dużo tego śluzu. Oprócz tego bolą mnie piersi jak na okres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałąm okresu.... 9 stycznia mam gina i niech mi da badania bo sie wsciekne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
Wiktoria, Ty masz termin @ na 30, tak? Ja mam na jutro, ale czekam do wlasnie 30-31 bo to nic nie wiadomo, i moze wtedy zatestuje. Takze czekajmy na brak @... Kasiu,.moze to dobry znak i juz Twojej @ nie bedzie..! Anka, przykro, ze sie nie udallo,.ale nie ma tego zlego - pojdziesz do gina, nowe.starania i zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
AniaH tak tak ja mam 23 lata:) Anka32 nie smutaj ja tez dostalalm okresu, moze nastepny miesiac bedzie nasz?;* X Wyznaczylismy date slubu na Wigilie 2016 roku, chcemy wziasc tylko cywilny w gronie najblizszych a potem do Zakopanego na kilka dni :) juz sie doczekac nie moge! Huczne, duze wesela to nie nasze klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Madzia :) to mialysmy tak samo Wigilia u tesciow a potem lozko! Nawet dzis z niego nie wychodze!:) Kasia trzymam kciuki aby @ nie przyszla! X Przyszedl do Was mikolaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Pomylka Nie Madzia a Wiktoria! Jeju ja od dawna chce dac corce na imie Wiktoria- bedzie Twoja imienniczka:) Corka Wiktoria a synek Szymon:) od dobrych 3 lat mam wybrane te dwa imiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Tak sobie czytam wasze posty i sie zorientowałam ze jestem najstarsza z was wszystkich :-) :-) wszystkie po 23 26 a ja 34 XD .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
goscMagda to dobrze:) jestes juz doswiadczona zyciem, pewnie nie raz nam cos doradzisz:) X Dziewczyny mowcie cos o sobie?:) gdzie mieszkacie? Macie chlopakow?Narzeczonych? Mezow?:) Czym sie zajmujecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa_H
Dobry pomysl Minka :) Ja , jak.widac po nicku mam na.imie Ania i mam 23 lata. Jeszcze nie jestem zona, ale juz narzeczona, slub mam doklaadnie 13 maja 2017. Jeszcze kawal czasu.. od dwoch lat mam problemy z hormonami - tarczycaa,,prolaktyna, androstendion, do tego lekkie tylozgiecie macicy,i nawracajaca nadzerka,.ale to tak btw. I wieczne prooblemy z nadwaga. Obecnie udalo mi sie wyregukowac w miare wszystko, ale juz tak bylo czasem, ze bylo wpporzadku i nagle znow sie posypalo pomimo lekow. Lekarz powiedzial mi, ze jesli chce dziecko, to teraz powiinnam.sie starac, nie.wiadomo coo bedzie dalej. I tak sie staram, pilnuje sie i badam :) ot,.cala historia moja! A Wy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
AniaH :) tylko Ci sie wydaje ze to kawal czasu zleci szybko! Ja w maju bede obchodzic z moim P nasza 6 rocznice zwiazku, pytanie kiedy to zlecialo??:) czas strasznie szybko leci:) baaaardzo szybko:) Ja jestem Paulina, rowniez mam 23 lata, studiuje:) Staram sie o maluszka te dwa lata, myslalam kiedys ze zajscie w ciaze to pikus, wystarczy seks w dni plodne bez zabezpieczenia i po sprawie, z uplywem czasu doszlo do mnie ze to nie takie latwe...no ale nie trace nadziei, wierze ze bedzie mi dane zostac mama:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćMagda ja od stycznia tez 34.... Jestem z grudnia a już w styczniu rocznikowo bedzie 34 :( Napewno łatwiej jest to przełknąć jak już się ma dziecko, a poza tym to już kolejny cykl więc już zaczynam sie przyzwyczajać.... bede chciała od ginki badania na tarczyce, progesteron i prolaktyne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Anka32 wiesz zazdroszcze Ci Twojej sytuacji. Bo Ty pomino ze sie starasz to juz masz dziecko, mi by bylo jakos lzej w tej sytuacji. Mamy wyniki ok ale musi byc cos nie tak, bo przeciez to niemozliwe zebysmy przez 2 lata nie wstrzelili sie w "ten" moment. Mnie to doluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiiktoriiaaa
Aniaaa_H to będziemy razem testować, ja mam na 30. Minka fajna data ;) co do imion hehe moja córcia też tak będzie miała na imie. Wiktoria mam na drugie imię. A że na forum już był gośćMagda więc nie użyłam swojego imienia żebyśmy się nie myliły ;D ja mam 23 lata mężatką jestem od 28 czerwca 2014. Jak tam po świętach dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Ehh zlapal mnie dzisiaj jakis dol:( przegladam fb i tylko albo zareczyny albo narodziny dzieci:( Tak bym chciala miec w koncu moje wymarzone dziecko czy ja prosze o zbyt wiele?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Wiki jestes kolejna dziewczyna ktora ma 23 lata:) super:) Jak sie czujesz jako mloda mężatka?:) mnie strasza ze po slubie skonczy sie wielka love!:) haha ja tam nie wierze w takie rzeczy, jak sie kocha to juz na calego:) Ja jestem przejedzona, wlasnie przegladac jakies treningi cardio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Hej dziewczyny! :) ja mam 22 lata. Termin ślubu na 17 czerwiec 2017 :) mieszkam na Podkarpaciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiiktoriiaaa
Ogólnie fajnie ;) podoba mi się jak jedziemy gdzieś z mężem i ktoś się pyta"... z dziewczyną?"a on na to tak z dumą "nie, nie żoną" ;) mieliśmy kryzys przed ślubem ja się denerwowałam że tego nie zamówił, to nie zrobione, tamto nie potwierdzone. Miałam go tak dosyć że miałam ochotę odwołać to wszystko. Nas też tak straszyli a okazało się zupełnie inaczej- jest super. Na chwile obecną brakuje nam tylko dziecka i właśnie dlatego w tym roku na święta postanowiliśmy że nic sobie nie kupujemy ale robimy prezenty innym i powiem Wam że fajnie to wyszło. Szczególnie jeden prezent- mój mąż ma takiego "kolegę" starszy facet po 50 ale jest bardzo samotny ma tylko żonę nie mają dzieci, kasy też nie bardzo... i u nich w gościnnym pokoju była stara zarwana kanapa... Pokoczowaliśmy trochę na necie i pojawił się fajny zestaw wypoczynkowy stan idealny cena okazjonalna... Pożyczyliśmy przyczepkę i pojechaliśmy po niego. Facet był tak zaskoczony, wzruszony... że sobie nawet nie wyobrażacie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki sorki ze tak rzadko zagladam ale wiadomo swieta goscie...moje objawy to chyba tylko bole piersi i sennosc normalnie caly czas bym spala jeszcze przed wykonaniem testu myslalam ze zasne w pracy przy biurku.od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze...a jak u was ktora jeszcze testowala nie czytalam jeszcze wszystkich postow pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie wy wszystkie mlode jestescie. Ja majac 23 lata nawet nie myslalam o dziecku. Wiedzialam ze chce dziecko ale dopiero w wieku 30 lat postanowilam cos z tym zrobić i pierwsze dziecko urodzilam w wieku 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Wiki fajnie wymysliliscie z tymi prezentami:) mina tego kolegi zapewne bezcenna:) Anka32 ja z moim P jestesmy pewni tego ze chcemy dziecko i nasz wiek tu nie gra roli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Kasia super! Widze ze tu praktycznie same przyszle panny mlode:) X Wiecie co jestem dumna z siebie bo wreszcie udalo mi sie namowic mojego P abysmy sypialnie na czerwono pomalowali:)!!! 3 miesiace go prosilam:) Agatka czesciej zagladaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Minka ja mam czerwony salon z jedną białą ścianą i bardzo go lubię. Fajnie wygląda :) Przez te święta to przytyje z 5 kg. Gdzie bym nie pojechała to ciągle każą jeść i jeść. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziula
Witam, 21 października miałam miesiaczkę, wczoraj rano zrobiłam 2 testy i 2 kreseczki :) czy jeśli pójdę do lekarza, bedzie widoczna ciąża ? hmm, nie wiem ile poczekać, do wizyty u gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
GoscMadziula gratuluję! :) Myślę że jak pójdziesz w połowie stycznia to będzie już widać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minkaa23
Madzia gratulacje!!! Ale super wiesci!!! Wstaw zdjecie testu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×