Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Hej. Ja mistrzem cukiernictwa nie jestem ale często robie plesniaka. Jest bardzo smaczny. Xxxx Rano jak podnosilam mała to tak mnie zabolalo w podbrzuszu ze aż mąż zauważył moj grymas na twarzy i teraz on ma jazde ze sie udalo i juz imiona wybiera.... ja wczoraj bylam z 50 razy w lazience i 3 razy w nocy i normalnie rano tez.... bardzo mi sie chce a robie troszkę i mija chwila i znowu mi sie chce.... Xxxxx Dziewczyny moze troche "postraszymy" pierworódki i napiszemy im te troche gorsze strony ciąży. Mielyscie takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Viola tak !! W dzień w który miałam dostać okres nawet miałam biały śluz także wiedziałam co się święci ;) a jak wiadomo przed okresem są zawsze suche dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania moj P tez mowi ze czuje ze sie udalo- taaa ciekawe jak jak on chory byl i seks byl tylko raz na poczatki moich dni plodnych:) echh faceci:D X Ja robilam wczoraj sernik na zimno:) Dziewczyny mowcie co nas czeka, ja chetnie poslucham:) Ja nie boje sie porodu az tak bardzo- jak czasu po porodzie, naciecia, gojenia sie rany, popekanych brodawek- tego chyba najbardziej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola tak !! W dzień w który miałam dostać okres nawet miałam biały śluz także wiedziałam co się święci ;) a jak wiadomo przed okresem są zawsze suche dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola tak !! W dzień w który miałam dostać okres nawet miałam biały śluz także wiedziałam co się święci ;) a jak wiadomo przed okresem są zawsze suche dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam ciąża wcale nie jest taka zła , czym tu straszyć , to cudowny okres , robisz co chcesz jesz kiedy chcesz , mąż się tobą zajmuje , chodzi jak koło jajka , a i może o 2 w nocy zachciankę spełni po truskawki lub arbuza skoczy :-) , u mnie same plusy . Poród nie boli znieczulenie się prosi do kręgosłupa i nie czujesz ciała od pępka do kolan , po porodzie rany szybko się goja , bez przesady . I jak masz już tego słodkiego bobasa to jest największe szczęście i dowód ze było warto . U mnie najgorsze są zawsze pierwsze 3 miesiące , straszne nudności , zgaga , pryszcze , bóle głowy , i to straszne uważanie bo do 3 miesiąca rożnie może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do karmienia zapomnielam. ,u mnie z tym nie było łatwo córkę karmiłam do 2 miesiącu i nagle zrobił mi się zator i gorączka 40• i twarda pierś , lekarz powiedział ze mam za ciękie kanaliki a za dużo mleka napływa , ogólnie musiałabym nic nie robić tylko mleko ściągać . Także przestałam , żal mi było bo lekarz powiedział ze jeszcze takiego bialuskiego mleka z piersi nie widział , bo zazwyczaj jest mętne takie woda z mlekiem . Także przy synu miałam uraz z poprzedniego razu i biedny nie dostał piersi , a w tej ciąży będę próbować . Bo jednak prawda ze dzieci które pierś dostają rzadko chorują , u mnie córa nigdy nie chora a syn stale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w środe mialam chyba plamienie implantacyjne, pare kropel czerwonej krwo, wczoraj popoludniu mialam cien na tescie ciazowym (dzien okresu) a dziś z rana test negatywny. Może kupic test innej firmy ? Czy poczekac ze 2 dni ? Dzis jeszcze zrobie jeden test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciaze dobrze wspominam w 80% bo reszta to nie byla taka kolorowa. Oprócz ciągłej zgagi to mialam straszne krosty, porobily mi sie place na twarzy (przed porodem wygladalam jak panda) od 7 miesiaca puchly mi rece i stopy ze żadnych butow nie moglam założyć a poród to katastrofa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
Ja pierwsza ciaze wspominam bardzo dobrze. Mdlosci mialam jakies dwa miesoace ale dalo sie z tym zyc , skora mi sie poprawila wlosy zdrowsze , brzuch nie duzy z tylu nie bylo widac ze w ciazy jestem , ogolnie bardzo dobrze sie czulam witamin malo bralam bo wyniki mialam idealne , duzo nie przytylam , a porod tez super mimo ze cc to pojechalam ze skurczami co 3 min potem juz co min byly ale nic mnie nie bolalo na ktg brakowalo skali a ja sie smialam z poloznymi tak wiec gdyby nie ulozenie malej prawdopodobnie miala bym fajny porod sn. Po cc czulam sie dobrze , wstalam juz 8 h po cc z pomoca przyjaciolki bo maz sie bal ze mi krzywde zrobi he he. Oczywiscie byly jakiea gorsze dni ale jak sie zobaczy tego malego slicznego potworka to o wszustkim zlym sie zapomina. Z pokarmem nie mialam problemu. Dwa razy mialam nawal pokarmu i goraczka ni ale jakos i to wytrzymalysmy. Mala co prawda na cyca budzila sie kilka razy ale to takie budzenie ze nawet oczu nie otwierala. Po za tym kazdy mi "uslugiwal" co chcialam to mialam i kazdy wszustko dla mnie tylko he he. Pamietam ze jak przestalam pracowac i szkole skonczylam i po weselu juz od listopada mialam duzo wolnego czasu az za duzo jal dla mnie to mialam handre nawet poczatki depresji ale jakos dalam rade. Wiec nie ma czego sie bac bynajmniej moja ciaza byla super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie dowiedzialam ze dziewczyna odemnie z wioski jest w czwartej ciazy w wieku 24 lat:O Mieszka z mama w malym domku, bez lazienki, centralnego:O dwojke dzieci ma z tym samym ojcem, a trzecie nie wie z kim:O ciekawe kto czwarte jej zmajstrowal:O To typ wymalowanej lali w leginsach w panterke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie jestem jeszcze w ciazy a jak nawet to najwcześniej dowiem sie za 9 dni wiec chyba moge wziac ibuprom prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wez, spokojnie kobiety robia gorsze rzeczy bedac w ciazy. Wiec ibuprom Ci na pewno nie zaszkodzi:) X Mam dzis dola, przegladam wozki dzieciece:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoja ciaze wspominam bardzo milo mimo niedogodnosci: Odrzucalo mnie od miesa kurczaka, chleba krojonego pakowanego, herbaty zielonej, musztardy, chrzanu i wielu innych zapachow. Tego chleba i zielonej herbaty do dzis nie moge ogarnac :) pamietam, ze ok 6 ms ciazy byly straszne upaly i bardzo sie meczylam. Nie moglam oddychac i tak juz do konca ciazy ciezko sie oddychalo. Mialam tez klucia w kroczu, czasami jak szlam kucalam z bolu. Poza tym bole kregoslupa, nietrzymanie moczu przy kichaniu, zgaga... I maly mial co chwile czkawke.... To bylo irytujace jak caly brzuch skakal :) cos tam na pewno jeszcze bylo, ale teraz noe przychodzi mi do glowy.w kazdym razie uwielbialam ten stan, mimo wszystkich jego minusow. A porod.... Trauma przez rok. I wiedzac co przezywalam jesten w stanie zniesc drugi. Chociaz stracha bede miala :) Ja duzy bol czulam juz przy skurczach 30%. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to mialam cukrzyce i od polowy ciazy 4 razy dziennie musialam badac sobie krew i pilnowac diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Wam zazdroszcze ze juz macie chociaz jedno dziecko, macie co wspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka ja to po kilka razy na dzien ogladam ciuszki, odziez ciazowa, wozki, lezaczki..... Chyba juz tak mamy i nie ma co z tym walczyc. Jestem typem chomika i lubie robic zapasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka tez bedziesz miala :) pociesze Cie tym, ze przy drugich staraniach i tak swiruje sie jak przy pierwszych wiec czujemy sie podobnie. Ja bylam dzisiaj z M. i synkiem na sankach. Troche malemu zmarzly stopy.... Oby nam sie nie pochorowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym cyklu wmawialam sobie że teraz odpuszczę. Co ma być to będzie. Ale żeby to było takie proste :/ cały czas się zastanawiam czy się udało. A z tej ciekawości czas do @ bardzo mi się dłuży. Dziś mój M zaproponował abyśmy pojechali na basen, czyli wieczór już mam zaplanowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez za kazdym razem odpuszczam, ale im blizej @ tym bardziej zaczynam sobie chyba wkrecac niektore rzeczy. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wrzucić tabelkę, ale wyrzuca mi, ze treść uznana za SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka wg dat NICK..............WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ gośćania2........21..........2..........22.01 minka23...........23..........1..........23.01 nova31.............31..........2......ok 24.01 Malinka108......28...........2.........24.01 anka_32...........34..........3..........25.01 Kasiaa654........23..........1..........28.01 Czekam............32..........2..........01.02 Aniaa_H...........23.........1............02.02. India9..............30..........2.........ok 5.02 viola150..........30..........2.........ok 7.02 alinka..............35..........2........ok 13.02 Dzwoneczek 85.30........2........ok14.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga tabelka NICK........WIEK....CIĄŻA ....TERMIN PORODU magda...............34.......4.......28.08.2016 Czytelniczka24..23.......1.........09.2016 Udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka wg dat NICK..............WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ gośćania2........21..........2..........22.01 minka23...........23..........1..........23.01 nova31.............31..........2......ok 24.01 Malinka108......28...........2.........24.01 anka_32...........34..........3..........25.01 Kasiaa654........23..........1..........28.01 Czekam............32..........2..........01.02 Aniaa_H...........23.........1............02.02. India9..............30..........2.........ok 5.02 viola150..........30..........2.........ok 7.02 alinka..............35..........2........ok 13.02 Dzwoneczek 85.30........2........ok14.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India fajnie ze udalo Ci sie wrzucic tabelke:) X Ja dzis totalnie nie w humorze, za tydzien termin @ i juz hormony dajo o sobie znac, brak humoru, i apetyt na słodkie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie jak podzielilam i zwezilam troche. Minka to na pewno wina hormonow.... Jak dzisiaj masz kiepski hunor to jutro zapewne bedzie juz lepszy :) mam nadzieje, ze zdecydowanie Ci sie poprawi pod koniec stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×