Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Kasia gratulacje i powodzenia dzis :) super ze jedziecie na weekend w góry. Tez o tym myśleliśmy ale zaczynamy sie budować i kazda zlotowka ważna. No ale latem to wakacji nie odpuszczę :) Dziewczyny dawajcie znac jak po wizytach i usg dzis- Magda, czytelniczka :) Anka32- to dobrze ze dzieje się cos innego niż zawsze :) może to cos oznacza :D GośćAnia2 :) :) :) wiem wiem ze nie ma sie co nakręcać ale ta podwyzszona temp... :D oby oby Minka ja wole osobiście hybrydy ale na żelowych chyba można więcej poszaleć z wzorkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola super ze sie budujecie, my mieszkanu u mnie w sensie mamy osobne wejscie, 2 pokoje, kuchnie, lazienke:) na kilka lat musi nam wystarczyc ale tez chcemy sie pobudiwac- moj tato jest murarzem wiec dom on nam postawi:) Chyba zrobie hybrydy bo nie lubie za bardzo tych wzorkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , jest wszystko ok, serce bije , pomiary ma prawidłowe , :-) To 8 tydzień , i zobaczymy dalej następne usg mam 18 lutego to główne na zakończenie 1 trymestru . Byłam dobrej myśli ! Dziewczyny bądźcie pozytywne bo to bardzo ważne , ja myślam ze po poronieniu to jyz dziecka mieć nie będę albo ze będzie cieżko a tu niespodzianka :-) Ania , minka Kasia , viola , india .. Wierze w was i trzymam codzień kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziwewczynki , byłam na usg i wszystko jest dobrze serduszko bije itd .. USG na koniec 1 trymestru mam 18 lutego . A jeszcze miesiąc temu w nic nie wierzyłam myślałam ze po poronieniu nie będę mogła mieć dzieci albo ze będzie cieżko , jestem dowodem ze trzeba wierzc , cały czas wierzyłam . Wy tez musicie wierzyć ! Myśle o was i trzymam kciuki codziennie :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia super wiesci!:) dbajcie o siebie teraz!:) Wyobrazam sobie Twoja radosc! Obysmy niedlugo wszystkie mogly sie tak cieszyc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Madzia super. Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda super!! :) Minka czy u Ciebie nie za dużo tego śniegu w tym roku?? ;) u nas ponuro i szaro :/ My mieszkamy na poddaszu u moich rodziców, tez mamy wejście osobne, swoją kuchnie i łazienkę. Najgorsze tylko to ze jeden pokoik i taka mala spiżarenkę. I z tego względu mieszkalnego właśnie mojego B ciężko bylo namówić na drugie bobo ale zanim sie wybudujemy to pewnie kilka latek bo chcemy jak najwięcej za swoje pieniądze a ja nie chciałam takiej różnicy lat powiedz dziecmi. Myślę ze jakos damy rade i sie przemęczymy z dwójką jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola dacie sobie rade:) my myslelismy nad wynajmem ale kurcze po co jak u mnie bylo miejsce. Bez sensu tylko kase pchac w wynajem. Ja tez nie bede chciala duzej roznicy wieku miedzy dziecmi, po pierwszym chcialabym 1.5-2 lata pozniej juz drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola a zabieraj sobie ten snieg!:) ja juz mam go dosc:) w poludnie przestalo padac wiec wynioslam sobie pranie, jeszcze dobrze go nie rozwiesilam juz musialam je sciagac bo zaczelo padac znowu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Wzruszylam sie na komedii romantycznej. F**k!!!!! Ja ogólnie nie ogladam takich filmów a dziś mnie naszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka jaki film oglądałaś? Polecam, który ja ostatnio oglądałam - If I stay. Pięęęęękny! Nawet M. się zainteresował ;) I polecam jak którejś się nudzi i jeśli nie czytałyście 'Jeździec Miedziany' P. Simmonns. Najlepsza. Wzruszająca, nie tandetna. Miłość, wojna, namiętność. Uwielbiam! Madziunia, super że jest wszystko w porządeczku! cieszę się z Tobą i tule! U mnie dziś owulacja. Działamy. Jajnik dopiero chwile temu zaczął lekko ćmić. A w nocy śnily mi się króliki, duuużo królików - czytałam z ciekawości w senniku - czasem zwiastują ciążę, hahahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
Dziewczyny mam pytanie bo nie karmie malej juz prawie 3 miesiace i mozliwe ze po takim czasie znowu mi pokarm wrocil? I to nie jakas pojedyncza kropelka tylko kilka i z jednej i drugiej. Bo juz teraz to glupia jestem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziwewczynki , byłam na usg i wszystko jest dobrze serduszko bije itd .. USG na koniec 1 trymestru mam 18 lutego . A jeszcze miesiąc temu w nic nie wierzyłam myślałam ze po poronieniu nie będę mogła mieć dzieci albo ze będzie cieżko , jestem dowodem ze trzeba wierzc , cały czas wierzyłam . Wy tez musicie wierzyć ! Myśle o was i trzymam kciuki codziennie :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zacina się strona , albo nie daje posta albo 3 razy to samo albo ucina , do tego stałe muszę sur logować na telefonie GOŚĆ ANIA ! Możliwe , jeśli nie chcesz już karmić to idź go lekarza niech da ci tabletki na powstrzymnie laktacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja karmiłam piersią rok, no sukcesywnie zmniejszałam ilośc karmień aż pod koniec to było tylko jedno karmienie nocne i jak mała sama się odstawiła to nie miałam problemów później z laktacja. Może faktycznie idz do lekarza bo jak masz go dużo i ściagniesz to możesz laktacje uruchomic a jak nie ściagniesz to żeby jakies zapalenie Ci nie weszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Gość Ania, z całego serca życzę Ci ciąży ale ja również mierze temperaturę i ona dopiero spada w dzień @ lub nawet kilka godzin przed. X Minka zdecydowanie hybrydy. Nie niszczą tak płytki paznokcia. Ja dawniej robiłam żele, teraz zapuściłam swoje i zrobiłam na nich hybryde. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nigdy nie miałąm sztucznych paznokci aż mi czasami głupio jak wyrwe sie na jakieś spotkanie babskie a tam wszystkie gadaja o paznokciach heheh ja zawsze miałam ładne swoje aż zdarzy sie ze ktos nie wierzy, ze to moje hehe Na stopy w okresie letnim zakladam hybryde tak od maja do wrzesnia na 3-4 tygodnie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ciezko zapuscic paznokcie, nawet pomimo odzywek. A jak juz zapuszcze, to naciesze sie nimi tylko tydzien bo ktorys mi sie zlamie i juz wszystkie obcinam wtedy. Ania no to sie ciesz swoimi pazurkami, zazdroszcze:) Kasia jak egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 23dc, do @ ok 8 dni. Niby z gory wiem ze ten cykl jest stracony przez chorobe mojego P w czasie moich dni plodnych, ale jakos w podswiadomosci mam mala nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sasiadka w ciąży!!!! Wpadła!!!! Mają już 2 dzieci i mieszkaja w kawalerce!!!! i ot tak sobie wpadli!!! No cholera mnie bierze na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania2
Ale ja juz nie mialam pokarmu . corka sie sama odstawila doslownie z dnia na dzien ja mialam pokarm przez jeszcze co najmniej miesiac ale potem cisza. Dobra w pon mam wizyte to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A druga koleżanka o ktorej wam wspominałam dziś urodziła syna Tymona. o 10 pisałam z nia na fb a juz jest po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnych wyników jeszcze nie da ale raczej zdane :) wieczorem wybieram się z koleżankami do baru na piwo. Wieczór bez facetów dobrze nam zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tak to niestety juz jest, mam u mnie na wsi 3 dziewczyny ktore tez wpadly, najmlodsza miala 15 lat:O dziecmi sie nie zajmuja, tylko dyskoteki im w glowie. Idac na plac zabaw u mnie, zabieraja dzieci...i piwo:O no po prostu masakra:( az plakac sie chce. My chcemy dzieci, i nie mamy, one nie chca a maja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja pomimo ze mam okazje wyjsc bez mojej polowki to nie wychodze, nie wiem czemu. Po prostu lubie Jego towarzystwo:) i zle sie czuje jak go nie ma obok mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×