Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Gość gość
AA11BB22CC33DD44EE55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rydzyk dostanie teraz kasę na geotermię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn kradnie gołębiom karmę w parku. I wypieka z niej pieczywo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn oddał stolec. Następnie się obudził. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ministerstwo pracy ogłosiło właśnie, że 92% pieniędzy ze zbiórki idzie na cele charytatywne, reszta to wynagrodzenia i koszty administracyjne. Siedzę w tym od lat i stwierdzę krótko (nie będę się wdawać w polemikę, bo ja operuję faktami, a nie swoim widzi mi się, z racji pracy jaką wykonuję): dziecięca onkologia leżałaby i kwiczała gdyby nie orkiestra, 80% sprzętu na oddziałach onko jest z wośpu. To samo jeśli chodzi o oddziały nefrologiczne. Przypuszczam, że w innych dziedzinach jest podobnie, ale ja akurat piszę o swoim podwórku. Każdy, kto choćby koniuszkiem paluszka przyczynia się do tego, by ucinać jakiekolwiek źródło finansowania wośpu, jest skończonym sku/r/wy/synem i nie chcę mieć z takimi ludźmi do czynienia. Przeciwnikom Owsiaka pozostaje tylko życzyć, aby w przypadku ciężkiej choroby waszych dzieci, rodzin, modlitwa i szaman zadziałały. Do zobaczenia na finale, na szczęście liczby mówią same za siebie, całe szczęście dzieci i seniorzy są jednak skazani na tych mądrzejszych dorosłych. Mam nadzieję, że w tym roku dobijemy do 40mln, na pohybel sukinsynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest, że media w Niemczech są głównie w niemieckich rękach a u nas jest taki cyrk? Żeby zobrazować sytuację przypomnę pewne wydarzenie sprzed kilku lat. Kiedy w 2005 roku obcy kapitał przejął jedną niemiecką lokalną gazetę o nakładzie 200 tys rozpętała się w Niemczech istna histeria. Od razu zaznaczę, że wydarzenie to nie było nagłośnione przez polskojęzyczne media (jak mogło być inaczej). Tak więc w 2005 roku fundusze inwestycyjne z USA i Wielkiej Brytanii przejęły dziennik Berliner Zeitung. Nagle nowymi właścicielami niemieckiej gazety zostali, fundusz Veronis Suhler Stevenson z USA oraz Mecom należący do brytyjskiego magnata prasowego Davida Montgomery’ego. Mimo, że Berliner Zeitung nie był jakimś wielkim i specjalnie opiniotwórczym dziennikiem to w Niemczech zawrzało, rozpętała się prawdziwa burza. Protestowali wszyscy, począwszy od samych dziennikarzy po polityków i niemieckie elity intelektualne. Wszyscy jak jeden mąż twierdzili, że doszło do groźnego precedensu zagrażającego wolności słowa i suwerennośc***aństwa. Nie może tak być twierdzono, aby ktoś zza granicy zdobył przyczółek, dzięki któremu może wpływać na poglądy i gusta niemieckiej opinii publicznej. Nie można pozwolić by ktoś spoza Niemiec kształtował charakter i język debaty publicznej. Przypominam, że działo się to wszystko w kraju gdzie udział obcego kapitału w mediach jest śladowy, żeby nie powiedzieć zerowy. Można powiedzieć, że niemieckie zdrowe stado zareagowało prawidłowo i widząc zagrożenie dla swojego terytorium szybko pogoniło intruza. Finał tej historii jest taki, że Berliner Zeitung znów jest w niemieckich rękach. A teraz porównajcie to sobie z tym co zrobiono w Polsce po 1989 roku. Większość mediów w Polsce jest w rękach zagranicznych koncernów medialnych (Axel Springer i tak dalej). Kto mądry ten wyciągnie wnioski. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s/p//ierdalaj z ta propaganda. i danymi za 2012 platformerskich. zlodzieji🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 Po katolicku, tobie to już modlitwa pomogła widzę :D 😘 😘 😘 (oczywiście ministerstwo pracy w 2016 poda, że to już nie 92 a 29% :classic_cool: :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kontrowersje net,jest dobry artykul o tym Carringtonie zebractwa🖐️[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był na Allegro taki łoś z mcdonalda na 10 cm, który rokrocznie był wystawiany jako zbieracz po kilkanaście razy w ciągu sezonu wośpowego (grudzień-luty), czasem licytowali po kilkaset złotych, wpłacali, łoś garnął dla Jurkowej na waciki. Aż pewnego razu, ze dwa lata temu, ktoś łosia wylicytował i imaginujcie sobie, kazał sobie wysłać łamiąc tym samym odwieczną, świecką tradycję przekazywania badziewia do dalszej licytacji. Wybuchł SKANDAL!!! Łoś nie będzie grał dalej "dla dzieciaczków", szczęśliwy nabywca "morduje dzieciaczki" no i starców też morduje. Uparł się, łosia dostał, został wyklęty za czyn niegodny, ale na szczęście ktoś bohatersko podrzucił kolejną maskotkę aby tradycja budowana z takim mozołem nie zaginęła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
(, całe szczęście dzieci i seniorzy są jednak skazani na tych mądrzejszych dorosłych. ) p to nieszczescie i dla tych dzieci i dla seniorow,ze zyja w kraju,gdzie wmawia sie propagandowo,ze ich jedynym ratunkiem jest sprzet od Owsiaka,a nie gruntowna reforma kas chorych i stworzenie konkurencji dla molocha jakim jest NFZ,juz nie mowiac o gigantycznych zyskach i lobbingu firm,ktore ten sprzet produkuja IMHO-zawyzajac znacznie jego koszty i pasac sie na cudzym nieszczesciu i naiwnosci p co do reszty nic mi do prywatnych pieniedzy wplacanych na WOSP,natomiast instytucje publiczne powinny sie od takich "inicjatyw" trzymac z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że to chore propagandowo i że to nieszczęście. Ale co z tego wynika? Że gdyby nie było Owsiaka, to wszystko zasponsorowałby nam NFZ? Że zreformowanoby nam służbę zdrowia na tyle skutecznie, że mielibyśmy wszystko, czego pacjentom potrzeba? Jakoś nie ma ani w szkolnictwie, ani w opiece społecznej ani w resocjalizacji np takiego odpowiednika Owsiaka, a dziedziny te nadal leżą i kwiczą. Więc daję i dawać będę, dopóki te czerwone emblematy będą widniały na większości sprzętu w polskich szpitalach. I zapewniam was wszystkich, że inaczej byście ćwierkali gdyby to wasze dziecko, tak jak moje, siedziałoby pół roku w wośpowych inkubatorach, podłączone do wośpowej pompy insulinowej, reanimowane wośpowym sprzętem dla dzieci słownie razy sześć; wośpiwych, BO ŻADNYCH INNYCH NA CZTERECH ODDZIAŁACH W CZTERECH NAJWIĘKSZYCH MIASTACH POLSKI NIE BYŁO. Inaczej byście ćwierkali. Inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie radziła???? Otulona, kufra, mam cię za kumatą babkę. Co Ty pieprzysz????? Badania słuchu, sprzęt usg, kardiochirurgia przed 1993 rokiem były w tak opłakanym stanie, że dzieci nie dożywały pierwszych urodzin z dolegliwościami, które musiały być diagnzowane/leczone takim sprzętem :o :o Czyś ty z konia spadła??? Ja rozumiem, że są przeciwnicy i zwolennicy, możemy się spierać, ale nie wyciągaj takich argumentów, bo ręce opadają :o :o Czy Ty czytasz, co napisałam wyżej?? 3 LATA TEMU ratowano moje dziecko sprzętem orkiestry, bo żadnego innego nie było, rozumiesz? NIE BYŁO INNEGO, a ty mi piszesz, że przed owsiakiem też sobie jakoś radzili???? Czyli przed '93 moje dziecko miałoby szanse równe zeru, a ja już w drugiej dobie życia musiałabym jej wybierać trumnę :o Dziewczyno, błagam cię, lubię cię i niech tak zostanie, na litość boską :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci obecnie mają większe szanse nie dlatego, że świat zbawia WOŚP tylko dlatego, iż nastąpił ogromny rozwój medycyny. I inaczej szpitalami się gospodaruje finansowo. Przed 93 to rękawiczki jednorazowe były szczytem rozpusty, a obecnie to rzecz powszechna. Owsiak zrobił dużo dobrego ale też dużo więcej dobrego dzieje sie poza nim. Ni popadaj w mitomanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszystko pięknie fajnie ale nie udowadniaj na siłę, że tylko dzięki dającym, NFZ wygląda jak wygląda. Na szkoły i seniorów nikt nie daje, a jak wyglądają podstawówki i dpsy wszyscy wiemy 🖐️ (i tak sobie o owsiaku można pieprzyć dopóki kogoś nieszczęscie nie spotka. oby nie spotkało). bez odbioru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dyskusja z tobą nie ma sensu nie tylko dlatego, że wyrywasz zdania z kontekstu, nie tylko dlatego, że jedynym twoim źródłem wiedzy są google ale przede wszystkim dlatego, iż sprowadzasz ją do poziomu kloaki. Jak wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy zostali otumanieni przez Jerzy Owsiak Jego Przedsiębiorstwo daje na sprzęt kupuje nowy dla szpitali ale nie pomyślano o obsłudze funkcjonowaniu latami ,aż do złomowania po co nam sprzęt jeżeli trzeba go naprawiać i konserwować wszystko to na głowie szpitala. Owsiak kupił, gwarancja przeszła i martwcie się sami . Druga sprawa czy ten sprzęt jest pełno wartościowy? znanych marek światowych nie przypuszczam ,ze tak jest w Polsce kupuje się na przetargach zawsze tanio ażeby jak najmniej zapłacić za towar co odbija się na jakości i możliwość przekrętów fakturowych zaniżania wartości towarów itp w Polsce znany problen np przy budowie stadionów i autostrad .Teraz wyszło szydło z worka i wady tej Pomocy dużo dają do myślenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Owsiak nie jest idiotą wbrew temu co wielu o nim sądzi, to cwaniak kuty na cztery kopyta. Nie rzuca się na wypłaty z fundacji, bo wie czym to śmierdzi, to znaczy przed gierkowskimi 13-mi i premiami nie umiał się powstrzymać, ale to są grosze, bodaj 100 tys. z hakiem. Prawdziwa kasa jest w słupach Złoty Melon i Mrówka Cała, plus Woodstock. Tego nikt mu dotąd nie skontrolował jak należy i nie powiązał z WOŚP jak należy. I to jest taki sam przypadek jak z Amber Gold, mam na myśli "kontrole skarbowe". 16 milionów w samych nieruchomościach, 1 550 000 za 100% udziałów fundacji. Pytam skąd te same udziały, jak pensja z WOŚP, to raptem 4 tysiące, czym epatują tabloidy. Owsiak rozegrał rzecz klasycznie, "na słupa" a, że wziął sobie za tarcze chore dzieci i polityczną dyspozycyjność, to jest nie do ruszenia. Przekręty w WOŚP są tak ewidentne, że wystarczy uważnie przeczytać sprawozdanie, nic więcej nie trzeba, aby wykryć sam kant. Natomiast dopiero w fakturach musi być jazda i w lewiznach przy przetargach. Nie jest przypadkiem, że WOŚP nie funduje na przykład leczenia, czyli nie wykłada żywej kasy, wszystko i zawsze idzie albo w sprzęt albo w te "programy medyczne", tudzież koszty promocyjne na całe 6 baniek. Co do ku,,y nędzy przy takiej darmowej reklamie można jeszcze promować? Kładę jaja, że na przykład zamawia się filmy w Mrówce Całej, czy inne zlecenia do Melona. Tylko kto to się odważy tknąć? Odważny sędzia Tuleya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalach znajduje się sprzęt od 10-tek fundacji, między innymi Polsat, Radio Zet, TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatwardzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorym jest kraj, w którym głosi się opinię, iż służba zdrowia dycha dzięki żebraniu rękoma dzieciaków w styczniową niedzielę. Nie wiem czy doczekam rzadu, który bedzie potrafił mądrze zagospodarować kasą przeznaczoną na ochronę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście betonem, ot co. Współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temu debilowi od linków z jutuba, to ile płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten filmik zasiał we mnie ziarno niepewnosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×