Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć może ktoś mi tu doradzi . Słuchajcie jestem bardzo jasną blondynką o niebieskich oczach i jasnej karnacji, stwierdziłam przejść na brązowy kolor tylko troszkę sie cykam martwie się że nie bedzie mi pasować może wy byście coś mi doradzili ;c ? Chce jakiejś odmiany w życiu co do siebie, ewentualnie jak ktoś by chciał zdjecie to pisać bo pewnie lepiej byłoby doradzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broń Boże nie zmieniaj koloru włosów jasne włosy są fajne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez zdjęcia trudno cokolwiek określić. Jestem fryzjerką i przeważnie kobiety o jasnych włosach za parę tygodni wracają z prośbą o rozjaśnienie wczesniej ufarbowanych włosów na brąz... Idealną alternatywą dla blondynek, chcących przyciemnić kolor jest ciemniejszy kolor u góry z delikatnym przejściem do blondu. Nie chodzi tutaj o ombre, lecz o sombre. Z jasnego na ciemny łatwo przejść,jednak odwrotnie już troszkę gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej delikatnie przejść na ciemniejszy, stopniowo.. nie od razu, bo doznasz zbyt wielkiego szoku. Mówisz, że masz jasną karnację... nie pakowałabym się w ciemne brązy, lecz jedynie w delikatne sombre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×