Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaktozrobic

Pracownica kolegi

Polecane posty

Gość gość
Wy..powyżej. ..jesteście żałośni. Chciałabym widzieć jakie z Was są superlatywy ...W Waszym życiu jest beznadziejnie.. to żałujecie komuś szczęścia ..i.obrażacie go...Wstyd mi za takich ludzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Wątek dalej sie ciągnie!?Niezwykłe! 45 lat to taki fajny wiek dla faceta.Z doswiadczenia napisze ze to torpeda selsualna i taki pozytywny zyciowy wigor.No jakby nie było do emeryturu to wiecej niz cwierc wiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się natknęłam na ten watek i myślę że jest prawdopodobieństwo że znam tą parę :0000 Wiek obojga mniej wiecej się zgadza,jej zawod i sytuacja też hihi Ale by były jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa a jednemu psu burek:) Co oprócz wieku ci sie pokrywa z ta historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytanie ze zrozumieniem boli :P przecież pisze, że pokrywa się też zawód dziewczyny i jej sytuacja (życiowa, jak zakładam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leb siwieje du p a szaleje
to pokaz jej ten temat :) Niech zobaczy z jakim k****arzem ma doczynienia hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ´zalosny to jest
ten stary cap, co ****** tajki i w wieku 45 lat ugania sie za 30 latka, to jest ZALOSC dopiero. Stary , oblesny cap. FUJ! do pieca z takim pajacem zdziadzialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ostatni co taki jad ....wy jak akonczycis 45 lat to proponuje trumne zakupic u szykowac sie do zgonu,kilka lat wczesniej to juz na emeryture.Zapewne bedziecie zgarbieni,libido zaniknie,demencja bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo walczyć o swoją miłość i jeśli nie krzywdzi innych powinien to robić zamiast potem żałować, bo nic się nie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja która pisałam że znam podobna pare No pokrywa się wiek,to gdzie ona pracuje No jest bardzo ładna fakt ,typ takiej królewny niedotykalskiej Ja pracuje w sąsiedniej firmie ,latem jak jest ciepło to niektórzy wychodzą przed budynek na papieroska ,niektórzy po prostu się przewietrzyć Czasem ona tez wychodzi ,trochę rozmawiałyśmy -tyle ja znam Taka kulturalna,nigdy nie przeklnie nie zapali z nami ,trochę mimoza ale facetom się podoba Jakiś klient dziany zaczął się uganiać za nią ,ona a początku uciekała ,wchodziła do nas niby to coś zapytać (wcześniej do nas nie zaglądała) No u zgadza się ze to już jakoś od lata trwa Ale potem widziałam jak ona stoi przy samochodzie ,a on przy niej oparty o drzwi i rozmawiali i jeszcze potem kilka razy Jak się kurde dowiedzieć czy może o nią chodzić ?No ciekawa jestem ? A czemu mówicie ze on jest k****arzem ?! Taki dość elegancki ten koleś,ale widziałam tylko z daleka Pokaże ten wątek koleżankom z pracy i będziemy tropiły :D zawsze to jakaś rozrywka Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tak myśle z tym szefem się może zgadzać tez Bo on w sumie krótko trzyma pracownikow ,nie spoufala się ,od razu niby coś potrzebuje od tej która akurat jest na papierosku. A tej np jeździ do jakiejś wegańskiej knajpy po jedzenie bo ona mięsa nie je i przywozi jej A jak ja główka bolała to tez z kawkami latał ,bo potem dziewczyny od niej mówiły ze taki troskliwy miś z niego nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij się własnym życiem głupia babo powyżej Chyba cię powaliło ze będziesz śledziła ludzi bo przeczytałaś o nich na Kafe Ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze zaglądasz tu czasami?Daj znać jak ci się układa? Jesteście wogóle razem? Tak to sobie wyobrażałeś?? Ewuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor na razie chyba tu nie zaglada.Pewnie dotad aż ponawia sie pierwsze rysy na szkle i będzie potrzebował rady Do autorki posta o tym ze zna podobna parę,nie zwracaj uwagi na zaciekle obrończynie Pisz to ciekawe.Nie raz sie zastanawiałam co autorzy niektórych postów na Kafe zrobiliby gdyby ktoś ich namierzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze napisz jak sie losy potoczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×