Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaktozrobic

Pracownica kolegi

Polecane posty

Gość gość
Fakt. Nie ma czym się zachwycać. Stary rozwodnik, który jednej już przysięgał do grobowej deski. Zachowuje jakieś pozory moralności, tylko po to, żeby osiągnąć obrzydliwy cel- cudzołóstwo. Człowieku! Ty już masz żonę! A ta pani ma męża. Nie jesteście wolni. Ohydne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze olej te powyzsze wypowiedzi.Jeszcze w wolnym kraju zyjemy i kazdy moze miec i wyrazic swoją opinie.Akurat moj partner( nigdy-chyba małzenstwa) jest młodszy o rok i jest przystojny,młody enrgiczny meski.Zaden stary dziad(jestem zasdrosna).Kazdy wiek ma swoje przywileje,a kochac mozna zawsze.Dodam jeszczr ze mamy małego ,planowanego synka.A ztym kumplem to uwazaj.Pozdrawiamy i miłego spotkania zyczymy.Przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy młodszy o rok od Ciebie.Sorki za ten chaos ale młody dokazuje.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadczył się cygan swoimi dziećmi. Żyjesz w związku niesakramentalnym, więc na temat moralności się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem katoliczką.I tyle w temacie.Jestem apostatą aczkolwiek wierze idioto.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś apostatą, to jesteś katoliczką. Ekskomunikowaną, ale zawsze z szansą powrotu, teraz jesteś zwyczajnie opętana grzechem-jeden ze skutków apostazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha.Autorze bardzo przepraszam ze daje sie głupio prowokowac na Twoim wątku.Stera a tsks impulsywna.Wybacz i powodzenia P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadek chce umoczyc w ladnej i mlodej. A ona da mu, bo zobaczy w nim $$$$. Problem stary jak swiat. Dziadek napalony, widac lubi egzotyczne zabawy :) Ta jego wybranka za egzotyczna wyprawe tez mu da rowa :) Skad sie takie stare , glupie dziadki biora? Myslisz facet, ze masz kase to jestes panem swiata? Tobie zadna by nie dala jakbys tej kasy nie mial, ani te dziwki z egzotycznych kraji, ani ta nowa mloda 30 latka. Zejdz na ziemie stary capie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie nie tak łatwo mnie urazić ;) Raczej mnie to rozbawiło zawsze wulgarnie atakują takie same osoby.,zacietrzewione zakompleksione .Kogo może obchodzić ich zdanie?:) Może widzicie we mnie własnego pracodawcę który ma was za nic? Wiem ze pewne rzeczy kłują ludzi w oczy.Nie interesuje mnie to ;) Oboje tez jesteśmy niewierzący ,widzę podobieństwo charakterów Raczej nie zainteresowałbym się dewotką bez perspektyw A czemu nie kobieta w moim wieku? To proste.Nie szukałem kobiety.Dobrze mi byli jak było Sama się znalazła ,to przypadek .A ile ma lat jest tu sprawa drugorzędną Pozdrawiam myślące panie A. P.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka ze starego dziadka
o kurde facet, ale ty jestes zalosnym blaznem,ktory nie umie przyjac za grosz krytyki na swoj temat. ha ha ha bawisz mnie naprawde. :) Czytam te twoje dyrdymaly i placze ze smiechu :):):):):) pisz polmozgu dalej , pisz..... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w oczy kole dziadzio
jestes tak ograniczony, skoro nie umiesz sobie wyobrazic, ze krytykuja cie osoby, ktore moga byc same swoim szefem i stac je na egzotyczne wczasy pare razy w roku.... :) Zatem twoje argumenty, ze ci czegos zazdroszcze i mam kompleksy sa smieszne :) Bawisz mnie swoja glupota, a kompleksy widze raczej u ciebie. Sam dobrze wiesz, ze niczego procz pieniedzy nie jestes w stanie zaoferowac 30 latce :):) Nikt normalny nie bierze sie za faceta 15 lat starszego :) Po co komu zurzyty, podstarzaly dziadekt taki jak ty? Zejdz na ziemie :) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty1234
Jak panienka bedzie cwana, to wydoji star**** z kasy, kopnie na koniec w zad gdy ten zacznie sie juz definitywnie sypac, a nastepnie odejdzie do atrakcyjnego, mlodego rowiesnika. I taki bedzie final tej jakze barwnej historyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glowa siwieje, d-u-p-a szaleje. Juz nie jeden ogier skonczyl SAM, bo mloda kocica ogoliwszy go z kasy wybrala kogos w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka "panienka"? Ta kobieta ma 30 lat. Z tego co wiem jej rówieśnicy interesują się raczej młodszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny zwichrowany, stary, zużyty. zboczeniec marzacy o mlodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31 lat i mi się autor wydaje interesującym facetem ! Fakt swoje za uszami ma,ale nam się tacy podobają,taka prawda ;) Pozdrawiam autora i wszystkie przyjemne panie które tu wcześniej pisały . Trzymam kciuki za dziś autorze .Bawcie się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary dziad z wielkim ego i poczuciem wyzszosci. A te co go tu tak wsciekle bronia nabraly sie na jego gadki. Kobiety to jednak naiwniaczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale stary jelop
gość dziś Ja mam 31 lat i mi się autor wydaje interesującym facetem ! Fakt swoje za uszami ma,ale nam się tacy podobają,taka prawda oczko.gif Pozdrawiam autora i wszystkie przyjemne panie które tu wcześniej pisały . Trzymam kciuki za dziś autorze .Bawcie się dobrze oczko.gif A to napisal sam autor o sobie. Ten sam styl, pisownia... FACET TY JESTES NA SERIO ZALOSNY :O Co za stary kretyn :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne wczorajszy moj post został usuniety. O tych co piszą ze 45 letni facet to stary dziad to poprostu moherowa i zasciankowa patologia.Owszem autor zdaje sie byc dobrze ustawiony a władza i pieniądze to super afrodyzajk ,ta cała otoczka i prestiz.Ale on mamoną nie wabi.Jeszcze jedno jak sie zakochujemy?Najpierw oczami.My sutora lubimy i " dziada_" bedziemy bronic._Przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może się zakochać. Inna sprawa, że wiemy o autorze tylko to, co on nam chce powiedzieć. Nie wiemy, z jakiego powodu się rozwiódł, może zachowywał się wobec byłej żony podobnie jak ojciec córeczki tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, przeczytalam caly temat, kiubicuje ci mocnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne to są tu te baby, co mu tu tak kibicują :D Zweszyly kasę na odległość :o Gdyby którejś zaproponował spotkanie, to już by nie mówiły tak miło o tamtej :D A autor mitoman, prawdopodobnie projekt, lub baba jakaś, co za dużo romansów się naczytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktozrobic
To ja:) Powiem wprost raczej kończę ten temat,bo wyzwiska na mnie zupełnie nie robią wrażenia ale obelg na Nią nie chce czytać ,to chyba zrozumiałe ;/ Szkoda mi czasu na pyskówki wole go przeznaczyć na co innego Po wczorajszym spotkaniu i ogólnie po tym weekendzie jestem dobrej myśli i z optymizmem zaczynam nowy rozdział! Tak staremu obleśnemu dziadowi się raczej uda ;) Będę podpierał się laską i spotykal się z najlepsza laską w okolicy,No szkoda ze nie mam sztucznej szczęki bo by mi z wrażenia wypadła ;) Ona co prawda nic nie obiecała ,nie było żadnych deklaracji z jej strony ale mam mocne powody by przypuszać ze będzie dobrze. Przyjaciółki ,Ana ...kilka osób bez podpisu które włożyły trochę serca w rady ,dziękuje,doceniam bardzo mi pomogłyście A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz.......Bedziemy tesknic.Powodzenia autorze .Przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno wszystko sie uda....:) Życzę szczęścia. ..bo oboje zasługujecie na nie :) Nie ukrywam ze bedzie brakowac tu Ciebie...:(Pozdrawiam Ana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Też mam 30 lat i nigdy nie obejrzałabym się za starszym od siebie a o 45latku już nie ma mowy. Facet powinien być młodszy bo krócej żyje i sprzęt ma dobry. Autor za 5 lat będzie miał 50 i problemy z erekcją o ile już ich nie ma. A kobieta w wieku 30-40 lat jest najbardziej potrzebująca. I co wtedy autorze jej dasz? Kochanka? Pieniądze to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latkaaaaaaaa
Mam 30 lat i dla mnie facet 45 lat uganiajacy sie za 30latkami to stary , zalosny pajac :) Nigdy w zyciu bym sie z takim nie umowila. Nie wiem w jakiej desperacji musi byc ta kobieta do ktorej tak startujesz, mysle, ze zdajesz sobie sprawe, ze jedyna rzecza jaka w tobie autorze widzi to kasa i plynace z niej korzysci. Kobieta 30 letnia majac do wyboru rowniesnika i 45latka juz nie tryskajacego swiezoscia nigdy nie wybierze tego drugiego no chyba, ze liczy na korzysci finansowe... Swoja droga brzydzilabym sie takiego faceta nawet pocalowac... N ale kasa robi swoje u niektorych kobiet... Dla mnie obrzydliwe... Po drugie 45 letni facet za 5 lat bedzie mial 50 na karku... Laska sie zawinie szybciej niz myslisz koles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary pajacuuu
ale mam nadzieje, ze zanim sie zawinie to cie odpowiednio oskubie hehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha staruchu
i stary pajac zostanie sam :) Koniec historyjki :) Temat skonczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×