Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daisyy_00

Levosert jaki koszt? OPINIE

Polecane posty

Gość karne
skorą mam wkładkę już drugi rok, to chyba już sam ten fakt mówi o tym, że mój organizm system levosert toleruj***ardzo dobrze. zaręczam, że nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na męczarnię z jakąkolwiek metodą anty. po problemach z wątrobą przy pigułkach już mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta musi przekonać się do wkładki i chcieć ją załozyć.Wiele kobiet boi sie obcego ciała w wewnatrz,stad ich opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że trzeba chcieć takiego rozwiązania zabezpieczenia i być do tego przekonanym, bo inaczej to bez sensu. ja zaufałam z wkładką mojemu ginekologowi i cieszę się, bo to był strzał w dziesiątkę. samopoczucie o niebo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta wkładka jest odczuwalna przez ciebie,czy tylko jak pomyslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za samą wkładkę zapłaciłam nie całe 350 zł a za założenie nic. Żałuję że nie założyłam jej wcześniej, bo tak się męczyłam z bolącymi miesiączkami. Teraz ma spokój. Zresztą, wygodna antykoncepcja, nie trzeba myśleć ciągle o tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo tanio,gdzie za te pieniadze zakładają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam założoną wkładkę za darmo, ale ja mam lekarza w mniejszym mieście i on sam mi mówi jak coś można zrobić za darmo. A więc mam spokój na kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napisz co lekarze zakładają na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od tygodnia. Narazie żadnych skutkow ubocznych.Nic nie czuje. U mnie w Gdańsku nie znalazłam gina co zaklada na NFZ . Płaciłem w sumie 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkładka nie jest wyczuwalna, przynajmniej w moim przyapdku. totalnie nie da się tego systemu wyczuć. nie wiem-być może to kwestia założenia, no ale to tak chyba własnie powinno być, żeby jej nie czuć, żeby się tym nie stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świeżo po założeniu wkładki Levosert. Założyłam tydzien temu. Dzięki temu że przeczytałam,że można założyć za darmo, oszczędziłam parę złotych. No i nie obawiam się że zajdę w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świeżo po założeniu wkładki Levosert. Założyłam tydzien temu. Dzięki temu że przeczytałam,że można założyć za darmo, oszczędziłam parę złotych. No i nie obawiam się że zajdę w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest cudowna!!! zakochałem się www.sexy-kamerki.xweb24.pl/l/3/ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trach/anie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dzie zima czy będziesz się bzykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świeżo po założeniu wkładki Levosert. Założyłam tydzien temu. Dzięki temu że przeczytałam,że można założyć za darmo, oszczędziłam parę złotych. No i nie obawiam się że zajdę w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu pora roku ma do rzeczy ? A ty w zimie zapadasz w zimowy sen? Współczuje twojemu partnerowi, o ile go w ogóle masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak 100% antykoncepcji,Będziesz pewna jak nie zaciązysz lub zapisz się na 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemini09
myślę, że z tym zakładniem wkładki na nfz to trzeba szerzyć informację, bo wiele kobiet nie zdaje sobie z tego sprawy, a jest to gruba oszczędność rzędu ok.300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowa67
A w jakim stopniu jest ona refundowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładają ją zupełnie za darmo. Od czego jest internet, trzeba poszukać gdzie to można założyć, jeżeli twój lekarz nie chce. Ja akurat mieszkam nie wielkim miasteczku za Warszawą i u nas nie ma większego problemu z lekarzami, nawet na wizytę nie czeka się aż tak długo. A z wkładką są same plusy,dużo o tym tutaj panie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla90
Lekarza na NFZ zakładają za darmo u prywatnego trzeba oczywiście zapłacić ale to już zależy od ciebie jakiego lekarza wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładanie nie jest refundowane przez NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwantka
zakładanie systemu typu levosert leży w zakresie rutynowej wizyty ginekologicznej, więc jeśli idziemy do lekarza państwowo, to jest to jakby w pakiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa, czy , któraś z was widziała, tę wkładkę i przeczytała chociaż jedną z 9 stron opisu stosowania, skutków ubocznych i okoliczności zakazujących stosowania tej Levosert ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka jest wygodna ale organizm musi ja przyjąć.Majac wkładkę nie zawsze jest chęć z niej korzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma obfite krwawienia to taka wkładka jest wprost niezbędna. Według mnie jest dobą metoda antykoncepcji, no ale i tak o wszytskim decyduje lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkajudyta
To raczej rzadkie przypadki, że nie chcesz korzystać. U mnie libido wzrosło po założeniu levosertu. Co do minusów no to faktycznie miałam przez chwilę uczucie dyskomfortu ale po niecałych dwóch tygodniach się przyzwyczaiłam i zero problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mając wkładkę można uprawiać sex w kazdej pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkajudyta
Wiesz co, ja nie mam z tym żadnych problemów. Tylko nie wiem o jakich pozycjach dokładnie mówisz ;) my raczej klasycznie ale i jakieś szaleństwa się zdarzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×