Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy kobiety robia kupe i pierdzą pytam na poważnie

Polecane posty

Gość gość

bo ja sobie nie wyobrażam że dziewczyna robi kupe i podciera papierem tyłek nie brzydzi was Chce szczerych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w okresie dojrzewania przestają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko zależy od urody i tuszy: grube i niezbyt urodziwe, tak powiedzmy do 6/10 robią. Ładne i szczupłe nie robią, a jeśli puszczają gazy to jest to delikatna, różowa mgiełka o zapachu konwalii o świcie przy której tańczą jednorożce! mam nadzieję, że pomogłem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam na poważnie jestem ciekaw czy ładna kobieta robi kupe i podciera tyłek papierem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy srają , człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robią, wydalają przez skórę razem z potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś się jeszcze wypowie chce odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'bo ja sobie nie wyobrażam że dziewczyna robi kupe i podciera papierem tyłek nie brzydzi was Chce szczerych odpowiedzi' szczera odpowiedź: to nie jest forum dla szczyli. zmykaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robią, sprawdzone info. Wyobraź sobie Angeline Jolie, nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sram i pierdze i nie moge sie z tym pogodzić, to mi sie nie podoba. Jestem kobietą, dodam. Patrze na zdjecia idoli, czy pieknych kobiet i nie moge sobie wyobrazic, ze sraja, pierdza, ale kiedys rihanna powiedziała, ze w tej gazecie, miała na mysli tabloid, jest tyle gowna, co co w dupnych włosach. Fuj, jakos tak, jeszcze gorzej powiedziała. Jak mi sie podoba jakis chłopak, to tez nie moge przyjac do wiadomosci, ze sra. Po pierwsze patrze na to, co je. Nie wszystko akceptuje. Dodam, ze ja zawsze myje sie po tym, nie podcieram sie, bo kiedy sie tylko podcierasz, to goowna jest przyczepione do ciala i zaczyna smierdziec, nawet, jesli poczatkowo nie czujesz tego. Gooowna nie da sie wytrzec, trzeba umyc. Smiac mi sie chce z tych lasek, co sraja w publicznej, a potem chodza z gooofnem miedzy posladami, a frajernia je podrywa, a ja mam ubaw. Mam nadzieje, ze pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie masz obrzydzenia podczas robienia kupy? Że wydalasz takie brązowe coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'ze ja zawsze myje sie po tym, nie podcieram sie, bo kiedy sie tylko podcierasz, to goowna jest przyczepione do ciala i zaczyna smierdziec, nawet, jesli poczatkowo nie czujesz tego. Gooowna nie da sie wytrzec, trzeba umyc. Smiac mi sie chce z tych lasek, co sraja w publicznej, a potem chodza z gooofnem miedzy posladami, a frajernia je podrywa, a ja mam ubaw. Mam nadzieje, ze pomogłam.' potrenuj jeszcze dzieciaczku. póki co nie dajesz rady. mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srają wszystkie. Idź do teatru, czy w miejsce publiczne, zobacz co się dzieje podczas przerwy w damskiej toalecie. W mcdonalds zobacz na te piękne też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aukorygik_19

Wydalanie kału i gazów jelitowych jest OBRZYDLIWE. Może nie przechodzić mi przez myśl, że piękna kobieta defekuje czy flatuluje. Mogę jakby wierzyć bezkrytycznie, że one naprawdę tego nie robią, nawet nie mają części ciała odpowiedzialnych za wydalanie i "produkcję" wydalin, takich jak odbyt czy jelito grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.07.2019 o 21:08, Gość aukorygik_19 napisał:

Wydalanie kału i gazów jelitowych jest OBRZYDLIWE. Może nie przechodzić mi przez myśl, że piękna kobieta defekuje czy flatuluje. Mogę jakby wierzyć bezkrytycznie, że one naprawdę tego nie robią, nawet nie mają części ciała odpowiedzialnych za wydalanie i "produkcję" wydalin, takich jak odbyt czy jelito grube.

Obrzydliwość jest integralną częścią bycia kobietą/dziewczyną. Siłą rzeczy robią dużo obrzydliwsze rzeczy od facetów. Faceci często jakoś mają małe móżdżki i brakuje im podstawowej wyobraźni. Poza tym pierdzenie czy inne potrzeby fizjologiczne tylko sprawiają, że dziewczyna jest bardziej seksowna. Co wy macie w tych głowach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×