Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość Libra88
Anatratol dziś Ćwiczę ;) Tak wiem, wiem, lubicie kształty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Akurat mi wizualnie uwazam, ze niczego nie brakuje :) Na silownie mam sie zamiar wlasnie zapisac, bo nie lubie ostatnio siedziec w domu. Moze tam sie ktos trafi do treningow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Zdjęcia możesz robić, ale ich tu lepiej nie wrzucaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Akurat mi wizualnie uwazam, ze niczego nie brakuje usmiech.gif Na silownie mam sie zamiar wlasnie zapisac, bo nie lubie ostatnio siedziec w domu. Moze tam sie ktos trafi do treningow oczko.gif xxx A jak się jeszcze trochę powstrzymujesz od masturbacji, to zobaczysz jak podświadomość wkrótce zadziała i jeszcze sama będziesz zaczepiać facetów, a ci będą za Tobą chodzić na kolanach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Anatratol dziś Zdjęcia możesz robić, ale ich tu lepiej nie wrzucaj usmiech.gif xxx Czemu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Anatratol pozyjemy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Baaardzo ubolewam nad tym, że dziewczyny, takie jak Wy - z wysokim libido nie mają tego napisane na czole...:( Jak można Was odróżnić od pozostałych, którym wystarczy raz na tydzień w sobotę;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Anatratol wlasnie pozory myla :) Te troche niesmiale kryja w sobie wielkie tajemnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś To takie oddychają?!! X Anatratol dziś A jak myślisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
gość dziś Anatratol dziś To takie oddychają?!! X Anatratol dziś A jak myślisz? usmiech.gif xxx Oj niestety takich z marnym libido jest przytłaczająca większość. Fakt, faktem, że mniejsze prawdopodobieństwo zdrady, jeśli ma małe potrzeby seksualne, ale w moim przypadku życie z taką, to udręka, a zdradzać nie potrafię. Przecież Ty już dzisiaj powinnaś być odprężona...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Rudzielec zboczeniec dziś Otóż to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Ide do wanny i przy okazji postaram sie nie zg****ic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Rudzielec zboczeniec dziś Otóż to! usmiech.gif xxx Bardzo dużo ciekawych rzeczy się od Was uczę i nie omieszkam ich wykorzystać w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Ide do wanny i przy okazji postaram sie nie zg****ic oczko.gif xxx Trzymam kciuki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś Baaardzo ubolewam nad tym, że dziewczyny, takie jak Wy - z wysokim libido nie mają tego napisane na czole...smutas.gif Jak można Was odróżnić od pozostałych, którym wystarczy raz na tydzień w sobotę v Odroznisz po tym, ze cie wysle kase zarabiac i w rogi cie bedzie walic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Gdybym byłą taką 'sobotą', to zapewne byłabym odprężona, ale że nie jestem, to cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Rudzielec zboczeniec dziś Uważaj, w tej wannie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Anatratol dziś Gdybym byłą taką 'sobotą', to zapewne byłabym odprężona, ale że nie jestem, to cóż. xxx Marzenie, po prostu marzenie spotkać taką na swojej drodze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Rudzielec zboczeniec dziś Uważaj, w tej wannie oczko.gif xxx I nie kieruj strumienia... No wiesz... Oczywiście umyć się trzeba, ale rączką - no i i tak będzie ta chwila przyjemności;) Oby się sztucznie nie przedłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Spotkasz, zobaczysz. :) W najmniej oczekiwanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Tylko żeby znów nie okazała się "sobotą", która nigdy nic nie zainicjuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Może nie będzie 'sobota, a całym tygodniem? :) Aż tak źle było? Zero inicjatywy z jej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Może nie będzie 'sobota, a całym tygodniem? usmiech.gif Aż tak źle było? Zero inicjatywy z jej strony? xxx W moim ostatnim związku tak było. Jeśli ja nie zainicjowałem, to nie przypominam sobie, żeby kiedyś ona wyszła z inicjatywą. Tłumaczyła to, ze kobiecie nie wypada... Ale prawda była inna. Dopiero ja ją uczyłem anatomii kobiecego ciała wyobraź sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Skoro ją uczyłeś, to chyba, tym bardziej powinna być chętna, ciekawa? Ja bym była pilną uczennicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Anatratol dziś Skoro ją uczyłeś, to chyba, tym bardziej powinna być chętna, ciekawa? Ja bym była pilną uczennicą smiech.gif xxx Z drugiej strony, jakby się dwójka takich jak my do siebie dorwała, to z łóżka byśmy nie wychodzili i ryzykowalibyśmy otarciami na ciele, ukąszeniami, aż w końcu wycieńczeniem organizmu...;) Przecież ja bym Ci nie pozwolił się ubrać. Całe dnie byś na golasa chodziła po domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Wrocilam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
No... dopuszczalne byłoby założenie stringów... ale tylko w chwilach mojej nieuwagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Wrocilam! usmiech.gif xxx I jak było? Mam nadzieję, że nie było...;) A Ty ile razy pod rząd najwięcej doprowadziłaś siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś Obawiam się, że właśnie tak by było! X Rudzielec zboczeniec dziś I jak było? Skończyło się tylko na myciu? :) X Anatratol dziś Nie lubię chodzić bez majtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Jestem czysciutka i wesolutka ;) Troche dluzej mylam pewna czesc ciala ale bez finalu ;) Kiedys mialam taki maraton ale nie pamietam ile razy mi wyszlo. Wiem tylko, ze baterie w wibratorze sie wyczerpaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×