Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość Rudzielec zboczeniec
Chodzenie bez majtek jest super. Ja kiedys (pod wplywem pewnej zabawy - dostalam rozkaz zdjecia majtek w pracy). Powiem szczerze, ze to slodkie ocieranie spodni sprawilo mi wiele radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Jestem czysciutka i wesolutka oczko.gif Troche dluzej mylam pewna czesc ciala ale bez finalu oczko.gif Kiedys mialam taki maraton ale nie pamietam ile razy mi wyszlo. Wiem tylko, ze baterie w wibratorze sie wyczerpaly jezyk.gif xxx Rozumiemy, pewna część ciała wymaga większej troski - to absolutnie zrozumiałe. Dzielna dziewczynka:) A było tam wilgotno przed kąpielą? Ale w przybliżeniu było to z 5 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Siedzac na tym temacie ciagle jest tam milutko :) Mysle, ze kolo 5 moglo mi wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Rudzielec zboczeniec dziś Jeszcze zmoczyłabym spodnie i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Umyłaś, a teraz znów soczku się zbierze... No i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Rudzielec zboczeniec dziś Jeszcze zmoczyłabym spodnie i co wtedy? xxx Moja męska wyobraźnia poszybowała... No i się zaczęły znęcać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Libra, nie szkodzi. To laskotanie jest tego warte ;) Anatratol no to bedzie znow mokro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Ojjj, główka znów będzie mokra... i śliska... gotowa na to i owo... bo napęczniała jest cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Poza tym jak dostajesz smsa o tresci "idz do lazienki i zdejmij sobie majtki" to kochana sama lecisz sie ich pozbyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Poza tym jak dostajesz smsa o tresci "idz do lazienki i zdejmij sobie majtki" to kochana sama lecisz sie ich pozbyc oczko.gif xxx Ja czasem z basenu wracam bez majtek - uwielbiam, jak penis z gołą główka mi się pałęta w spodniach i przeskakuje z nogawki w nogawkę. Problem tylko jak się pobudzi, bo wtedy bardziej widać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te pigulki
Jaki sport uprawiasz?Moj partner nurkuje duzo i biega,ja biegam duzo i sex raz na 3 miesiace:(pod tym wzgledem sie dobralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Rudzielec zboczeniec dziś Fajna zabawa! Kiedyś wypróbuje takich rozkazów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Poza tym jak dostajesz smsa o tresci "idz do lazienki i zdejmij sobie majtki" to kochana sama lecisz sie ich pozbyc oczko.gif xxx Oj tutaj na nieśmiałą nie wyglądasz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Libra spróbuj. Super zabawa :) Mnie takie rzeczy mocna kreca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Anatratol, bo jesli chodzi o seks to ja nie jestem niesmiala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
po co te pigulki dziś Że jak? Raz na trzy miesiące, o wybaczcie, ale nie wytrzymałabym. Zabrzmię okropnie, ale dla mnie seks, naprawdę jest ważny w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
A zdarzyło Ci się kiedyś nie założyć majtek pod spódniczkę, albo właśnie spodnie i tak wyjść wśród ludzi? To musi być dopiero odjazd dla kobiety...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Anatratol wlasnie nie zdarzylo ale jest to na mojej liscie do zrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te pigulki
i jestesmy w zwiazku nascie lat ja juz nie wiem co sie dzieje ale potrzeb zupelnie nie mam,Mialam nawet historie z takim fajnym kolesiem ale super pokonywalo sie z nim dystanse;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
po co te pigulki dziś Jaki sport uprawiasz?Moj partner nurkuje duzo i biega,ja biegam duzo i sex raz na 3 miesiacesmutas.gif pod tym wzgledem sie dobralismy xxx Przepraszam, nie zauważyłem. A ile macie lat? Dla mnie też byłoby to nie do zaakceptowania co 3 miesiące, to taki związek praktycznie bez seksu. Jeśli chodzi o sporty, to mało którego nie uprawiam, ale uwielbiam pływanie, bieganie, rower, siłownię, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Anatratol wlasnie nie zdarzylo ale jest to na mojej liscie do zrobienia oczko.gif xxx Tylko musisz mieć wtedy obstawę, bo jeśli taki Ja by się zorientował, że tak jest... mogłabyś poczuć go między nogami... przepraszam... nie mogłem się powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te pigulki
78 rocznik ja,76 on mamy tak odkad sie poznalismy czyli ja miala wtedy ze 20lat,on 2 lata wiecej jestemy nienormalni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
A jak u Was wygląda chęć do masturbacji? Przez cały miesiąc tak samo? W czasie okresu, to chyba nie macie na to ochoty i tego nie robicie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Wiecie co ja tez uwielbiam? Takie budowanie napięcia, w ciągu dnia. Tutaj jakiś dotyk, muśnięcie, przelotny pocałunek, przytulanie, mizianie, o jak ja to lubię mmm :) Mam ogromną potrzebę, kontaktu fizycznego i nie mam tu na myśli tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Nie szkodzi ;) Mam taka fantazje. Ja w sukience bez majtek, w drodze powrotnej szybki, ostry seks gdzies w ciemnej uliczce. No a caly wieczor ta swiadomosc, ze facet wie, ze nie mam majtek. Mrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
po co te pigulki dziś 78 rocznik ja,76 on mamy tak odkad sie poznalismy czyli ja miala wtedy ze 20lat,on 2 lata wiecej jestemy nienormalni smutas.gif xxx Nie, nie przejmuj się, wiele osób tak ma... To my tutaj jesteśmy nienormalni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Libra tez to lubie. Uwielbiam tez samo spanie z facetem w jednym lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Libra tez to lubie. Uwielbiam tez samo spanie z facetem w jednym lozku. xxx Ja też to uwielbiam... Ale pod warunkiem, że śpi obok mnie kobieta na golasa, a ja rączką mogę dotknąć to tu, to tam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Rudzielec zboczeniec dziś Ooo ja też :) I cała niedziela w łóżku, spędzona na przytulankach i takim powolnym, leniwym seksie, to coś dla mnie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Inna sprawa, że wtedy spanie nazywa się u mnie "sypianiem";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×