Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś I nawet nie chodzi o sam seks... Teskno mi za "kontaktem" z siusiakiem. xxx Rozumiem Cię doskonale. Pewnie tak samo tęskno, jak mnie za wilgotną szparką. Oj... bo będzie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Gość zaczynaj od nowa! :) Mnie sie troszke zachciewa ale nie dam sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
gość dziś Anatratol dziś Ekspresowo, sama łechtaczka. Nie wiem, co teraz, nie wiem czy jest sens, skoro poległam smutas.gif X Anatratol dziś 3 razy?! xxx Jestem totalnie niezaspokojony. Myślę, że tyle dałbym radę. A 2x, to na 100%. Trzeci mógłby być sporo dłuższy. Wspominałem, że mam ogromne potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Też o tym słyszała, nawet w jakimś filmie/serialu widziałam taką scenę, było to dla niej dziwne, że trafił jej się nieobrzezany, wręcz się go brzydziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś xxx A Ty ile razy pod rząd dałabyś radę dojść? Może masz już jakieś wyniki?? Ile Ci zajęło dziś rano? Z 5 min??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś To chyba nawet, nie było 5 minut. Ile? Nie wiem, bo widzisz, jest taki drobny szczegół, ja nigdy nie doszłam, w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
gość dziś Anatratol dziś To chyba nawet, nie było 5 minut. Ile? Nie wiem, bo widzisz, jest taki drobny szczegół, ja nigdy nie doszłam, w trakcie. xxx Nie przejmuj się tym. Podobno wiele kobiet tak ma. Trzeba dobrać odpowiednią pozycję. Żeby facet swoim ciałem (np. jajkami) drażnił Twoją łechtaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Gość serio? Widze, ze mamy bardzo podobne problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
A masturbując się zawsze po jednym razie zaprzestajesz? Nie przyszło Ci do głowy, żeby doprowadzić się od razu kilka razy? U nas, facetów - nie jest to możliwe, wiadomo - ilość nasienia jest ograniczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Rudzielec zboczeniec dziś Noo, strasznie mi z tego powodu źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Libra mnie tez, bo "daje" z siebie duzo a dostaje nic :/ Mysle, ze to wina poznej utraty dziewictwa i zbyt duzej ilosci zabaw z sama soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Nie, potrafię to robić kilka razy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Libra mnie tez, bo "daje" z siebie duzo a dostaje nic :/ Mysle, ze to wina poznej utraty dziewictwa i zbyt duzej ilosci zabaw z sama soba... xxx Tak, jak wyżej napisałem - kwestia pozycji i będziecie w stanie dojść. No i trochę facet się musi postarać, żeby odpowiednio Was pobudzać... w to miejsce. W najgorszym wypadku przecież możecie sobie masować łechtaczkę same paluszkiem w trakcie penetracji - to bardzo nas facetów podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Rudzielec zboczeniec dziś No właśnie, mogłam się puszczać na lewo i prawo. A teraz będę cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Anatratol dziś Nie, potrafię to robić kilka razy pod rząd. xxx A na ilu najczęściej poprzestajesz i czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Libra hahahaha. Dobre! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Rudzielec zboczeniec dziś No właśnie, mogłam się puszczać na lewo i prawo. A teraz będę cierpieć. xxx Nie pisz tak. To nie ma nic wspólnego z późną utratą dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Anatratol a ja mysle, ze troche ma. Ja jestem tak przyzwyczajona do siebie, ze trudno mi jest z inna osoba. Oczywiscie wszystko co tyczy sie seksu bardzo mnie podnieca i sama w trakcie jestem bardzo podniecona nie potrafie jednak dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Max 4, dłużej nie, bo po prostu łechtaczka już mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudzielec zboczeniec dziś Dokładnie mam to samo, dlatego wydaje mi się, że za długo z tym czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Tak, jak wyżej napisałem - kwestia pozycji i będziecie w stanie dojść. No i trochę facet się musi postarać, żeby odpowiednio Was pobudzać... w to miejsce. W najgorszym wypadku przecież możecie sobie masować łechtaczkę same paluszkiem w trakcie penetracji - to bardzo nas facetów podnieca. xxx Próbowałyście? Zobaczycie jaki będziecie miały odlot... Tylko wtedy, to się wręcz z Was leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Ehhh i z wesolego tematu zrobilo sie lekko smutnawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Do takich prób, trzeba mieć kompana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Ehhh i z wesolego tematu zrobilo sie lekko smutnawo. xxx Ej, czemu tam smutnawo od razu. Spróbujcie tego, co Wam proponuje, a zobaczycie, że będziecie dochodziły jak oszalałe...;) Ja właśnie byłem zrobić siku i znów mam tą śliską wydzielinę...:) Ale Wy mnie nakręcacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Nie mow mi o mokrym siusiaku, bo mam wielka ochote takiego ogladac i robic z nim inne rzeczy. Komus wina?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Anatratol dziś Do takich prób, trzeba mieć kompana. xxx Młoda dziewczyna jesteś. Niedługo się taki znajdzie:) Pracuj nad sylwetką, pochodź na siłownię, a zobaczysz jak szybko... Na nas facetów ładna figura, kształty działają najbardziej. Mam nadzieję, że choć trochę się ode mnie nauczysz:) Bo ja od Was się wiele dowiedziałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Anatratol poza tym Libra ma racje. Trzeba miec z kim cwiczyc to dochodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Nie mow mi o mokrym siusiaku, bo mam wielka ochote takiego ogladac i robic z nim inne rzeczy. Komus wina?oczko.gif xxx A poproszę... Z trudem się powstrzymuję, żeby zrobić mu zdjęcia... A jest spory... No i ta napięta skóra na całej jego długości z odstającym, wilgotnym łepkiem...:) Dobrze, że Wy mnie dzisiaj za mocno nie kusicie. Ups... Już nie będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Anatratol poza tym Libra ma racje. Trzeba miec z kim cwiczyc to dochodzenie usmiech.gif xxx Do Ciebie się tyczy też to, co wyżej napisałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Znecasz sie nade mna ;) Musi byc bardzo ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×