Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość Rudzielec zboczeniec
Uwielbiam sprawiac oralnie przyjemnosc facetowi. Reszta niech zostanie slodka tajemnica ;) To bardzo intymne szczegoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Uwielbiam sprawiac oralnie przyjemnosc facetowi. Reszta niech zostanie slodka tajemnica oczko.gif To bardzo intymne szczegoly usmiech.gif xxx Ok, szanuję... Ja nie próbowałem... Po części ze względu na rozmiar - panie się bały, w sumie w ustach się niektórym z trudnością mieścił... ale jakoś mnie też to nie kręci... Trochę mi się kojarzy z homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Chociaż tutaj możemy korzystać z totalnej anonimowości - przecież nikt nie wie, kim jesteś - jesteś tutaj literami, dlatego można pisać prawdę i dużo szczegółów... Mnie możesz o wszystko zapytać, co związane z męskim ciałem, jego funkcjonowaniem... Odpowiem szczerze i najbardziej prawdziwie, jak to tylko możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Ojjj. Musi byc fajniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
To glupie ale mam ochote go poglaskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
A powiedz mi jeśli możesz szczerze - czy jeśli penis jest duży, to faktycznie jest Wam przyjemniej? Wiem, że to zależy od umiejętności operatora, ale załóżmy, że umiejętności są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś To glupie ale mam ochote go poglaskac usmiech.gif xxx Oj, nie wiesz co mówisz... I jakie następstwa mogą przynieść te słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Nie wiem. Mam male doswiadczenie siusiakowe. Duzy penis jest bardzo apetyczny jesli chodzi o wyglad, uzytkowanie jest nieco trudniejsze. Jednak jesli jest sie odpowiednio podnieconą wszystko da sie zrobic ;) Ja mam trudnosci z dojsciem z facetem wiec nie znam odpowiedzi na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Przepraszam :) Juz nic nie bede takiego pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Nie wiem. Mam male doswiadczenie siusiakowe. Duzy penis jest bardzo apetyczny jesli chodzi o wyglad, uzytkowanie jest nieco trudniejsze. Jednak jesli jest sie odpowiednio podnieconą wszystko da sie zrobic oczko.gif Ja mam trudnosci z dojsciem z facetem wiec nie znam odpowiedzi na to pytanie... xxx No właśnie dziewczyny, które miały z nim styczność twierdzą, że jest duży, w odniesieniu do statystyk, wypada sporo ponad średnią (a te i tak zwykle są zawyżone), ale powiem szczerze, że właśnie użytkowanie jest utrudnione, bo nie zawsze można wejść "do samego końca", a i codzienne użytkowanie w spodniach jest też problematyczne, bo kiedy jest wzwód, bardzo trudno go ukryć... Co czasami wprawia z zakłopotanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Katujesz mnie, katujesz. Nic tylko teraz mysle o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudzielec zboczeniec dziś Katujesz mnie, katujesz. Nic tylko teraz mysle o nim. :D:D:D Kazda platna d***** tak gada klientowi.:D Gdzie dorabiasz obciaganiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Przepraszam...:) No i jak Ci idzie powstrzymywanie się? Ile to już dni za sobą mamy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze 24 bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
U mnie dopiero 6 dzien idzie :) Jakos idzie :) Chociaz te rozmowy nie pomagaja. Plus winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś U mnie dopiero 6 dzien idzie usmiech.gif Jakos idzie usmiech.gif Chociaz te rozmowy nie pomagaja. Plus winko... xxx Spoko, ćwiczymy swoją silną wolę:) Dużo winka poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
2 lampki dopiero. Niestety jestem w bardzo erotycznym nastroju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Wcześniej też miałaś tak długie okresy bez...? W jakiej fazie cyklu jesteś? Bo chyba gdzieś tak w okolicy połowy będzie najtrudniej, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz na dworzec:D Ciemno juz nikt cie nie pozna i kase zarobisz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Raz mialam po nieudanym "zwiazku". Zblizam sie do polowy dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Rudzielec zboczeniec dziś Raz mialam po nieudanym "zwiazku". Zblizam sie do polowy dopiero. xxx A faktycznie w połowie odczuwasz większy popęd? Jaki jest Twój rodzaj szparki? Motylek, czy bułeczka... Przepraszam, ale znów się nakręciłem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Chyba przed okresem jest najgorzej. Raczej pieczywko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana43
Witajcie dziewczyny, pomyslalam ze jestem glupupia bawiac sie w konkursy sms ale musze sie wam pochwalic bo chyba ta firma podchodzi powaznie do tematu i daje szanse wygrac, mam wrazenie ze dziala to tak ze jesli konczy sie dany konkurs to wygrywa prawie kazdy. d5h.pl/r/n7Bwygraj-mi-sie-udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Czyli delikatne, różowe wardzuszki schowane... Trzeba rozchylić, żeby obejrzeć... Mmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Tak :) Wolisz takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Uwielbiam takie... Chociaż wiadomo, każda cipka jest inna i w każdej jestem w stanie znaleźć, coś, co mnie zachwyci i sprawi, że nogi w kolanach będę się uginać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Chce mi sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
A właśnie sobie wyobrażam, jak mój goły łepek wchodzi w Twoją idealną cipunię tak wilgotną, że sam się wsuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
ojjj... mi też się chce... i to BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec zboczeniec
Nie pisz mi tak, bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×