Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Chyba bym zwariowała, gdybym musiała cały dzień wytrzymać z takim 'przyjemnym pocieraniem'. xxx a sama masturbujesz się, czy masz faceta, który w pełni zaspokaja Twoje potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
dziś i następna wypowiedź, to moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cóż, ani jedno, ani drugie. I nie, nie jestem aseksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
A korzystając z tego, że jesteśmy tutaj anonimowi, powiedz proszę, czy potrzebujesz czasem potrzebę masturbacji i robisz to, czy Ci się nie zdarza? Jeśli tak, to jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni chyba z pol roku temu i nie potrzebuje jak na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze pol tygodnia juz nie pamieta,m tak ten CZAS z********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, mam taką potrzebę, ale tego nie robię, nie chce tego robić, nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
gość dziś Owszem, mam taką potrzebę, ale tego nie robię, nie chce tego robić, nie jest łatwo. xxx No to witaj w klubie:) Cieszę się, że jest taki osób więcej. Możemy się wzajemnie wspierać. A z jakiego powodu nie robisz tego? Od jak dawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wspierajcie sie wzaJEM nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś Niecały miesiąc, zamierzam tak długo w tym trwać, aż znajdę kogoś :) Dlaczego? Bo po prostu ciężej mi o orgazm, chyba za bardzo się przyzwyczajam, do orgazmu poprzez masturbacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego sie obrzezales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
gość dziś Anatratol dziś Niecały miesiąc, zamierzam tak długo w tym trwać, aż znajdę kogoś usmiech.gif Dlaczego? Bo po prostu ciężej mi o orgazm, chyba za bardzo się przyzwyczajam, do orgazmu poprzez masturbacje. xxx A długo już jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś Tak, długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Tak, jak wcześniej pisałem, nie podobał mi się mój napletek. Zsuwał mi się w różnych sytuacjach, kiedy się tylko trochę podnieciłem, a później chodziłem jak poparzony, dopóki nie poszedłem do toalety i znów go nie nasunąłem - generalnie cały czas miałem z tym problem. Teraz zupełnie inny komfort i to pod wszystkimi praktycznie aspektami - od zadowolenia płci przeciwnej, po większy komfort w życiu codziennym, satysfakcję ze współżycia, higienę (mówi się, ze w erze mydła nie jest ona problemem, ale obrzezanie daje zupełnie inne spojrzenie na ten aspekt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
gość dziś Anatratol dziś Tak, długo. xxx A zdradzisz ile dokładnie? No to jesteś o jakieś 3 tygodnie lepsza ode mnie w niemasturbowaniu się. Tylko kobiety chyba mają łatwiej... Będę się pojawiał od czasu na tym wątku - możemy dzielić się naszymi poczynaniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu gadasz z byla:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znowu gadasz z bylasmiech.gifsmiech.gif xxx człowieku, lecz się na psychozę maniakalną - pojawiasz się w każdym wątku i pieprzysz to samo; co ty masz z tą byłą?? aż tak ci się odbiło to na psychice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz:D Mam racje,ze gadasz z byla:D:D. Pies ogrodnika nie da ci zycia ulozyc dopoki jej nie oplujesz zeby cala jej wiocha wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No widziszsmiech.gif Mam racje,ze gadasz z bylasmiech.gifsmiech.gif . Pies ogrodnika nie da ci zycia ulozyc dopoki jej nie oplujesz zeby cala jej wiocha wiedziala xxx psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś Tak, jak wcześniej pisałem, nie podobał mi się mój napletek. Zsuwał mi się w różnych sytuacjach, kiedy się tylko trochę podnieciłem, a później chodziłem jak poparzony, dopóki nie poszedłem do toalety i znów go nie nasunąłem - generalnie cały czas miałem z tym problem. Teraz zupełnie inny komfort i to pod wszystkimi praktycznie aspektami - od zadowolenia płci przeciwnej, po większy komfort w życiu codziennym, satysfakcję ze współżycia, higienę (mówi się, ze w erze mydła nie jest ona problemem, ale obrzezanie daje zupełnie inne spojrzenie na ten aspekt). v dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś W marcu będą trzy lata, kiedy ostatni raz uprawiałam seks, dla mnie DŁUGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy kobietom łatwiej, nie powiedziałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Dla mnie też to bardzo długo, a jeśli chodzi o seks, to prawie dokładnie taki sam okres minął od momentu, kiedy po raz ostatni uprawiałem seks:) A przed tym postanowieniem, jak często musiałaś sobie ulżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
gość dziś A czy kobietom łatwiej, nie powiedziałabym... xxx Facet cały czas, nieprzerwanie produkuje, więc ma ciśnienie na pozbycie się, do tego dochodzi napięcie psychiczne. U Was kobiet, w wyniku orgazmu nic się nie uwalnia (w sensie nasienie), więc to jedynie psychiczne rozładowanie napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konia walilem ze kilka RAZy w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś Codziennie... Więc uwierz, jest mi BARDZO ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Doskonale Cię rozumiem. A powiedz... przez pierwsze dni, kiedy podjęłaś decyzję o zaprzestaniu było łatwiej, czy teraz jest już coraz łatwiej tego nie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za krotki okres czasy bym mogl stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś Chyba pierwsze dni były najtrudniejsze, ale to nie oznacza, że teraz jest mi łatwo, bo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×