Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość Anatratol
gość dziś Anatratol dziś Codziennie... Więc uwierz, jest mi BARDZO ciężko. xxx odpowiedz, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
gość dziś Anatratol dziś Chyba pierwsze dni były najtrudniejsze, ale to nie oznacza, że teraz jest mi łatwo, bo nie jest. xxx Ja mam nadzieję, że będzie coraz łatwiej, bo na razie aż boli mnie w podbrzuszu. Mam nadzieję, że wszystko organizm sam ureguluje poprzez polucje nocne i będzie lżej, a i nie odbije się to niekorzystnie na moim zdrowiu... W takim razie zaskakująco podobną sytuację mamy - odbicie lustrzane, tylko z tamtej strony kobieta...;) I niestety też codziennie musiałem to robić wcześniej. Spory szok dla organizmu tak przestać z dnia na dzień, ale walczymy:) Dodatkowo jest silna motywacja do znalezienia partnerki - ja to wyraźnie odczuwam (wiadomo, nie tylko do seksu, ale podświadomość, podświadomością...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Swoją drogą, to dobrze wiedzieć, że są również kobiety, którym to przeszkadzało i postanowiły z tym skończyć. Na pewno miewasz teraz często sny o tematyce erotycznej - zakończone orgazmem - taki odpowiednich męskich polucji, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś Mi jak na razie, nie jest łatwo, a już tym bardziej, kiedy się o tym 'rozmawia' ;) Oj ta, szok ogromny, ale można powalczyć z swoją samodyscypliną, silną wolą, a to hartuje charakter :), tak uważam. W takim razie, w Nowym Roku, życzę Ci znalezienia tej właściwej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś O dziwo nie mam, więc nie strasz mnie, bo mama nadzieję, ze się nie pojawią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Niestety też to zauważyłem, że silnie sytuacja się pogorszyła u mnie;) Ale dam radę. Ty też się nie poddawaj. Ja będę co jakiś czas tutaj wchodził i dam znać o postępach, mam nadzieję, że Ciebie też od czasu do czasu tutaj spotkam - w końcu jesteśmy anonimowi:) A odpowiesz na moje pytania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
gość dziś Anatratol dziś O dziwo nie mam, więc nie strasz mnie, bo mama nadzieję, ze się nie pojawią! xxx Może po prostu nie pamiętasz... Ale one mają służyć rozładowaniu, więc po nich pewnie jak coś, gorzej nie będzie. Tobie również życzę w 2016 znalezienia jedynego, przy którym już nigdy nie będziesz musiała się tak męczyć z zawieszaniem swojego popędu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś Może nie pamiętam, choć ciężko mi w to uwierzyć, żebym mogła nie przyswoić takich snów... Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Oj, jak ja bym trafił na taką, na takim głodzie... Stop. Już nic nie mówię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
fajny watek, fajni ludzie, mam nadzieje, ze bedziecie trwac przy swoim, bede Was wpomagac, od dzis dolaczam do Was mam nadzieje, ze odezwiecie sie w tym temacie od czasu do czasu jak sobie radzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anatratol dziś No właśnie, stop, bo to może się źle skończyć. Zakończeniem postanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Nie, nie. Nie róbmy tego. Spotkajmy się tutaj lepiej raz na jakiś czas krótko, jak ktoś zasugerował. Może przy okazji pomożemy w ten sposób innym wyjść z tego i kształtować charakter...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JustynkaPralinka dziś Cześć :) A Ty dlaczego chcesz przestać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
gość dziś zacheciliscie mnie swoimi wpisami, a jak do tej pory też musiałam codziennie... nawet sobie kupilam akcesoria:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Bardzo dobrze - kolejna osoba. Może dołączy więcej osób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JustynkaPralinka dziś Ja swój gadżet zamierzam wyrzucić, to nie to samo co mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
gość dziś zdecydowanie nie to samo, mimo ze mam sporych rozmiarow... zobacze jak mi bedzie szlo powstrzymywanie sie i byc moze tez wyrzuce, choc troche szkoda, bo sporo kosztowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JustynkaPralinka dziś Wynieś do piwnicy, zamknij, wyrzuć kluczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
ale kiedy sobie siedzial wewnatrz, chwila i dochodzilam kurcze, bo znow sie zaczyna.. ta wilgoc.. pierwsze starcie.. ale bedzie 1:0 dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
gość dziś do piwnicy, to nie bo jeszcze rodzice znajda, bedzie blisko mnie, ale bedzie walka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JustynkaPralinka dziś Jak lubisz pokusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
gość dziś jakby nie patrzec, paluszek tez jest blisko mnie, a juz moja w tym sprawa, zeby go nie uzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JustynkaPralinka dziś Słuszna uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
gość dziś masz jakies rady dla poczatkujacej powstrzymujacej sie? ile masz lat, bo ja 26, no i chyba mam szczyt swoich potrzeb, a od 3 miesiecy bez faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JustynkaPralinka dziś [18:09 Rady? Cóż, możesz spróbować sportu jak ja, jakoś muszę się wyżyć, a dodatkowy plus taki, że można trochę wyrzeźbić ciało :) Mam 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
gość dziś plywam i chodze czasem na silownie, ale na mnie to dziala wrecz przeciwnie, tzn, na poczatku niby jestem zmeczona, ale pozniej zaczyna sie to chyba hormony no i na silowni mozna spotkac kogos.. fajnego, a ogladac sie by ogladali tylko zaczepic nie ma kto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JustynkaPralinka dziś Na siłownię bym się nie zdecydowała, za dużo tam testosteronu... Fakt ćwiczenia pomagają na chwilę, ale gdybym nawet tego nie robiła, to chyba bym oszalała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
gość dziś myslisz, ze silownia tez powoduje jego wydzielanie u nas? ale ja glownie rowerek i bieznie wykorzystuje no i czasem cos na piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JustynkaPralinka dziś Miałam na myśli tych wszystkich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×