Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość Pollinaa
Zmorka mialam 6 lat jak odkrylam do czego sluzy lechtaczka, czy akurat wtedy mialam orgazm to juz nie pamietam, ale od tamtej pory sie zabawialam. Pamietam orgazmy jak juz bylam starsza, w podstawowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Anatratol Napisała, że to sprawiło jej przyjemność, ale nie wspomniała o tym, że doszła, stąd pytanie.. Myślałam o tym żeby wytrzymać do czasu aż zaspokoi mnie pierwszy raz obecny partner, ale łatwiej powiedzieć niż zrobić, bo jestem już lekko na granicy wytrzymałości i zaczynam w siebie wątpić. X Pollinaa Okej, rozumiem. Rozmawiałaś z nim na temat tej gry wstępnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinaa
Anatratol generalnie to Ci moge powiedziec co mi nie odpawiada: jak jest za szybko, za mocno. Lechtaczka ma 8000 zakonczen nerwowych nie mozna jej szerpac jak Reksio szynke;-)Moj maz wlasnie jak widzi,ze jestem juz blisko to robi blad,ze bardzo przyspiesza i robi to za mocno chca mnie szybciej doprowadzic, a efekt jest odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylimarol Ina
Anatratol 2016.03.15 Przepraszam, że się nie odzywałam, tak mam stałego pierwszego mojego i jedynego partnera, wspominałam w Tym wątku ;) Ale jest postęp. Hmm od ponad miesiąca się sama nie zabawiałam :) i zauważyłam, że więcej odczuwam w kontakcie z Nim i szybciej się nagrzewam i On też zaczął się starać :) Także jest milusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
91. dzień...Odganiam myśli jak tylko mogę... niestety dziś coś boli mnie prostata...:/ Penis co chwila się podnosi i opada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzyx
biedactwo, daj pomasuje tam gdzie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
xzyx wczoraj Oj nie kuś, bo w tej chwili wiele mi nie brakuje;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzyx
zawsze jak myślę o takim naprężonym, spragnionym dotyku penisie to mi go szkoda bo jest taki niezaspokojony i mam ochotę go dotykać aż zacznie drżeć i pulsować w mojej ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
xzyx dziś Ale dodatkowo mógłby tą rękę troszkę pobrudzić...;) i to dużą ilością płynu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Jak Wam idzie? Wypowiadajcie się. Zmorka, chyba nie poległaś i nadal prowadzisz w żeńskiej kategorii, co?:) U mnie 92 dzień mija i nadal poboluje prostata... Ale postanowienie, to postanowienie;) Zbliża się Dzień Masturbacji...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Anatratol Cóż..nie poległam jeśli chodzi o masturbacje ale ktoś inny mnie zaspokoił ;) mimo to sama ze sobą dalej się wstrzymuje. Jak widzę zaczyna ci ten brak mocno dokuczać.. Przyznam szczerze, że czekam razem z tobą na ten setny dzień..jestem bardzo ciekawa jak się będziesz wtedy czuł, czy będzie inaczej etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
zmorka0 dziś O Tyyyy... Zmorka... i jak było opowiadaj jeśli możesz - przecież tutaj jesteś w pełni anonimowa... Szybko doszłaś? Był pełny stosunek? Zrobił Ci językiem, czy palcem, była penetracja paluszkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Anatratol Do pełnego stosunku nie doszło. Zaczął paluszkiem, a dokończl ustami i z palcami we mnie. Byłam już tak rozpalona i mokra, że ten pierwszy orgazm przyszedł mi cholernie szybko.. Zresztą jak i pozostałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Zmorka, ile miałaś orgazmów na tej "sesji"? Odwzajemniłaś mu się ustami? On ile razy doszedł? Kiedy będzie seks z prawdziwego zdarzenia? Przepraszam za tą ciekawość... mam nadzieję, że nie masz mi za złe:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Doszłam 5 razy jakby podczas tej sesji i dostałam jeszcze dwa rano, gdy wychodziłam. Ustami, ręką, piersiami, cipką..czym tylko mogłam tyle, że bez penetracji jak mówiłam. Doszedł 5 razy łącznie z porankiem. Do 'seksu z prawdziwego zdarzenia' myślę, że już bardzo blisko..jeśli do tego dojdzie dam znać ;) Mówiłam, że możesz mnie pytać o wszystko, chętnie odpowiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
zmorka0 dziś Kurcze... cała noc z taką dziewczyną w łóżku... ja bym nie zasnął... Po ile macie lat? Szybko się potoczyło - niedawno zaczęliście, a już tyle konkretów...:) Teraz to mi dopiero przykro, że nie było mi dane na taką trafić...:( Czemu bez penetracji? Obawiasz się ciąży, czy inne powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
i znów nam się chyba wątek zaciął...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Anatratol Cóż..tam nie byłoby czasu na spanie. Ja 25, on 31. Fakt, i chciałam właśnie wszystko powoli, nie spieszyć się, ale nie wyszło jak widać...;) chociaż znać, to znamy się już jakimś tam czas.. Tyle, że jak mówiłam dopiero nie dawno coś ten. Nie ma co być ci przykro...mój charakter mógłby ci absolutnie nie odpowiadać. Może trafisz na taką co mimo przeciętnego libido, nie będzie mogła ci się oprzeć ;) Ciąży nie, po prostu chciałam hm, trochę lepiej poznać jego ciepło tym pierwszym razem, ale myślę, że teraz jeśli do czegoś dojdzie to już z penetracją. A co tam u ciebie autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinaa
Zmorka zazdroszcze Ci orgazmow;-) ja sie poklocilam z mezem i mamy ciche dni. Zostaly mi jak narazie moje erotyki, a pozniej zabawianie sie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Pollinaa, skąd te ciche dni? Chodziło o seks? Zmorka, jesteś niesamowita...;) No właśnie, co u mnie... Niestety jeśli chodzi o płeć przeciwną, to kompletna posucha ostatnimi czasy nastała... Podejrzewam, że wynika to po części z mojego braku czasu:/ Cóż... dzisiaj mija 93 dzień i miałem bardzo ciekawy i przyjemny sen... Nie do końca pamiętam szczegóły, ale na pewno pamiętam, że był seks... I było tak wilgotno, tak mi przyjemnie... ale orgazmu i wytrysku co ciekawe nie było...A jeśli dobrze kojarzę, to była to akcja z jakąś ładną prostytutką...;))) Pamiętam tylko, że dobrze widziałem, jak wchodziłem w nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinaa
O rizne rzeczy sie poklocilismy, szkoda gadac. Anatratol ja nie wierze,ze Ty tyle wytrzymujesz, to jest niemozliwe, szczegolnie u faceta:-) Tym bardziej, ze widze co tutaj piszesz i specjalnie sie nakrecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Pollinaa dziś Nie wiem, jak mam Ci udowodnić, że to prawda. Po co miałbym kłamać... Lubię ćwiczyć swoją silną wolę, pracować nad sobą. Pozwoliło mi to osiągnąć pewne wyniki sportowe. Jeśli chodzi o rozmowy o seksie, bardzo lubię, poza tym należę do ludzi bardzo ciekawych swojego ciała, ciała kobiety, tego fantastycznego zespolenia ciał, zależności zachodzących w organizmach kobiety i mężczyzny... Nie sztuka jest uciekać od wszelkich rozmów, aby się powstrzymać, sztuką jest rozmawiać i panować nad sobą:) Piszesz tak, jakbyś uznała, że to faceci mają jednak większy popęd seksualny i większe trudności we wstrzemięźliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Zmorka, pomóż:) Ty dochodzisz podczas penetracji? Jeśli tak, to czy musi być przy tym drażniona łechtaczka, czy na przykład w pozycji od tyłu też potrafisz dojść? Lubisz, kiedy partner doprowadza Cię do orgazmu pocierając penisem łechtaczkę, czy wolisz palcem, a może językiem? Czy okres dla Ciebie stanowi konieczność zaprzestania wszelkiej aktywności seksualnej? Odczuwasz zmiany w sile popędu seksualnego wraz ze zmianami etapu cyklu miesiączkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinaa
"Piszesz tak, jakbyś uznała, że to faceci mają jednak większy popęd seksualny i większe trudności we wstrzemięźliwości..." No, a tak nie jest? Oczywiscie, ze tak jest. Ja znam multum facetow z duzym popedem seksualnym, a kobiety dwie: siebie i jedna z moich kolezanek. Mam tez kolezanke, ktorej malzenstwo sie ropzadlo, bo na dluzsza mete nie dala juz rady z tak "wymagajacym" mezem. On znalazl druga zone i druga zostawila go z tego samego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmorka0
Anatratol Na tą chwile to jestem niesamowicie morka ;) Ja niestety rzadko miewam sny erotyczne..w dzień myślę o tym bez przerwy a w nocy śnią mi się jakieś krasnoludki.. Jeśli na razie nie widzisz już tych zmian nie chciałbyś sobie odpuścić? Wyobrażam sobie, że musisz być już tym wstrzymywaniem się zmęczony, a z tego co wiem, orgazm u mężczyzn bardziej jakby rozładowuje napięcie.. Przybywam z pomocą! ;) Dochodzę podczas penetracji nawet bez pocierania łechtaczek jeśli jestem dobrze pobudzona, ale z pocieraniem łechtaczki jest również przyjemnie..chociaż podczas samej penetracji orgazm jest intensywniejszy i mogę dojść po kilka razy.. Lubię dochodzić jeśli partner używa każdej z tych metod, ale najbardziej chyba lubię palce..swoją drogą to zbyt ciężki wybór.. W czasie samego cyklu nie odczuwam jakichś większych zmian w moim libido ale..w czasie okresu mam jeszcze większą ochotę niż normalnie, więc chyba bym zwariowała wtedy bez zaspokojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Pollinaa, nie mam pojęcia jak to jest z tym libido, u której płci jest silniejsze, ale ostatnio koleżanka przekonywała mnie, ze u kobiet, że kobiety mają zdecydowanie większe potrzeby, szczególnie po 30. Piszesz o tych żonach, które zostawiały swojego męża tylko dlatego, że ten miał zbyt wysoki popęd... Nie wydaje mi się... Może chodziło o to, że miał jakieś zboczenia, dewiacje... No to dałaś mi do myślenia i jednocześnie lekko mnie zasmuciłaś. Zmorka:) Taką kobietę mieć w domu... Echhh... Z jakiego powodu jesteś teraz mokra?:) Orgazm chyba zawsze rozładowuje napięcie - tak u jednej płci, jak i u drugiej - aż tak, to się chyba nie różnimy:) Miałaś może kiedyś orgazm połączony z wytryskiem? Czy odczuwasz dyskomfort, kiedy facet ma dość długiego penisa? Jaką metodę antykoncepcji preferujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollinaa
Ja jestem jeszcze przed 30 wiec sie nie wypowiem jak to jest po 30 ale slyszalam, ze wtedy kibiety szaleja:-) przez to ze maz mojej kolezanki chcial sie codziennie kochac, noe raz po kilka razy dziennie, ona juz po pewnym czasie nie wyrabiala i przez to sie coagle klocili. Dlatego zdecydowali o rozstaniy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Pollinaa dziś Ale coś mi tu nie pasuje... To chyba mąż ją zostawił, a nie ona męża... Zawsze uważałem, że odpowiedni dobór temperamentów jest rzeczą niemal najważniejszą w związku, a na pewno jedną z najważniejszych. A ja jestem leciutko po 30 i nie wyobrażam sobie, jak dziewczyna mogłaby mnie przerosnąć libido... Chyba niewykonalne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pollinaa Po co te kobiety wchodziły w związek małżeński, skoro wiedziały na pewno wcześniej jakie libido ma ich mężczyzna. Zaczęło im to przeszkadzać nagle dopiero po ślubie? Wiedziały na co się piszą i jak wyglądają sprawy. Nie rozumiem takiego postępowania, jak już się chce brać ten ślub to trzeba znać swojego partnera i uh, nie ważne zresztą, zdenerwuje sie. Podobno najlepszy seks jest po 30-tce.. Anatratol Wykończyłbyś się z taką kobietą ;) Cały dzień chodzę mocno nakręcona i co chwile przychodzą mi do głowy jakieś nowe fantazje..niestety nawet jak staram się czymś zająć to nie działa i zaraz będę pływać, cholera. Fakt, ale wy podczas orgazmu wydalacie z siebie nasienie i wydaje mi sie, że w może w jakiś sposób na to wpływać. Miałam..nawet ostatnio, i szczerze to uwielbiam dochodzić w ten sposób ale to nie dzieje się aż tak często. I znów..zależy jak facet się do tego zabierze i jak bardzo będe podniecona, ale nie powiedziałabym, że czuje dyskomfort. Implant antykoncepcyjny to coś dla mnie, próbowałam brać tabletki ale często zapominała i cóż..a jeśli już mam stałego partnera to seks w prezerwatywie jest jak jedzenie cukierka prze papierek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×