Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie garnki macie? jak często zmieniacie?

Polecane posty

Gość polinkad
NIemieckie też są dobre o ile dobrej marki. Ja akurat mam polskie od Gerlacha ale jakość jest też świetna bo już uzywam hmmm..z 8 lat mniej więcej i sprawują się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanka
No ja mam różne w domu ale chyba najbardziej jestem zadowolona z gerlachów. Te z duki trochę przereklamowane ale też ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż się zdziwiłam jak przeczytałam początkowe odpowiedzi :) Też mam zestaw garnków kupiony dobre 7 lat temu - zaraz po ślubie, za około 500 zł - Tefal Classic bodajże. Całe metalowe. Wyglądają cudnie i są ekstra. Nic się z nimi nie podziało przez ten czas - może e miarki trochę się zmazały. Ale wyglądają jak nowe. Do zmywarki idealne, grube dno = trzymają ciepło. Szczerze polecam. Moja teściowa kupuje noname i co chwilę wymienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenaGlaspi
Skądś to znam ;) nie mogę swojej mamie przemówić do rozsądku żeby kupiła lepsze. Chyba sama jej kupię w końcu. Kupuje co chwilo to patelnię to nowy garnek. Potem to się przypala, rączki się topią i jeszcze żeby wyrzuciła a ona kładzie to i zawala sobie szafki w kuch - 'może się przyda'. Myślicie że jak kupię jej garnki w prezencie np. na święta to będzie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silit z powloka siligran z których nic nie przenika w trakcie gotowania do potraw w przeciwieństwie do garnków ze stali nierdzewnej , i nie trzeba ich na chama reklamować jak to robią z tym badziewiem philipiakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnki stalowe sa o wiele zdrowsze od jakichs powlok, ktore za pare lat okaza sie np. rakotwórcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szklane ponoć najzdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WMF - niemieckie. Klasa sama w sobie. Żaden Philipiak się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiarycko
Kiedys zmieniałam bardzo często, a kupowałam w sklepach stacjonarnych, raz tansze, raz droższe, jednak nigdy nie wytrzymaly więcej niż rok czy dwa, odkad kupiłam na stronie https://www.adacor.pl/kuchnia/garnki-i-rondle.html nawet sladow użytkowania za bardzo nie widać, az gotowac się w nich chce :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja ostatnio jestem pod wrażeniem ceramiki z Bolesławca, która całkowicie można powiedzieć na nowo skradała moje serce.  Ostatnio zamówiłam serwis kawowy ze strony firmowej wrceramika.com taki sam jaki w prezencie Pierwsza dama podarowała parze książęcej podczas wizyty w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×