Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość nowa stara
hej dziewczyny słaba frekwencja cos u nas. U mnie 0,5kg na plusie od ostatniego poniedziałku (okres) czyli: Wiek 35 waga startowa 68 kg waga obecna 63 kg FREDKA ja też szukam czegoś dla siebie, wrócę do pracy i musze mieć czym jeździć :) BLANKA- coś się u Ciebie ruszyło! Super :) NIFFI- będzie lepiej! ruszy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, dzisiaj oprócz wagi plan wykonany. Zero słodyczy i godzina Zumby :-) Jutro w planie wieczorem fitness a potem zasłużone pogaduchy z koleżankami :-) Nowa Stara juz myślałam że nie zajrzysz. Super masz ogólny spadek a takie pół kg to wiadomo przed @ jak najbardziej zrozumiałe. Lecimy dalej dziewczyny, reszta Pań proszę też się odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Witam sie dopiero dzisiaj i tak Wiek 32 Wzrost 160 Waga startowa 68 Waga obecna 64,7 Myślałam że poszła w górę a tu taka niespodzianka. Nowa a stara ładnie spada u ciebie waga. Jeszcze leżakuje w łóżku. Mąż zrobił sobie wolne to poszedł do przedszkola zaprowadzić córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) dziś troszkę ładniejszy dzień więc rano z synem odprowadzilasmy córkę do przedszkola a później wybraliśmy się na małe zakupy. Teraz robię kawę i muszę brać się za obiad . Po południu mamy iść na ten basen bo chcą mnie zaprzeczyć tak nudzą ;) od rana zero podjadania ale teraz do kawy zjem małą drozdzowke z serem bo od rana od 7 czuję się już głodna . A później byle by do obiadu do 15 ;) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na foeum znowu pustka . Wysprzatalam dom podłogi pomyłam , teraz odgrzewam obiad i czekam na męża . Dzień z rana zapowiadał się pięknie a tu znów się zachmurzylo . Ale przynajmniej pranie mi wyschlo :) a co tam u Was dziewczyny ? Bardzo dzis wszystkie zarobione ! Piszcie piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka Blanka, jakoś wszystkie dziewczyny pouciekały. Fredka dobrze że chociaż ty się pokazałaś, fajnie ze wagę masz pod kontrolą. Ja jeszcze w pracy do 16.00, potem rura do domu, trochę się z dzieckiem pobawie i od 17.30 czas dla niffi :-) Mąż zabiera córkę na basen to mam wolne :-) Potem mam ćwiczenia a następnie babski wieczór :P Coś mi się w końcu od życia należy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Niffi ja zawsze jestem, trzymam rękę na pulsie. Jak nie piszę to was czytam. Ja dwa dni wolnego. Od jutra na pierwsze zmiany. Moje prawe kolano boli mnie coraz bardziej. Czekają mnie zabiegi pewnie. Muszę iść do lekarza. Na razie mogę zapomnieć o ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdka to co się stało z Twoim kolanem ? Miałaś jakąś kontuzję ? Niffi ja też często wchodzę i czytam wpisy :) nie zawsze mam wene do pisania ! Ty pewno kochana drinkujesz z koleżankami ! Oj jak ja dawno już nie byłam na takim babskim wieczorze ! Zazdroszczę :* Ale mnie wymeczyli dziś na tym basenie normalnie padam z nóg! Młodzi w sekundę pozasypiali :) podglądam jeszcze chwilę tv i kimono !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguTka89
Czesc dZiewczyny :-) chwilę mnie nie bylo ale zaglądałam i Was czytałam A weny na pisanie nie miałam jakoś. W poniedzialek bylam jeszcze u teściów to się nie wazylam ale dziś rano to zrobiłam i: Waga poczatkowa 72.5 Waga ostatnia: 70.5 Waga dzisiejsza: 69.7 Malutki spadek powoli do przodu, ważne ze się sześć pokazuje teraz może już jakoś pójdzie, zwłaszcza ze ostatnio jem co chce i nie ćwiczę więc muszę to nadrobić bo tak być nie może. U mnie ogólnie ok bez zmian, Marcel już mi zdrowieje teraz tylko na pogodę czekać, w niedzielę byliśmy na długim rodzinnym spacerze więc się dotlenil trochę. Ok kończę jutro tu zagladne. Dobranoc ☆☆☆☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka poćwiczone i zero słodyczy :) Drinki tylko bezalkoholowe i bezcukrowe więc git :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Blanka nie miałam kontuzji a kolano w sumie to oba bolą mnie w środku i przeskakują jak chodzę. Najgorzej to schody i jazda autem za kierownicą. Jem śniadanie i do pracy. Agutka fajnie ze waga ci spada. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) I zaczelysmy dietetyczna środę ! Ja juz po śniadaniu - bułka grahamka z szynką i pomidorem i po kawie bez cukru ale z mlekiem i slodzikiem . Wiem że jest nie zdrowy ale jakoś nie potrafię się od niego odzwyczaic . Dziś obiadu nie gotuję bo mąż ma beznadziejną zmianę w pracy i przyjedzie dopiero na kolejce :) A ja z młodymi dam radę - zjemy coś na mieście ;) oczywiście dla mnie coś mało kcal a dzieci na co będą mieli ochotę ! Wczoraj trochę poplywalam z dziećmi poskakalam w wodzie i dziś cierpię ! Takie mam zakwasy !! Ferdka to rzeczywiście nie ciekawie z kolanami U Ciebie :( takie przeskakiwanie jest bardzo uciążliwe nawet przy najprostszych czynnościach ! Masz rację i lepiej nie czekaj tylko idź z tym do lekarza . Agutka super Ci waga spada ! Gratuluję ;) ta 6 z przodu to duża motywacja ! Więc nie poddajemy się laski bo za dwa miesiące z haczykiem wakacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Ja dzis pocwiczylam:)trening fitnessblender cardio 37minut.Jestem z siebie dumna.wagaDo tej pory tylko callanetics cwiczylam-uwielbiam te cwiczenia.waga 65kg-nie jest zle ale walcze dalej,do konca lipca 58 ma byc!Mam czas,chce chudnac spokojnie. Mam nadzieje,ze uda mi sie cwiczyc 3x w tygodniu.Cwicze z rana bo wieczorami pracuje. A wy co cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, dzisiaj mam w planie dentystę (ja i dziecko)więc chyba nie poćwicze. Mb ja ćwiczę na zorganizowanych zajęciach zumbę i zwykły fitness, a w domu to co tam akurat popadnie trampolina, hula hop, ćwiczenia na macie. Zależy na co mam czas i ochotę. Mniej więcej ostatnio mi wychodzi co drugi dzień ze ćwiczę. Blanka nie ma to jak obiadek na mieście, nie trzeba gotować ani zmywać :-) To lubię! Fredka jak masz kłopoty z kolanami to ćwiczenia zdecydowanie odpuść. Mnie czasem też bolą ale to jak za dużo kręcę hula hop albo z innymi ćwiczeniami przedobrze. Nie ma co, kolana się nam jeszcze przydają. Agutka taka 6 też by mnie ucieszyła, niestety u mnie jeszcze długa droga do tego. Oby się udało. Nowa Stara, Meg co tak cicho siedzisz? Gdzie Jaryba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, wczoraj nie poćwiczylam i tez się skusilam na słodycze. W weekend będę musiała to odpracować. Co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć dziewczyny ;) ale ten tydzień zapiernicza szybko ! Już czwartek :) wczoraj mało pisałam bo synusia coś mi rozłożono :( ale dałam mu syropy na noc i dziś wstał zdrowy . Dziś w planie mam małe porządki . Pościele pozmieniam może okna pomyje bo od świąt już zdążyły się ubrudzic ! A dzień zapowiada się piękny więc to wykorzystam ! Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niffi mnie też nabiera na słodkie bo przed okresem jestem :( ale się nie daje ! Bo umiaru nie mam jeśli zacznie sie od ciastka to ma pewno na jednym sie nie skonczy ! Ja tylko w niedzielę pozwam sobie na małe szaleństwo ;) Kochana nie dawaj się i ty ! Bo chyba nie chcesz żeby było 2-0 dla Blanki ? ;) miłego dnia Niffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) gratuluje spadkow i oby tak dalej :) x u mnie nic ciekawego, waga raz w gore raz w dol. jestem w trakcie @ wiec jest ok ale przed byla tragedia. slodkie ,slodkie ,slodkie. mam takie zachciewajki ze szok :/ x jestem zla sama na siebie. w maju mam komunie,obiecalam sobie ze schudne i bede ladnie wygladac a tu doopa. brzuch odstaje jak tralala az szkoda gadac. do cwiczen brak mi motywacji,zaczne trening i po 15min mi sie cos nie podoba :/ x a teraz do goscia. kto ci takich glupot nagadal ze w pracy sie chudnie i nie podjada a od siedzenia w domu tyje? jak siedzialam w domu schudlam 11kg mialam wiecej czasu na cwiczenia i regularne jedzenia a odkad pracuje przytylam prawie 5kg i ciagle brak na jedzenie albo na cwiczenia. nie u kazdego taka metoda skutkuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
hejka dziewczyny ja cicho siedzę ale czytam czytam Was :) MALAMI- nie reaguj na tego gościa. No chyba że chcemy pyskówką podkręcić pisanie na forum ;) BLANKA super z tymi słodyczami Ci idzie. Ja też się trzymam. JARYBA znów zamilkła? co sie dzieje? AGUTKA ładny spadek wagi, trzymaj tak dalej bo to procentuje. Dziś piękna pogoda wreszcie i znów można się z domu wychylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy świadomość, że odchudzanie nie jest sprawą łatwą. Brak czasu, praca, zmęczenie… wszystko to powoduje, że czasami trudno pamiętać o przestrzeganiu zasad prawidłowego żywienia. Dzięki DietMap otrzymasz nie tylko INDYWIDUALNĄ DIETĘ, ale również intuicyjny program do kompleksowego zarządzania swoim planem żywieniowym! Czym jest DietMap? To plan diety dopasowany specjalnie do twoich potrzeb! Stworzony przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych z zespołu DietMap w oparciu o zasady zdrowego i co najważniejsze skutecznego odchudzania! Dzięki DietMap nigdy nie zostaniesz sama ze swoimi słabościami! Poczynione odstępstwa i „grzeszki” podjadania nie wpłyną na ostateczną realizację założonego celu! W odpowiedzi na wprowadzane przez Ciebie zmiany program automatycznie dostosuje dalszy plan twojego odchudzania. Diet Map będzie blisko Ciebie dzięki aplikacji na telefon, tablet i komputer. Zawsze przypomni o godzinach spożywania posiłków i zwróci uwagę na popełniane błędy. Nasz program ułatwi twoje życie! Stworzy listę zakupów, obliczy wartości odżywcze posiłków, a dzięki bazie gotowych przepisów usprawni przygotowanie wszystkich potraw! Jesteś gotowa na rewolucyjne odchudzanie z DietMap?! Rozpocznij dietę klikając w link poniżej: http://perlopezo.produktyfinansowe.pl/e/lead/1439/?source=lt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Wszystkim :) U mnie plany w 100% wykonany . Tylko przy myciu okien chyba mnie zawialo i tak mnie teraz z krzyzach rwie ze uh . Schylic się nie mogę ! Dlatego snucia już śpi córcia jeszcze jakaś bajkę ogląda a mamuska idzie teraz pod prysznic i zaraz pod pierzynke wbijam ;) dietetyczne było dziś dość przyjemnie tylko kolację dziś zjadłam dość późno bo o 19.30 zazwyczaj staram się o 18 jeść . Ok spadam bo padam z nóg . Buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Wszystkim :) U mnie plany w 100% wykonany . Tylko przy myciu okien chyba mnie zawialo i tak mnie teraz w krzyzach rwie ze uh . Schylic się nie mogę ! Dlatego snycio już śpi córcia jeszcze jakaś bajkę ogląda a mamuska idzie teraz pod prysznic i zaraz pod pierzynke wbijam ;) dietetyczne było dziś dość przyjemnie tylko kolację dziś zjadłam dość późno bo o 19.30 zazwyczaj staram się o 18 jeść . Ok spadam bo padam z nóg . Buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa a nie taka stara poprostu wkurza mnie takie gadanie bo siedzisz w domu i... szkoda tego komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka gratulacje :D x ja dzis musze sie pochwalic wypilam 1,5l wody plus 0,5 aloesu :D dietetycznie w miare tyle ze wysokobialkowo musze troche wage podgonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercia29
Też chcę się pozbyć kilku kilo! Konkretnie - 7! Cel na ten rok! Ostatnio zrobiłam sobie zakupy suplementów-odżywek-wspomagaczy w moim sklepie (maximumnutrition.pl - zawsze u nich kupuję, bo tanio i dobrze) i teraz czas się brać za ćwiczenia! I pracę nad organizacją czasu, bo z tym czasem u mnie słąbo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim :) I jak tam dziewczyny idzie ? Ja oceniam ten tydzień na 4 ale tylko dlatego ze nic nie cwiczylam , bo słodyczy nie zjadłam grama :) przed nami weekend I pokusy z nim związane . Ale Kochane damy radę ! Bo kto jak nie my ? Ja już robię śniadanie dla rodzinki mąż już w pracy a za chwilkę pójdziemy z synem córkę odprowadzić do szkoły . Dobrze rzut kamieniem bo 0,5 km a przy okazji weźmiemy pieska na spacer I jakieś zakupy trzeba zrobić . Dietetycznego piątku życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczk witam sie z kawka :) x u mnie bylo tez wczoraj na 4 bo do cwiczen mi checi zbraklo narazie siedze z kawka i zastanawiam sie co na ruszt wrzucic wczoraj zrobilam sobie wolowinke dzis ylko dogotuje odrobinke ryzu i obiad gotowy hehe ale na sniadanie nie wiem moze granole z mlekiem bo z jogurtem nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad 409 g | 385 kcal Białko 33 g Węglowodany 53 g Tłuszcz 9 g Ryba zapiekana z koperkiem i cyrtyną z ryżem i brokułami 409 g 120 g Ryba chuda świeża lub mrożona 7 g (1 ząbek) Czosnek 20 g (¼ szt.) Cytryna 5 g (2½ łyżeczki) Koperek świeży lub suszony 5 g (1 płaska łyżeczka) Masło 200 g (4 różyczki) Brokuł świeży lub mrożony 50 g (3,3 łyżki) Ryż brązowy 2 g (1 szczypta) Przyprawy 1. Cytrynę sparz wrzątkiem i skórkę zetrzyj na tarce 2. Filet z ryby pokrój na mniejsze kawałki, skrop sokiem z cytryny i oprósz pieprzem oraz solą 3. Rybę ułóż na kwadratowych kawałkach folii aluminiowej, posyp sprasowanym czosnkiem oraz posiekanym koperkiem. Dodaj masło i zawiń w folię 4. Rybę włóż do rozgrzanego piekarnika (180 stopni) na około 20 minut 5. Gotową rybę posyp skórką cytryny i podawaj z ugotowanym ryżem i brokułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×