Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

wielorybek22, widzę, że mamy podobne wagi :( ja mam 35lat i dwoje maluchów 5lat i 3 latka.. i wzrost 160cm, praca, dom i wiadomo jak jest, że brak czasu dla siebie, mobilizujemy się i walczymy do zdrowie! dla siebie i maluchów! to co dziś wieczorkiem ćwiczymy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Moja dieta metabolic balance jest ukladana na podstawie szczegolowych badan krwi,kazdy dostaje plan z indywidualnie dobranymi produktami.Jem 3x dziennie co pozwala utrzymac poziom insuliny na stabilnym poziomie i nie mam dzieki temu napadow glodu.Pije duuzo wody,herbata,kawa tylko do posilku a w kazdym posilku tylko 1 rodzaj bialka(ja nie jem miesa)wiec ryby,jajka,tofu na obiad.Sniadanie np.owianka lub jogurt z owocami(jem tylko nabial owczy) a kolacja to soczewica,ciecierzyca lub grzyby oyster lub s***take,100g chleba zytniego dziennie.Oczywiscie kazdy ma indywidualnie ustalone porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Z czasem dieta dopuszcza wiecej produktow a nawet 2 zupelnie dowolne posilki w tygodniu-jem co chce bez liczenia kalorii.Mieszkam za granica ale diete i badania robilam w Pl w Warszawie.Koszt spory ale to sposob na odzywianie na cale zycie,inwestycja w swoje zdrowie.(mozna placic ratami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Blanka pamiętam, tobie teraz waga ładnie spadła a u mnie niestety w górę,może za tydzień waga będzie łaskawsza. Podejmuję się wyzwania. Challenge accepted ;-) Ile się nas tu nazbierało, trzeba na bieżąco czytać bo inaczej można się pogubić. Gdzie się podziała Nowa Stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybek22
Donisia82 jakie ćwiczonka wykonujesz. Ja dzis zaliczyłam skakanke i brzuszki. Potem jeszcze planuje troche poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niffi waga spada bo od środy zaczęłam . Ona w końcu stanie :( A napisz jeszcze swoje wymiary . Widzę że wszystkie mamy dzieci w podobnym wieku ! U mnie syn 3 lata a cora 6 lat w tym roku będzie miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Blanka teraz jestem w pracy więc nie mam możliwości się zmierzyć. Dzisiaj luzy więc was śledzę ;-) Mierzyć się nie lubię ale jakoś się zmusze i napisze, z tym ze to jutro bo mierzyć się też powinno rano żeby wyniki były miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
Hej dziewczęta najpierw kilka danych statystycznych ;) wiek: 35 (jeszcze) waga początkowa: 67 waga dziś: 62,5 (constans) waga docelowa min.60, a najlepiej 58 Zaczynam troszkę zaciskać pasa, mam 2 wesela w lipcu i jeśli nie będę grzeszyć to bez specjalnego spinania powinnam się wyrobić. Tak więc dalej post na slodycze (z lekką modyfikacją: jak się trafi coś na słodko w weekend to zjem ale tylko wyrób domowy w granicach rozsądku) x Witam nowe forumowiczki i nowe pokłady motywacji wzajemnej :) JARYBA- nie mam centymetra krawieckiego co by się zmierzyć, ale wiem ile mam w biodrach: ZA DUŻO! hehe P.S. z innej beczki- jak Cie czytam to sobie myślę- jak Ty kobieto musisz mieć w domku czysto, zazdroszczę :) Ja to ogarniam po łebkach co by się nie zabić o zabawki a reszta leży i kwiczy... szczególnie tam gdzie dzieci nie zaglądają :) MB- co to za dieta którą stosujesz? Dobra, doczytałam... :D trudna DONISIA- ja też planuję skalpel robić. Zaczęłam nawet ale początki bywają trudne po takim czasie zastoju. Dziś nowe podejście :) BLANKA chyba mam więcej w biodrach.... żenuła :( NIFFI jestem jestem, czytałam ale nie miałam jak odpisać. Gwiazdy łażą po czym się da więc mam oczy dookoła swej wielkiej szanownej d*** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
nowa stara- czy czysto...hmmm...czasem aż błyszczy, czasem potykam się o zabawki, różnie jest, zależy jaki mam dzień :)generalnie bardzo lubię wszystko mieć poukładane i lubię jak wszystko lśni, ale przy dwójce bardzo *****iwych dzieci dzieci i mężu który nieszczególnie o porządek dba ciężko jest :) a dzisiaj ogarnęłam chatę, zrobiłam ze trzy prania, ugotowałam obiad, wyprawiłam starszą córkę z dziadkiem na akrobatykę, a teraz usiadłam na chwilę....na krótką chwilę bo muszę się zbierać z młodszą na te konie .... życie kobiet nie jest łatwe , człowiek jak się tak urobi to już czasem na nic chęci nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
jeśli idzie o ćwiczenia powiem wam,że fajnie tak z rana zrobić sobie te 20 min choćby prostych ćwiczeń, inaczej człowiek potem się czuje, i też w głowie zostaje na cały dzień ta świadomość,że coś się zrobiło dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzień sie już kończy dzieciaki wykapane i każde zajęło się swoimi sprawami :) jak pójdą spać to postanowiłam dziś poćwiczyć ! Muszę końcu sie ruszyć z kanapy ! Dzień udany zero podjadania między posiłkami wiec jest dobrze a jak jeszcze pocwicze będzie super ! oby jaki poniedzialek taki caly tydzien ;) Jak tam u Was Kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzień sie już kończy dzieciaki wykapane i każde zajęło się swoimi sprawami :) jak pójdą spać to postanowiłam dziś poćwiczyć ! Muszę końcu sie ruszyć z kanapy ! Dzień udany zero podjadania między posiłkami wiec jest dobrze a jak jeszcze pocwicze będzie super ! oby jaki poniedzialek taki caly tydzien ;) Jak tam u Was Kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Ja tam stawiam po raz kolejny na dietkę, ćwiczenia (kochammm biegać) xD i młody jęczmień (premium od olimp labsu). Przy takiej kombinacji ostatnio zrzuciłam ponad 6 kg w ponad miesiąc, dla mnie Bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Moj dzien na diecie minal wzorowo.W fazie scislej ,w ktorej teraz jestem nie zaleca sie cwiczyc zbyt forsownie...ja pracuje wieczorami wiec poki co tyle ruchu wystarczy.Polecam Callanetics-daja fajne efekty.Jutro na sniadanko kozi jogurt z mango i chia+zielona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skalpel zaliczony dziś :) pot się lał.. ale zobaczymy czy jutro się ruszę? z jedzeniem tak średnio dziś, bo jakoś torcik wedlowski mąż sobie kupił ( nie ja ) i jakoś tak do mnie przemówił:) ale jutro będę się trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, ja dzisiaj dzień zaliczam do udanych. Udało się bez słodyczy, do tego godzina Zumby. Teraz zasłużony odpoczynek :-) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguTka89
Niffi- jak ta Zumbe cwiczysz? Masz jakis układ? Nowa stara- Marcel rano kaszka kupna niestety ale uwielbia malinowa, troszkę soku domowej roboty mu dolewam, idzie spać, potem serek Danone i na obiad to mu robię zupy np. Jakiś kawałek mieska z kurczaka, filet, udko lub z królika mieso bo moi rodzice hoduja i warzywa jakie mam ewentualnie troszkę ryżu zmielonego czy ziemniak i to blenduje potem wszystko, wiadomo ze to w małych ilościach wszystko bo apetyt ma różny i gotuje mu na 2 dni. Na podwieczorek kaszka i wieczor mleko i w nocy pije dwa razy mleko po 120ml. pije też wodę i herbatki z Hipp są dobre. Wprowadzam mu jabłko z marchewką dzisiaj próbował bo że słoika to inne niż domowe.sama mu robię. No i chce zacząć wprowadzać jakieś koktajle, jogurty co sama zrobię, czekam na dobre, polskie owoce. A twoje bobaski co jedzą? Ja dziś na kolację 2 szklanki koktajlu truskawka, banan i jogurt naturalny pychotka :-) w dodatku jestem chora katar mi się leje z nosa, głową pęka, kicham co chwilę, masakra... dobranoc do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, Agutka na zumbę chodzę na zorganizowane zajęcia. I tak nogi mi się placzą... Sama bym nie dała rady, ale jak byś miała ochotę to na YouTube jest sporo filmików i w domu też od biedy można poćwiczyć. Dobra wstaje powoli. Piszcie co dzisiaj macie w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja z samego rana . Ja już po śniadaniu dziś bułka grahamka z szynką i pomidorkiem a za chwilę kawę muszę sobie trzasnac bo coś głową mnie boli z rana . Dziewczyny ma któraś problem z zaparciami ? Jakie macie kochane sposoby ? Pozdrawiam i miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybek22
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybek22
Witajcie Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
U mnie wczorajszy dzień przebiegł wzorowo...rano były ćwiczenia o których wam pisałam,wieczorem biegi krótkie ale zawsze coś i trzymałam się dietki...i na wadze dzisiaj nagroda mnie spotkała...z 85.500 rypnęło do 83.400 :)więc jak widać warto się trochę pomęczyć...dzisiaj jedziemy dalej...nie ma wymówek,że nie mamy czasu...wstałam o 6.30 wyprawiłam córy z domu,zaluczyłam z nimi rano krótku spacer,teraz jem śniadanie,po nim zamierzam poćwiczyć ze 20 min...potem zabrac sie za obiad,dom,odsapnac...a wiwczorkiem znowu spacer i biegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
Blanka ja miewam problemy z zaparciami...niestety sama sobie często nie umiem pomóc...mam też sporo z tym problemów proktologicznych związanych..radzę uważać i badać się czasem...ja własnie jutro nawet mam wizytę i lekko się stresuję...na pewno warzywa pomagają i owoce takie surowe i rożne kasze,otręby itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybek22
Witajcie dziewczyny. Znów mi gdzieś wpisy wcinało i nie mogłam dodac całości. Wczorajszy dzień zaliczam do udanych sporo nawet ćwiczyłam co dzis lekko odczuwam troszkę. Ważyć się bede raz na tydzień. Dzis planuje włączyć do diety ćwiczenia z Ewa Chodakowska. Tez mam niestety duże problemy z zaparciami i stosuje raz dwa razy na tydzień liść senesu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
na zaparcia też trzeba sporo pić wody i to troszkę pomaga a ja właśnie po ćwiczeniach, dzisiaj robiłam to: 1.https://www.youtube.com/watch?v=vnQ1RSMYdyU 2.https://www.youtube.com/watch?v=pbiBzO063r4&nohtml5=False 3.https://www.youtube.com/watch?v=TeLIWjwN_8k&nohtml5=False te ćwiczonka Pauli rozciągające znalazłam po raz pierwszy, sympatycznie się ćwiczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
hejka BLANKA ja miewałam zaparcia ale zawsze rano piję ciepłą wodę z wyciśniętym sokiem z cytryny i jadam co 2 dni owsiankę z mielonym lnem, ziarnami chia, czasem otręby lub zarodki plus owoc. To jest duża dawka błonnika i regularnośc sprawiła że ustabilizowałam sobie przynajmniej tę kwiestię ;) AGUTKA moje mleko modyfikowane ale mają uczulenie więc musze uważać, jaglanka/oswianka/ orkiszowe/manna z owocem, zupki domowej roboty, różne kombinacje owoców ale że nie jedzą w nocy to w dzien mam wrazenie non stop głodne! Wprowadziłam serek bielucha i też im podaję. Muszę kaszki jakieś jeszcze zobaczyć. Maja apetyt :D X spokojnego dnia dziewczyny! napisze potem więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki u mnie jako tako cwicze ale nie bardzo regularnie a z dieta w miare na zaparcia polecam sanprobi ibs albo blonnik z kulturami bakterii a swoja droga jezelo czesto wystepuja zaparcia warto wybrac sie do lekarza. moze okazac sie ze macie zespol drazliwego jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! na zaparcia najlepszy jest seks analny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×