Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość Blanka111
Cześć dziewczyny :) piękny dziś dzionek więc korzystałam . Trochę na rowerze z synkiem pojezdzilam później z cora na zajęcia z tańca poszłyśmy i tak zlecialo do Wieczorka :) może jeśli się uda to wyskocze jeszcze na kijki ok 20 . Tak więc dziś dzień super co do diety bo zero podjadania i trochę ruchu jak by nie patrzeć też zaliczyłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce się pochwalić bo od stycznia schudłam 16 kg! Biegałam prawie codziennie i ćwiczyłam 3-4 razy w tygodniu. Do tego ścisła dieta i efekty są. Dorzuciłam jeszcze suplement na spalanie tkanki tłuszczowej http://greenshape.pl/ i efekty szybciej się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wyszła chmura i leje jak ..... i nici z kijków . Wystartować z nimi nie mogę ;) a co tam u Was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, ja mam okres i trochę kiepsko się czuje, do tego ciągnie do słodyczy jak diabli. Podsumowanie dnia to zero ćwiczen i trochę słodyczy niestety. Dziecko niedawno poszło spać teraz czas dla mnie. Jeszcze dwa dni kwietnia i podlicze sobie ile ćwiczyłam w tym miesiącu i jak mi poszło ze słodyczami. Trochę te statystyki kiepskie jak na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
ala90-pierwszy raz robię szóstkę, ale widziałam na blogu jednej dziewczyny efekty ... i robią wrażenie :) ja pobiegałam wieczorkiem 3,5 km a teraz przygotowałam się na jutrzejsze badanie(rektoskopia)...trochę się denerwuję co tam wyjdzie uzupełniam płyny i nareszcie odpoczywam ...może jeszcze z netu obejrzę kolejny odcinek "Przyjaciółek"...rano niestety muszę wcześnie wstać i dzień mam mocno napięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
a podsumowując dzień: -rano -jazda na rowerze tak ponad godzinę -w południe ćwiczenia (nie więcej niż 25 min) -wieczorem biegi(3,5 km) dieta dukana przeplatana ze zdrowym jedzeniem(czyli była zupa żołądkowa-bo jeszcze miałam z wczoraj, grejpfrut, talerzyk kopiaty orzechów, serek grani, bułka z ziarnami, ciemna z pasztetem, masłem, serem pleśniawym, wędliną i całą masą warzyw (ogromny talerz warzyw :))plus sporo picia...głodna nie jestem, słodyczy nie podjadałam, było ok ...wagowo zobaczymy niedługo ... sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerek
A pomagacie sobie odżywkami? Bo ktoś polecał wcześniej sklep maximum nutrition, nie ukrywam, gubienie kilogramów mi nie idzie , a do lata chciałabym zrzucić kilka ;/ i czy zakup jakiś odżywek czy suplementów w takich sklepach moze pomóc? kiedyś słyszałam że podobno tak, ale wole sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) widzę że u nas już weekendowo tz pusto ! Dzień zaliczam do udanych :) dietetowo ok ćwiczeń zero nie licząc rowera , ale przyjechałam tylko 5 km . Posprzatalam sobie dziś żeby mieć wolną sobotę . Więc jutro lajcik :D Dziewczyny na etacie jak tam? długi weekend macie czy w poniedziałek praca ? Boję się tych świąt ! Mój mąż jest fanem grillowania juz pozwoli robi zapasy ... dziś się zwazylam i moja waga mnie ucieszula zobaczymy co będzie w poniedzialek czarno to widzę bo będę musiała trochę zjeść żeby mu przykrości nie robić . Dziewczyny odezwijcie się wkoncu ! Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Blanka ja w poniedzialek ide do pracy ale mam nadzieje ze bedzie weekendowo, u mnie podobnie jak u ciebie waga piatkowa nawet calkiem całkiem ale z reguly po weekendzie sie ta waga zawsze psuje ;) W poniedzialek wskakujemy na wage nie wazne czy to weekend dlugi czy krotki. Do jutra dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Polecam wam"ksiazke myslenie "wyszczuplajace dr Beck.Swietna lektura dla wszystkich na diecie...jesli nie macie do niej dostepu-mi udalo sie ja kupic na allegro-polecam blog o odchudzaniu zazie.pl sa tam obszerne fragmenty tej lektury.Baaaardzo polecam bo odchudzanie zaczyna sie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzybkieZdroweOdchudzanie
Zdecydowanie polecam na odchudzanie i cellulit bardzo skuteczne, zdrowe i naturalne Zioła Tybetańskie. - "Tibetan Herbs" Atest WHO i zdobyte I miejsce na " Natural Product for Slimming " Bruksela 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie brak czasu!!! notoryczny...ale jestem z wami!!! :) wagowo po 5 dniach: 2.600 w dół, więc jest bardzo dobrze, jem tak raczej zdrowo, dukana maleńko, maciupeńko robię, prawie wcale :), ruszam się za to raczej dużo! dzisiaj spacery z dzieciakami, mężem, kino z dziećmi, mężem, dentysta-ortodonta z córą, starsza zaliczyła tez już urodziny koleżanki :) intensywnie jest mówiąc krótko...waga mało satysfakcjonująca, jak na razie, dupa jednym słowem, ale lepsze 2.600 w dól niż cokolwiek w górę, czy stanie na wadze czy bujanie się wokół tej samej wagi ciągle od miesięcy....teraz postanowiłam że po każdych 10 dniach coś z wagi ruszyć się muszę bo inaczej będzie kicha! i jak na razie 5 dni za mną 2.600 za mną... w poniedziałek ważenie dziewczyny, zaciskamy pasa :)! Żart, jeść trzeba, bez przesady, głodówki absolutnie zdrowe i dobre nie są !!! z grzeszków, bo niestety były: 2 batoniki mi wpadły prince polo ale tylko to, a tak to się trzymam! i nie daję!!!! :) i dużoooo się ruszam!!! wieczorem po kinie planuję biegi....ćwiczyć dzisiaj chyba nie będę, wczoraj też nie miałam za bardzo czasu na ćwiczenia i bieganie, bo byłam na badaniach...aaa wyszły super! :) co mnie tak cieszy....odetchnęłam trochę, jeszcze 4 maja coś muszę wyciąć i chyba na dobre odsapnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
ten wyżej zapis to mój ja jaryba :) buziaki, miłego weekendowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! I jak tam majoweczka Wam mija ? Mi szło ok przez cały dzień ale na kolację musiałam zjeść trochę grilowanego miecha ale bez żadnych dodatków ! No tylko z sałatką z samych warzywek. za chwilę idziemy z mężem na spacer on bierze pieska na spacer a ja kijki ;) małżonek się śmieje ze mnie ze jak emerytka wyglądam . Haha ale ja zawsze mówię cycki do góry i trzeba robić swoje ! Niech się śmieje dalej ;) Jaryba ale zabiegana jesteś ! A waga przez 5 dni to ładnie Ci spadła ! Pozazdrościć ! Mb poczytałam trochę ten blog i powiem Ci ze jest bardzo ciekawy ! Na pewno tam jeszcze wrócę ! Pa Kobietki :) dajcie znak życia ! Odezwę się jutro wieczorkiem ×××

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Bloga zazie.pl szczerze polecam:) a szczegolnie te notatki dr Beck.Ja troche sobie wydrukowalam i czesto przegladam... Np.jak radzic sobie z zachciankami.Weekend majowy mija zgodnie z zalozeniami dietstycznymi...zdrowe jedzenie i cwiczenia.Do lata jescze 7 tygodni,jeszcze jest szansa wygladac super do tego czasu-trzeba tylko baaardzo chciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, jak tam początek weekendu? U mnie dzisiaj dzień dosyć aktywny, najpierw rower z rodziną (około godziny) potem zabawy z dzieckiem na trampolinie i wreszcie wieczorem 40 minut lekkich ćwiczeń. Dzień zaliczam do udanych :) A jak u was? Cwiczonka zaliczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
PODSUMOWANIE KWIETNIA: Dni w miesiącu bez słodyczy 14/30 (czyli 46%) Dni w miesiącu kiedy ćwiczyłam 14/30 (czyli 46%) Myślę że jak na kogoś dla kogo dzień bez słodyczy był dniem straconym to wyszło całkiem nieźle, średnio co drugi dzień się skusiłam na coś na ząbek ale też średnio co drugi dzień ćwiczyłam. W maju postaram się pobić te wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
nifi-wyniki super! gratuluję!!! ja na razie jem umiarkowanie, tzn nie szaleję, staram się uważać na to co jem, zobaczymy co z tego wyjdzie ... poza tym wieczorem biegałam, w ciągu dnia trochę spacerów było to do jutra....na jutro planujemy z mężem pizzę domową, ciasto już się robi...mam nadzieję,że się nie przejem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Witam się w ten wolny dzień bo jutro do pracy na rano. Wczoraj wieczorem dorwałam chipsy no i poszlo z górki do tego piwko ale sztuk jeden. Do południa potrafię sobie pojeść ale popołudniu już sie pilnuję. No i trzy- cztery herbaty czerwone. Zapowiada się ładna pogoda to pewnie popołudniu na jakąś kiełbasę z grilla wyskoczymy. Jaryba pięknie ci waga spada. Tak trzymaj. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
Jutro ważenie zobaczymy jak nam to wyjdzie...ważne by cokolwiek zawsze po tygodniu choć spadło choć kurczę z 1 kg :)no nic zobzczymy jutrzejsze wyniki...na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, ja dzisiaj otwieram spowiedź bo wreszcie coś ruszyło;) Wiek 34 Wzrost 170 Waga startowa 73,8 Waga z zeszłego tygodnia 74,4 Waga obecna 73,5 Patrząc od początku niewiele ale ostatnio jednak waga była u mnie na wyższym poziomie. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, ja dzisiaj otwieram spowiedź bo wreszcie coś ruszyło;) Wiek 34 Wzrost 170 Waga startowa 73,8 Waga z zeszłego tygodnia 74,4 Waga obecna 73,5 Patrząc od początku niewiele ale ostatnio jednak waga była u mnie na wyższym poziomie. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) wiec tak : Wiek 30 Wzrost 167 Waga startowa 70.5 Waga dziś 65.2 Mały wzrost jest bo wczoraj rano była waga piekna! Ale niedziela w moim przypadku niedziela rządzi się swoimi prawami ! ale ten kilogram jest mniej przez tydzień ! Nie najgorzej chyba . Cisniemy dalej dziewczyny :) czekam na wasze wyniki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niffi ale mnie ubieglas :) myślałam za ja będę pierwsza za spowiedzia ! Super prawie kilo w dół ! Gratuluję i oby tak dalej :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Blanka super wynik u ciebie, ponad 5kg, bardzo ładnie, zazdroszczę. Jaki ty sobie cel wyznaczyłaś? Bo już chyba jesteś blisko. Ja od wczoraj mam nową motywację, otóż w połowie września idę na wesele wiadomo chciało by się wyglądać jak najlepiej (to już miałam wcześniej na uwadze), ale wczoraj olśniło mnie że będą tam pewnie jakieś kretynskie zabawy w stylu noszenia swojej partnerki na plecach itp. Takich zabaw to ja nie lubiłam jak miałam 65kg a teraz to sobie nie wyobrażam wcale, wiec trzeba zrzucić jak najwięcej balastu albo pozostanie mi się dobrze upić na weselu żeby mi było wszystko jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb32
Dziewczyny a dlaczego wazycie sie w poniedzialki?moim zdaniem to chyba najgorszy dzien do kontroli wagi...ja waze sie w piatki-przed weekendem i u mnie to sie sprawdza,mniejsza waga-wieksza motywacja zeby nie spi****yc tego w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
Wiek:40 Wzrost:164 Waga startowa:85.600 Waga z wtorku zeszłego tygodnia:85.600 Waga obecna:83.900 Cel:58.000 Dużo się ruszałam,jedzenie raczej zdrowe-wszystko,dwa batony prince polo wpadły jedynie w tym czasie ze słodkości...waga średnio spadła...szału nie ma ale dobre i to po 6 dniach Walczymy dalej!miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niffi nie mam konkretnego celu . Chce sie poprostu dobrze czuć we własnej skorze napewno jeszcze duuzo wody uplynie nim ten cel osiągnę . Ale mi się nie spieszy. Dziś kupiłam spodnie w rozmiarze 38 super :) NIFFI a ty jak dużo chcesz schudnąć ?? MB jaką wagę miałaś w piątek ? A i napisz jeszcze ile masz wzrostu . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×