Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość Szczypta Chilli
Domisssa to normalne. Liczy sie waga z rana po toalecie i na czczo. W ciagu dnia pijesz, jesz, formuje sie kal w jelitach, miesnie puchna- to wszystko wazy. Kazda z nas wieczorem wazy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff tak myślałam :) a myślisz ze zbliżający się @ ma jakiś wpływ na wagę i łaknienie no i dodam że strasznie mnie suszy ostatnio. Aha i jeszcze jedno do cb Chilli czy jak zjadam śniadanie, II śniadanie, obiad ok 15 i coś tam jeszcze małego przeważnie przed 18, to wystarczy bo w sumie to i nie mam czasu ani ochoty zwłaszcza po obiedzie :) chodzę spać koło 23. Wiem ze to długa przerwa do śniadania no ale jeśli się dobrze czuję to chyba nie przeszkadza, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa i sto lat chilli!!! Dużo miłości i dużo małych brzdacow ;) No i oczywiście zdrowia szczęścia itd... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana97
Dziękuję za słowa otuchy! może waga w końcu zacznie się zmieniać...bo od środowego ważenia wczoraj miałam 0,5kg mnie...jest nadzieja! walczę dalej...musi się udać! chociaż do tych 65kg na początek! Powodzeniaa wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Dla ćwiczących polecam dodatkowo brać aminokwasy i peptydy: http://glutamina-odzywki.pl/aminokwasy-i-peptydy.html Zapewniają dodatkową energię do ćwiczeń i chronią mięśnie. Co do mnie to pochwalę się, że na diecie bezwęglowodanowej w 3 miesiące poszło już 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Nazarlam sie slodyczy jak glupek.. zaraz sie rozplacze ze zlosci.. Boje sie zwazyc rano.. zeby chociaz nie bylo wiecej niz 51 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Rowne 51.. Ale jestem zla...wywalilo mi tak brzuch ze masakra.. Ale czego to ja nie zjadlam.. ah. Dzis absolutnie orbitrek i zdecydowanie skromniej zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;-) Melduje 57,1 :-D Idzie nieźle jak narazie. Miłego dnia kobietki. Chilli ty niedobrusie jeden niedobry, ale nie martw się jutro już będzie 50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chodź ładnie ćwiczę trzymam dietę to gdzieś dwa dni temu waga podskoczyła blisko 2 kg i się utrzymuję - oj jutro raczej nie zapowiada się spadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam odchudzanie 1 stycznia i teraz cieszę się super sylwetką ;) nie obyło się bez aktywności fizycznej - w grudniu natknęłam się na przeceny markowych rowerów firmy Indiana, sprzedawca zachwalał więc sprawiłam sobie gwiazdkowy prezent;) zdał egzamin w stu procentach. jeżdzę nim codziennie na uczelnię, a wygląda jakbym go kupiła wczoraj. jest nie do zdarcia! no i 6 kg poszło od stycznia...;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochane. Na początek powiem ze mam @ ale nie wiem czy to w ogóle wpływa na wagę :) bo w weekend mega grzecznie.. no to jedziemy... Wiek 23 Wzrost 164 Waga startowa 61 kg Waga z poniedziałku 57,5 kg Waga dziś 57 kg Waga docelowa 55/53 kg Jak to mówią i śpiewają ,, cieszmy się z małych rzeczy..." Pozdrowionka ::-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć;-) poniedziałek..poniedziałeczek..poniedziałunieczek:-) masssakra jestem w pracy a przede mną kubek z kawą i w głowie czarne mysli..bo pada, niebo zachmurzone i brzydko.... moja spowiedź :-) lat 39 wzrost 174 waga startowa 82 obecna 80,200 wymarzona 69 ta waga jakoś strasznie powoli spada, a trzymam sie diety i całej tej "zdrowości" bardzo skrupulatnie. Wczoraj cały dzień na nogach, wycieczka, chodzenie, zwiedzanie..ale wieczorkiem i tak poszłam na rower. Mam taką górke u siebie ma 2 km i jest zabójcza..pokonałam ją :-) nie poddam się, ale marzyłam o szybszym spadku wagi....pozdrawiam Dziewczyny i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Na początku gratuluję spadków wagi :) Wzrost 167 Wiek 30 W tamtym pon 61.9 Dziś 61.5 dobre i to :) Ok ja tylko na chwilkę ale zagladne później ! Obiecuję ! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Wzrost 167 Wiek 27 Waga startowa 62kg Waga z zeszlego poniedzialku 51.3 Waga dzis 50.5 (bylo juz 50.3 ale nazarlam sie na urodzinach jak wieprz..) Cel 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś obudziła burza, do tej pory pada drobny deszczyk, ale powoli wychodzi słonko więc jest nadzieja na całkiem przyjemny dzień. Przez cały weekend trzymałam się diety z minimalnymi grzeszkami, ćwiczyłam dzielnie po półtorej godzinki (godzina biegania i pół godziny ćwiczeń), a dzisiejsze ważenie wypadło tak: wiek: 35 lat wzrost: 168 cm waga startowa: 62 waga z ub. tygodnia: 56,6 waga dziś: 56,1 cel: 54 (na początek) Miałam cichą nadzieję że zobaczę dwie piątki z przodu, no ale cóż dobre i pół kilo. Dziś mi się powinien okres skończyć więc w tym tygodniu pójdzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
hej dziewczyny jakoś ostatnio weny brakowało ale w poniedziałki jestem Wiek: 35 jeszcze Wzrost: 164cm Waga początkowa: 67 Waga obecna: 60,6 Waga z ost.tyg: 61,4 Cel: 60kg/58kg najważniejsze że się mieszczę w ciuchy bez "na wdechu" i sukienkę (na wesele) więc nie muszę kupować nic nowego=większego. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Wiek 24 Wzrost 161 Waga startowa 63 kg Waga docelowa 55/52 kg Czyli troszku przede mna :) ale sie nie zalamuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz sa :) na sniadanie kolo 12) mam 3 wafle ryzowe plus 3 jajka na twardo plus ogorek i papryka jakos to w sb wcisne. j. Mam tez na pozniej (tj 15)jogurt naturalny z borowkami amerykanskimi. Na obiad (kolo 18) planuje tortille dla mnie wersja light czyli piers bez panierki podsmazona na patelni bez tluszczu do tego kapustke czerwona, papryke i ogorek konserwowy a dla mojego w wersji normalnej. Na tym planuje zakonczyc dzis jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek: 24 lata wzrost: 160 cm waga początkowa: 58,7 kg waga z ubiegłego tygodnia: 58,4 kg waga z dziś: 57,8 kg W dwa tygodnie zrzuciłam tylko 1 kg... buuu :( Powoli, ale ważne że w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem i ja. U mnie nie ma co się chwalić na wadze wzrost i to blisko 1,5 kg :( ach nie wiem o co chodzi byłam na basenie do tego 4 dni biegałam dieta i woda ok. Wiek: 36 Wzrost: 174 cm Waga początkowa: 90 Waga obecna: 78,5 kg Waga z ostatniego tygodnia : 77,1 kg Po tygodniu wzrost 1,4 kg :( Cel: 72kg/69kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny świetne wyniki :) ja się muszę przyznać ze weekend nie był zbyt dietetyczny u mnie . W ogóle cały tamten tydzień był do d...y. straciłam motywację , dziwię się że mam spadek wagi ... myślałam że będzie ze 3 kg na pulsie ;) Ale od dziś zaczynam na nowo ! Dziewczyny nie wiem co ze mną się stało ... takie mam smaki nawet nie na słodkie ale na słone ! W sobotę wieczorem przepadałam i później cała niedzielę podjadalam ... szkoda mówić . Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki !! Chilli i jak tam po imprezie ?? Wszystko się udało? Goście zrobili wielkie woow na Twój widok ? Pochwal się kochana ! Pozdrawiam Wszystkie ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim dzisiejszej wagi, trzeba przyznać że ładnie nam tu idzie. Fili tobie też ruszy – w dobrą stronę oczywiście. Nie wiem czemu ci podskoczyło ale jestem przekonana że przy takim trybie jaki trzymasz teraz na pewno zanotujesz spadek. Może teraz jesteś przed okresem, albo w toalecie dawno nie byłaś. Tylko się nie łam a zobaczysz będzie dobrze. Chilli dołączam się do prośby Blanki, napisz jak tam po imprezie i przede wszystkim jakie reakcje gości na twój nowy wygląd. A ja dziś mężowi obiecałam że zrobię domową pizzę. Trzeba przyznać że wychodzi mi całkiem nieźle, ale jak to się odbije na mojej diecie tego najstarsi górale niewiedzą, będę walczyć zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nazarlam, dość zdrowo ale dużo aż nie mogę oddychać tak mnie żołądek boli. Chyba już mi się w nim nie mieści tyle co kiedyś w końcu to już prawie 4 tygodnie :) i 4 kg mniej, jak na to spojrzeć w ten sposób a nie z perspektywy weekendu czy paru dni to jest naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Jak reakcje.. zalozylam krotki top odslaniajacy brzuch i legginsy. Efekt byl taki, ze mezczyzni skladali zyczenia do mojego brzucha a dziewczyny prawie co do jednej patrzyly na mnie spod byka. Nawet za bardzo nie rozmawialy ze mna.. Urodziny ogolnie sie udaly- stoly zastawione na maksa. Maz zachwycony mna chociaz mowi ze powinnam przytyc ze dwa kg bo od pasa w gore jestem dosyc chuda. No ale mi dobrze jest tak jak teraz. Chcialabym zejsc do 50 i na tym poprzestac. Troche obawiam sie ze dietetyk bedzie kazal mi przytyc.. Zgorsze Was troche golizna- tak wygladam dzis- 167cm i 50.5kg. Poprzednie zdj mysle ze pamietacie. Link: http://www.fotoszok.pl/show.php/2710273_20160620-140134-1.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wygladasz,:) ale bmi ponizej 18,5 mozesz miec klopoty u dietetyka :) ale jak dla mnie oki. Bedziesz moja inspiracją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×