Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego dentysty w Warszawie, będę zakładać aparat. Polecicie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Konrada Perkowskiego. Przyjmuje w Qdentalu na Puławskiej http://qdental.pl/ Ja jestem hiper zadowolona. do tego fajne miejsce i ceny mega normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul Prudnicka i co wazne doktor Joanna Duda, bo przyjmują dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym wyborem jest Bożena Hoffman - info o jej gabinecie dentystycznym znajdziesz na stronie internetowej www.bozenahoffman.pl , naprawdę świetna dentystka, bardzo delikatna i doświadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dr Jakubowskiego z DENT SM przy Bolkowskiej, http://www.dentsm.pl. Świetny stomatolog, z doświadczeniem, z podejściem do pacjenta. Wiem, że to zabrzmi dziwnie w kontekście wizyty u dentysty, ale naprawdę aż miło się siada na fotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ober Clinic na Chałubińskiego warto pójść, ja się leczę u doktor Parzenieckiej. Leczenie bez bólu, bez obaw i w miłej atmosferze. Mam do Pani doktor zaufanie, a zbudowanie takiej relacji z lekarzem nie przychodzi mi łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że może Cie zainteresować oferta gabinetu Ferreus https://ferreus.pl , który także świadczy usługi z zakresu ortodoncji. Jeśli mieszkasz na Pradze to będziesz mieć rzut beretem, gdyż mieszczą się pod adresem Okrzei 18. Sama poddałam się tam leczeniu ortodontycznemu, które doprowadziło moje uzębienie do właściwego porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laseczki mam trzy zęby do zrobienia więc szukam fajnego dentyny gdzie jakoś może mi policzy za to taniej i zrobie wszystkie jakoś w bliskim odstępie czasu. Nie lubie dentystów więc najlepiej za jednym razem ale chyba to nie jest możliwe ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio robiłam zęby w enel medzie, super gabinety mają. Trafiłam na bardzo fajna dentystkę, podejście i wiedza na szóstkę. Generalnie, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Polecam Ci Lux Med i ich Eurodental, przyjmują sami specjaliści, którzy znają się na rzeczy, a koszty nie są wygórowane. Co najważniejsze wszystko odbywa się bez bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zakładania aparatu to chyba potrzebny Ci ortodonta, a nie stomatolog? Chyba że chcesz najpierw wyleczyć zęby...? W każdym razie jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne, to polecam Rock Your Smile i dr Borzęcką, ja się u niej leczę. Jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibulak
ja polecam stomatologię lux medu w warszwie, sama u nich leczę zęby i jestem bardzo zadowolona, ostatnio nawet zdecydowałam się na zrobinie u nich implanta zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do dentystów z sieci Enel Med, polecam! Zwykle umawiam się przez aplikację, więc mam podgląd gdzie i kiedy mogę podjechać do gabinetu. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabellle
Klinika Maestria. Bardzo fajne miejsce do tego, aby zrobić kompleksowe leczenie zębów. Fajne wyposażenie, milła obsługa, no i ceny normalne jak na Warszawę. Polecam zwłaszcza usługi dotyczące implantologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boshydar
Rzeczywiscie czasem ceny usług stomatologicznych czy protetycznych w stolicy zwalają z nóg, ale akurat w przypadku Maestrii ceny są normalne. Leczyłem kiedyś u nich ząb kanałowo i do tej pory nie mam z nim problemów. Tak więc plus ode mnie dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za każdym razie wybieram przychodnię Corten Medic bo mają bardzo dobrych stomatologów. Wyleczyli mi już kilka zębów i za każdym razem jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi i fachowego podejścia do pacjenta. Terminy też są ok - nie trzeba długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DENT SM, tam zarówno wyleczysz zęby, w razie potrzeby usuniesz (czasem trzeba) i też od razu założysz aparat - http://www.dentsm.pl/ortodoncja. Kompleksowo się zajmą Twoim uśmiechem :) Ja się leczę właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość33231
Na Woli jest Centrum Dentystyczne Demed - https://wola.centrumdemed.pl/ Maja tam naprawdę dobrych stomatologów. Ja chodziam tam z córką do ortodonty. Klinika jest naprawdę dobrze wyposażona, wyższy standard, ze tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie chodze tylko do Enel Medu, już się przekonałam, że mają świetnie wyposażone gabinety, co rzutuje na jakośc pracy lekarzy. Akurat w przypadku dentystów, to, jakimi narzędziami pracują ma ogromne znaczenie. Polecam się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrego stomatologa w Warszawie to polecam LuxMed. Pracują tam dobrzy specjaliści. A teraz warto skorzystać z promocji na pakiet stomatologiczny Komfort. Mając u nich pakiet medyczny za 49 zł można dokupić pakiet stomatologiczny. Oferta przeznaczona jest dla klientów z Warszawy i Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od ponad roku chodzę do Corten Medic i jestem zadowolona :) teraz w czerwcu byłam na higienizacji bo mieli promocje, zakładają tez aparaty jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pakiet stomatologiczny Komfort w Lux Med to naprawdę świetna sprawa. Dzięki nieograniczonej ilości przeglądów mam pewność, że mam zdrowy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikulka
to prawda jeśli chodzi lux med i ten pakiet stomatologiczny lux medu jest naprawdę bardzo korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka33a
Jak tutaj piszecie o lekarzach z Warszawy, to co jesteście w stanie mi powiedzieć o Impladencie? Chodzi mi o stomatologię dziecięcą. Bo osobiście chodzę do tego gabinetu, jednak chciałam pierwszy raz zaprowadzić tam córeczkę. Jestem kompletnie zielona, jeśli chodzi o dzieci u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Fabdentu na Bemowie, mam tam sprawdzonego dentystę, który już z niejednej opresji mnie uratował :) Dużym plusem jest - oprócz personelu - szeroki zakres usług (polecam sprawdzić http://www.fabdent.pl/uslugi) i nowoczesne metody leczenia. Każdemu polecam, bo naprawdę klinika jest warta uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie polecam sprawdzić stomatologów w Enel Medzie, bardzo nowoczesnym sprzętem leczą i to duuuży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×