Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość Lalela

Ja korzystam z opieki stomatologicznej w Lux Med. Mają fajną ofertę dla osób które mają u nich pakiet medyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupak

to prawda mają spory wybó pakietó stomatologicznych i dla dzieci i dla dorosłych, na jakie pakiety się zdecydowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altka

to prawda warto tez na bieżąco kontrolować co nasze dziecko je na codzień, im wiecej słodyczy i chipsów tym gorzej, wiadomo rodzic nie zawsze dobrze sktntroluje zęby dziecka, dlatego ja wykupiłam w Lux Medzie plan stomatologiczny za 228 zł gdzie mogę non stop chodzić na kontrole stomatologiczne, w ramach pakietu mam 19 bezpłatnych usług, do tego dają do pakietu sporo zniżek i rabató wiec to bardzo się opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość militera

ten pakiet w eurodental naprawdę się opłaca, pakiet kosztuje niewiele a można czerpać z niego naprawde spore korzyści jesli ocywiście ktoś regularnei chodzi do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarkaziwelona

dobrz ejest trafić do kliniki gdzie masz lekarzy wielu specjalizacji, oczywiście przy założeniu że wszyscy prezentują równie wysoki poziom. taką klinika jest np. Well Now, w warszawskiej dzielnicy Wilanów bo nie dość że dentyści są przemili i dbają o profesjonalny porzebieg wizyt (byłam tam u lekarzy 3 specjalizacji wiec wiem co mówie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wistulka

ja korzystam już od jakiegoś czasu z pakietu stomatologicznego komfort w Lux Med bardzo się opłaca, cena pakietu jest bardzo korzystna a dzięki temu można regularnie dbać o zdrowy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primka

W warszawie dobrze i dokładnie leczą zęby w centrum Demed. Miejsce jest dobrze wyposażone, leczą bez bólu i przede wszystkim w miłej atmosferze. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubiKubkub

Jeżeli szukasz konkretnie dentysty, a nie ORTODONTY - to polecam metodę - SmileLine. Są dostępni już chyba w całej Polsce, zresztą można sprawdzić na mapce na ich stronie www.smileline.pl

 

generalnie idziesz do danej placówki, obsługuje Cię stomatolog, który jest przeszkolony. Dokonuje tych wszystkich podstawowych procedur. Następnie Twój "przypadek" jest przesyłany do Profesora z Szwajcarii, który po oględzinach całej dokumentacji układa Twój plan leczenia. Przyjeżdżasz na kolejną wizytę, na której zakładają Ci aparat i WŁALA. Tak zaczyna się Twoja przygoda  walce o idealnie, nieskazitelny uśmiech. Życzę powodzonka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinak

W Warszawie leczyłam zęby w Centrum Demed - bardzo fajna i porządna klinika. I lubię tam leczyć zęby bo jest spokojnie i bezboleśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerka

Ja mam wykupiony pakiet stomatologiczny w Lux Medzie, oferta jest jeszcze bardziej korzystana jak masz wykupiony u nich jednocześnie pakiet medyczny. Zaproponowali mi bardzo korzystaną cenę za pakiet, dzięki temu mogę regularnie dbać o zdrowy uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migas

Ja znalazłam odpowiedniego ortodontę w Centrum Demed. Leczenie jest w komforcie i spokoju. Bardzo jestem zadowolona bo długo szukałam odpowiedniego ortodonty. I w końcu trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Użytkownik871

Najlepszy w stolicy jest pan Tomasz, do którego uczęszczam od bardzo dawna, sprawdzony - polecam. Romera 4b Ursynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka

ja polecam klinikię Villa Nova, sama do nich chodzę trafiłam w sumie z polecenia ale jestem bardzo zadowolona z efektów, pełen profesjonalizm, poszłam z polecenia i nie zawiodłam sie jakość obsługi i podejście do klienta mega profesjonalne, polecam to miejsce w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mifka

ja w warszwie korzystam z pakietu komfort, mam nieograniczoną ilość wizyt u stomatologa do tego w ramach pakietu jest sporo zniżek na leczenie ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwien

Ja korzystam z usług Villa Nova Dental w Wilanowie, specjaliści są wykwalifikowani, a atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna dla pacjenta. Ogólnie chodzę tam bez strachu bo leczenie zupełnie bezbolesne dzięki najwyższej jakości sprzętowi na jakim pracują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z całą rodziną korzystam z usług stomatologów z Eurodental. Mają świetną  ofertę, dobrych specjalistów i dobre podejście do dzieci. Myślę, że warto ich polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadowolona jestem z Centrum Demed - bardzo fajna klinika, dobrze leczą i całkiem sprawnie! jest bardzo dobre leczenie, super i dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wazna jest stała kontrola i regularne przeglądy żeby mieć stałą kontrolę z tego względu zdecydowałam się na zakup pakietu stomatologicznego w Eurodental, płącę 49 zł miesięcie i mam nielimitowaną ilość przeglądów do tego zniżki na znieczulenia i wypełnienia, bardzo mi się opłaca takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Centrum Stomatologiczne Joko-Dent. Bardzo dobrzy specjaliści i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na ten pakiet stomatologiczny w placówce eurodental, rzeczywiście się to opłaca bo w ramach abonamentu masz nieograniczoną ilość wizyt u dentysty, więc można regularnie dbać o jamę ustną, w ramach pakietu udało mi sie równiez załapać na rabaty więc i sporo zaoszczędziałm dzięki tej placóce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×