Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Eurodental. Miła obsługa, nowoczesny sprzęt i co najważniejsze dobrzy stomatolodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy pamiętam to uczęszczam do kliniki Maestria http://maestria.clinic/ . Zawsze witają mnie tam profesjonaliści, dzięki którym mogę liczyć na fachowe zabiegi z zakresu wybielania, stomatologii zachowawczej i wielu innych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirtka
pakiet stomatologiczny kosztuje w lux medzie kilkadziesiąt złotych ale masz dostęp do nieograniczonej ilości wizyt u stomatologa dlatego najbardziej mi się to opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newijka

ja też ostatnio zdecydowałam się na ten pakiet stomatologiczny lux medu, rzeczywiście się to opłaca bo w ramach abonamentu masz nieograniczoną ilość wizyt u dentysty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judix

Dobry to jest wlasnie Centrum Demed - porządnie leczą, dokładnie i bez bólu. Jak dla mnie to jest dobry i sprawdzony gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiryz30

placówki Corten Medic mają dobrych specjalistów, z różnych dziedzin i co najważniejsze można się umawiać do nich na wizyty przez Portal Pacjenta - narazie funkcjonuje to jeżeli chodzi o wizytę u dentystów ale widzę, że powoli się portal rozwija, może wprowadzą też inne funkcje a jest to naprawdę wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flegsa

no wlasnie ja jestem zadowolona z Centrum Demed i moim zdaniem jest to jeden z lepszych miejsc gdzie można dobrze i bezboleśnie wyleczyć zęby! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataWaw

Ja od lat chodzę do gabinetu www.gabinetdentystyczny.org. Posiadają ogromne doświadczenie i dobrą renomę w stolicy. Miałam tam leczonych kilka zębów i zawsze byłam zadowolona z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronialis30
Dnia 14.12.2018 o 10:48, Gość kasiryz30 napisał:

placówki Corten Medic mają dobrych specjalistów, z różnych dziedzin i co najważniejsze można się umawiać do nich na wizyty przez Portal Pacjenta - narazie funkcjonuje to jeżeli chodzi o wizytę u dentystów ale widzę, że powoli się portal rozwija, może wprowadzą też inne funkcje a jest to naprawdę wygodne

zgadzam się i polecam - do Corten Medic chodzę od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Spokojnie mogę polecić Ci klinikę http://centrum-dentalfraternity.pl. Cała moja rodzinka jest pod ich opieką i jesteśmy zadowoleni. Klinika umiejscowiona w samym centrum Wawy (w okolicy ronda ONZ) także nie ma problemów z dojazdem. A jak jedziesz samochodem to mają swój parking. Mają bardzo dobrych lekarzy i pozostałą kadrę. Wszyscy mili i kontaktowi. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Polecam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifka

Ja z kolei pakiet stomatologiczny Komfort w Lux Med to naprawdę świetna sprawa. Dzięki nieograniczonej ilości przeglądów mam pewność, że mam zdrowy uśmiech. Pakiet nie kosztuje dużo, a przynajmniej mam zęby pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowwa

Też mam tam pakiet, przede wszystkim mam bardzo dokładnie zaleczone zęby i to u nich cenię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Polecam PIODENT w Pruszkowie na ul.Powstańców lub w Wołominie na ul.Warszawskiej. Zarówno w jednym jak i drugim gabinecie mają bardzo dobrych specjalistów i nowoczesny sprzęt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara

Jest kilka naprawdę dobrych stomatologów w Warszawie i ja nawet do jednego z nich chodzę. W medicover mają świetnych specjalistów w zasadzie w każdej dziedzinie. Mogę korzystać z ich usług tylko i wyłącznie że mam zapewnioną prywatną opiekę medyczną w pracy no i zęby mam teraz zrobione jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Ja od jakiegoś czasu chodzę do Dental Fraternity na Jana Pawła. I jestem bardzo zadowolona. Mam przydzielonego opiekuna który przypomina mi o terminach i koordynuje leczenie. Pracują tam świetni stomatolodzy. No i mają szeroki wachlarz usług także mogę wszystko zrobić w jednym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja mogę polecić pracownię radiologii stomatologicznej Diagdent. To jest też bardzo ważna sprawa. Gdy robiłam implanty to ważne było aby wykonać pantomogram. A tam bardzo szybko i sprawnie wszystko załatwiłam.A bez takiego porządnego zdjęcia ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Bezkonkurencyjny jest Piodent w Pruszkowie/Wołominie. Kompleksowe leczenie w jednym miejscu, dokładny plan leczenia, bez bólu, bez opóźnień no i rozsądne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka

ja uważam, że aktualnie najelpszą ofertę na rynku ma lux med, można u nich kupić pakiet stomatologiczny komfort za 49 zł, czy gdzieś w warszwie możńa znaleźć lepszą ofertę z nieograniczonymi przeglądami stomatologicznymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinelka

Ja robiłam leczenie kanałowe pod mikroskopem w lux medzie nic mnie nie bolało :) Jestem umówiona na kolejną wizytę, jeszcze jeden mniejszy ubytek został. Przeglądy mam tam zupełnie bezpłatne i bez żadnego limitu co też jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnnna

Ja chodzę na Woli do dentysty, do Centrum Stomatologicznego Demed. Ostatnio na szczęście nie mam problemow z zębami, ale w tamtym roku trochę się nachodziłam, wyszły wcześniejsze zaniedbania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joljol645

to ja mam super dentyste w Wilanowie - tam mialam leczenie ortodontyczne i oczywiscie najpierw leczenie zachowawcze. http://wellnow.pl - bardzo dobre miejsce i nie czeka sie nie wiadomo ile na zapis. moglam tez dzwonic jesli mialam jakies wątpliwoswci albo bóle zębów, żeby sie skonsultowac czy jkest koniecznosc przyjscia do gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekiertka

ja z kolei jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych lux medu, mam u nich wykupiony stały pakiet stomatologiczny za 49 złotych, kwota niewielka a świadomość, że ma się stałą opiekę stomatologiczną jest bardzo kusząca, ostatnio korzytsałam 2 razy i to praktycznie z dnia na dzień miałam termin jak mnie bardzo bolały zęby, warto mieć takie ad-hocowe rozwiązanie pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizik

Jak leczyć zęby to w Centrum Demed – dla mnie jest to miejsce sprawdzone, z dobrymi lekarzami a ortodoncję mają na wysokim poziomie! Myślę ze ja długo nie zmienię miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek

Świetnie jest w Varsovia Dental. Mają wielu specjalistów, naprawdę bardzo dobrych. Leczymy się całą rodziną - od zwykłych przeglądów przez ortodoncję po implanty nawet (chwila nieuwagi i nie ma zęba, warto uważać) więc polecam. Fachowo, miło i kompleksowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka

W Lux Medzie robią zęby od podszewki. To było pierwsze miejsce w ktorym realnie byli mi w stanie pomóc co do moich ubytków. Indywidualnie dobrane implanty, uczciwe warunki cenowe. Wcale nie biorą więcej niż inni mimo że sama klinika robi wrażenie bardzo ekskluzywnej i przez to drogiej. Leczą najnowszymi metodami dlatego warto się do nich udać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kollo

Ja lubię Centrum Demed - bardzo jest fajnie i dokładnie. no i bezboleśnie. a to się liczy - w szczególności że ja jestem z tych osób panikujących na fotelu stomatologicznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka

Ja z kolei w Warszwie skorzystałam z Pakietu Komfort w Eurodental, opcja jest takak, że płacisz 49 zł na rok i masz nielimitowane przeglądy, 3 znieczulenia w cenia i zniżkę na 3 pierwsze wypełnienia, więc za taką ceną paiektu naprawdę się opłaca skorzystać z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultis

Ja jestem zadowolona z opieki w Demedzie w Warszawie. Zresztą nawet moje dzieciaki tam chodzą i w żaden sposób nie marudzą czy narzekają! Mają dobre podejście do pacjenta tam, nawet do tego małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od wielu lat chodzę do gabinetu www.gabinetdentystyczny.org. Niedawno miałam tam także leczoną ósemkę. Na pewno mogę polecić ten gabinet ze względu na profesjonalny personel, miła atmosfera i atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×