Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość hanka_1
W Radzyminie w Centrum Medycznym Panorama mają stomatologię na bardzo wysokim poziomie, robią praktycznie wszystko i mają atrakcyjne ceny. Już jakiś czas temu się do nich przenieśliśmy całą rodziną, mąż zakładał aparat u dr Mąkal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
ja akurat mam wykupiony pakiet stomatologiczny w lux medzie nazywa się komfort i jak dla mnie jest to najlepsza oferta cenowa jeśli chodzi o stomatologa w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio usuwałam ósemki, trafiłam do dra Jakubowskiego w Dent SM, bardzo dobry chirurg. Bardzo się obawiałam tego zabiegu, ale okazało się, że niepotrzebnie :) Poszło sprawnie i nie bolało, choć oczywiście lekki dyskomfort odczuwałam. Natomiast opieka lekarska na najwyższym poziomie zrobiła swoje :) Tu ich strona http://www.dentsm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat to u ortodonty a nie stomatologa. Polecam Ci bardzo centrum ortodontyczne Rock Your Smile, jeśli chcesz sobie wyprostować zęby aparatem. Ja tam chodzę do dr Chruściel, a wcześniej oczywiście trzeba wyleczyć zęby, to inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsyłam do http://gabinetdentystyczny.org/ , to super dokładny stomatolog za bardzo przyzwoite pieniądze. Chodzę już wyłącznie do niego, bo tam mam należytą opiekę i wszelkie niezbędne dla mnie usługi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elikko
ja do lux medu chodze regularnie na przeglądy jamy ustnej, bo mam u nich pakiet stomatologiczny Komfort i to bardzo fajna opcja bo mogę chodzić an darmowe wizyty tyle ile potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diggis
no Centrum Demed w Warszawie jest bardzo dobrym miejscem! leczą dokładnie i dobrze! szczerze polecam miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio trafiłam na Enel Med przypadkowo i chyba tam zostanę bo byłam zaskoczona i podejściem do mojego przypadku i tym, że zaproponowali mi bardzo nowoczesną metodę leczenia. polecam w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutika
ja korzystam z usług lux medu jeśli chodzi o stomatologa, mam wykupiony pakiet komfort i korzystam dzięki temu z nieograniczonej ilości wizyt u stomatologa, jest to bardzo korzystna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też u nic leczyłam ostatnio zęby i jestem z efektów zadowolona, ogólnie opieka, gabinet , podejście na najwyższym poziomie. Cieszę się, że kupiłam tam pakiet. No i plus to, że moge u nich robić przeglądy beż żadnego limity bezpłatnie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summka
W Centrum Demed można bardzo dobrze i dokładnie wyleczyć zęby. ja myślę ze jest to jeden z lepszych gabinetów w Warszawie - szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejtka
tylko centrum Demed. i to jest doskonały moim zdaniem gabinet! dobrze wyposażony, świetni dentyści...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin8
W Ober Clinic mają bardzo dobrych stomatologów i do tego przyjmują seniorów na NFZ na leczenie, wiem bo babcia moja korzysta. A o samej przychodni wiele dobrego słyszałem, wysoki poziom i dość niskie ceny jak na Centrum Warszawy. Na pewno wszystko robią kompleksowo, porządnie wyposażone gabinety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o stomatologa, to ja polecam wybrać się do Dent SM, tam też mają świetnego ortodontę, więc można od razu rozpocząć leczenie ortodontyczne. Tu można sprawdzić szczegóły http://www.dentsm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym stomatologiem to zgłoście się do www.ortodentis.pl Jest to świetne centrum stomatologiczne, które ma swoją siedzibę w Łomiankach pod Warszawą. Korzystam z ich usług od dawna i moje zęby są teraz w świetnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam ciągle jestem zadowolona z lux medu, przy wykupieniu pakietu stomatologicznego miałam też zniżki. Leczenie na wysokim poziomie, dobrym sprzętem, bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładałam aparat kilka miesięcy temu, więc może moje doświadczenie ci trochę pomoże przy wybieraniu ortodonty. U mnie wyglądało to tak, że musiałam najpierw wyleczyć wszystkie zęby, jeden był leczony kanałowo pod mikroskopem więc wszystko się przedłużyło, ale trafiłam do przychodni, gdzie mają na miejscu sprzęt, więc nie musiałam robić wszystkich zabiegów w różnych miejscach. W Medykusie zrobili mi pantomogram, cefalometrię i fotografię stanu zębów. Cieszę się, że nie trzeba było ostatecznie usuwać zęba, który trochę zaburzał kształt szczęki… Aparat polecili mi lekarze właśnie tutaj, ponieważ krzywe zęby sprawiają, że bardzo niewyraźnie mówię, a jestem na studiach pedagogicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMarsia
Hej ja mam aparat na zębach i leczę się w klinice http://www.anadent.pl/ jestem bardzo zadowolona, ząbki mi się prostują i przy okazji są zdrowe. W klinice masz wielu specjalistów, który każdy się zajmie tobą profesjonalnie a co najważniejsze w miłej atmosferze, a same zabiegi przechodzą możliwe bezboleśnie, dla mnie bomba! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollas
ja leczyłam sie w Warszawie w Centrum Demed - doskonale wyposażony gabinet, miła obsługa no i widać ze fachowcy!polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie dodam że dobrych stomatologów mają w Corten Medic. Mają kilka placówek w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Też szukam kogoś kto pomoże mi z aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolona z lux medu, opłacam u nich pakiet stomatologiczny i jeszcze są zniżki na pierwsze leczenie, no i przeglądy mam za darmo i bez limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię gabinety, które oferują kompleksowe leczenie i pracują w nich naprawdę doświadczeni lekarze. Takim właśnie jest Flo-Dental w Ząbkach cieszący się niesłabnącą popularnością od długiego czasu. Polecam https://www.flo-dental.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Świetnym miejscem jest Eurodental. Wykonują kompleksowe usługi stomatologiczne, a lekarze mają świetne podejście do pacjenta. Nigdy nic nie boli, a jeszcze atmosfera jest na tyle przyjazna, że nie ma mowy o stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie stomatologię na wysokim poziomie ma Enel Med, bardzo mi pomogli, uratowali 2 zęby, którzy inni dentyści spisali na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemile30
ja chodze do wspomnianego wyżej Corten Medic tylko na ul. Makolągwy i bardzo sobie chwalę, chodzę na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutik
hmm ja w Wawie znam i lubię Centrum Demed - i jak dla mnie jest to bardzo fajny gabinet, przyjaznie nastawiony na klientów, tych małych i tych dużych także. więc dla mnie to sprawdzony i pewny gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.10 Też chodzę do Medykusa, nie wiedziałem tylko że mają tam takie kompleksowe leczenie, bo zazwyczaj potrzebowałem tylko przeglądu, ewentualnie borowania. Dużym plusem jest to, że lekarze są mili i kompetentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z usług www.ortodent-banino.pl. Punkt oferuję bezbolesne zabiegi i dobre ceny a to teraz jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×