Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Wiollkka
Hej wieczorkiem:-) Daa jutro będzie lepiej;-) z dochodzeniem to się nie śpiesz:-D :-D :-D Oli przecież ja nie mieszkam w lesie:-( Ale poświęcę się i w niedzielę pojadę w las i głośno wykrzyczę pozdrowienia od Ciebie;-) Tak na marginesie to miałeś dać buziola Caal ode mnie a tymczasem dajesz nogę:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamochwała
dobry wieczór :) l Machnę w przelocie co by było wiadomo że pomimo totalnego niewyrobienia się trzymam rękę na topikowym pulsie. Dzisiaj znowu miałem "szczęście' zostać dłużej w pracy i całkiem możliwe że jutro powtórka. W ramach psychologicznej rekompensaty w drodze do domu wstąpiłem do lidla celem zakupienia motorowej piły łańcuchowej (widziałem ten motyw w jakimś horrorze). Motory były tylko elektryczne więc będę miał ograniczone pole działania :D Niestety nie mam nawet czasu rozpakować a o wypróbowaniu nawet nie myślę. Widziąłem również w tym sklepie różne formy silikonowe do babek, także sercowe. W pierwszej chwili pomyślałem o zakupie by dorównać Danusi ale się wstrzymałem bo ostatnio za dużo wydaję na zakupy a miejsca wolnego w kuchni coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamson
Też coś zagram i idę się wyrabiać bo jeszcze jedno w tym tygodnie wczesne wstanie przedemną l "To jak wyglądasz rankiem Rankiem To jak całujesz mnie bez ostrzeżenia Bez ostrzeżenia Czasem bawisz się mną, jak dziewczynka Wiesz, jak zakołysać moim światem Chciałbym, abyśmy znaleźli trochę czasu Tylko dla siebie" l Claydee - Sexy Papi l https://youtu.be/eoxTEXNkV68 l l dobrej nocy :) l kolorowych czwartkowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ,nigdy nie jest tak zle ,zeby nie moglo byc gorzej :-) https://www.youtube.com/watch?v=l-x-t6RGqLc Sie nie poddawaj :-) Zauwazylas ,ze codziennie dluuuuuuuugo dochodze ,fajnie nie :D Saam ,no co Ty ,spac z pewnoscia jeszcze nie idziesz :-) Jesli chodzi o silikonowe foremki ,to tak jak juz kiedys mowilam ,jestem do nich uprzedzona i czytalam ,ze smierdza guma .Mam tylko mate do walkowania ciasta i pedzelek silikonowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
❤️ htvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, dzięki będę uważał na drodze ...;) Wiola ;) wybacz :D ale jakoś Twoje okolice zawsze mi sie z wielkimi (moimi ulubionymi ) lasami kojarzą ...stąd ta prośba ;):D i dzięki z góry za niedzielne krzyczenie właśnie w lesie ...;) A margines niech sie tam nie dopytuje o buziole dla Liness, bo jeszcze moje są w kolejce :P :D I dopiero teraz do mnie dotarło, ze ja przecież pojadę nad morze tamtędy (tam gdzie masz zamiar krzyczeć) wiec może jeszcze Twoje echo złapię...:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,Olivier nie lap echa tylko Wiole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa...myślę, że już Jej tam dawno nie będzie...;) ale będę sie rozglądał ...bo może pojedzie za mną nad morze...:D łapać moje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier ,gdy pojdzies za echem ,to trafisz do Wioli :-) Nad morzem mialam byc w ten weekend ,ale nie dowiezli pewnego towaru ,ktory Ulan mial zamontowac u brata ,wiec pojedziemy po swietach :-) Do jutra ,Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego morza Wam zazdroszczę. Ale może nadrobię te morze:D letnią porą. Las też nadrobię, oj nadrobię;) tylko dorwę własną kierownicę w ręce i zielona wiosna nastanie bo teraz to faktycznie tylko echo :D o Olivier:) miłej ostatniej nocy w moim City:) a taka gwiaździsta... o Saam :) nareszcie, mam nadzieję idziesz wcześniej do wyrka?:D o Daa:) dobrej przespanej nocy dla Ciebie:) o Wiola:) najpierw Ty musisz dać Olivierowi te buziole by przywiózł je do mnie, no bo jak inaczej?:D o Zuzia:) wykręciłam się od kredytu ale zmobilizowałam córki siostry by pomogły swojej mamie i tak się stało. Ona się wstydziła dzieciom przyznać, że tak się bezsensownie wkręciła w długi. o Fajna muza do snu gra na topiku więc z wielkim ziewem zmykam spać miłej nocy i słodkich snów wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dziś tylko stać mnie na to by się przywitać. Miłego dnia wszystkim życzę 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry Ferdżi mam nadzieję,że ze zdrówkiem wszystko ok.Coś ostatnio osierociłaś topik😭 Daa wyspałaś się?Jest już dziesiąta,to jak na piątek powinnaś już dojść;-):-D Oli dzwońcu jeden:-Dlicytujesz się kto pierwszy.Mój miał być grą wstępną,żeby łatwiej Tobie było.Szkoda,że nie wiem którędy będziesz pociskał,stanęłabym najwyżej z kartonem,żebyś mnie nie mylnął z innymi paniami,bo wiesz,że u nas trochę ich stoi na pobocznych:-D:-D:-D Call ja nie widzę problemu,po co masz czekać do lata;-)zakotwiczysz auto u mnie i razem śmigniemy do Kołobrzegu.Męża uśpisz na te kilka dni,a co:-DTobie też od życia coś się należy;-) No nic pędzę na miasto muszę ogarnąć młodej telefon a i sobie upatrzyłam fajną torebkę:-D Miłego dnia mordalki;-) http://atrapa.net/files/usciski1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o No i teraz nie wiadomo czy Ferdzi jesteś tak zajęta czy znów Cię choróbsko rozłożyło na łopatki ?:( oby to były saame przyjemne zajęcia :) Ja też będę raczej w zaniku bo muszę jeszcze coś załatwić przed pracą. Dziś Europejski Dzień Mózgu Międzynarodowy Dzień Sushi więc trzeba wytężać mózgi by dobrze zorganizować sobie zajęcia przedświąteczne. Ja przyznaję, że będę szła po najmniejszej lini oporu, będzie bez obżarstwa, zdrowo i jajecznie. Zmiany w pracy jakie będę miała przed świętami praktycznie nie pozwolą na zbytnie szaleństwa. kuchenne. Ferdzi nic nie zapodała to ja edukacyjnie zaprezentuję sushi:) mi nawet smakują te ryżowo rybne kąski, kto jadł ręka do góry:D http://www.harusushi.com/images/gallery/hires/Sushi-and-Sashimi-for-Two_1024.jpg o he he Wiola:) no pomyślę, najbliższy urlopik mam w maju i pewnie już będę na kołach więc będzie można potrenować wypad nad morze:D o miłego dnia i dużo słońca wszystkim życzę:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Cos czuje ,ze z Ferdzi nie jest za dobrze .Bedac chora pucowala okna i nie tylko i pewnie sie pogorszylo :( Wiola ,nie wiem co sie stalo ,ale dzisiaj nie mialam poczucia dochodzenie ,eh ,jaka strata :-) Nie wyspalam sie i wstalam przed siodma razem z Ulanem i po co tak wczesnie . Normalnie tak mnie nogi bola po tym skakaniu przy myciu okien ,a dzis juz troche sie 'nałazilam ',bo wyobrazcie sobie ,ze znow pieklam babeczki :-).Przyznac musze ,ze robilam to z przymusem ,ale wczoraj Ulan zameldowal ,ze dzis bedziemy miec gosci ,przyjda znajomi 'w interesach ',wiec cos musze podac im do kawy .Przygotowalam juz wstepnie obiad tzn.obralam ziemniaki i ugotowalam jajka do sosu musztardowego .Myslalam ,ze mam w zarazalniku rybki ,ale niestety nie znalazlam ich tam :-) Ulan dzis bedzie w pracy krocej i gdy przyjedzie to pojedziemy do biura naszej telewizji ,musimy zmienic z analogowej na cyfrowa ,bo wlasnie z tej analogowej znika kilka kanalow . Tydzien temu w sobote gdy robilismy zakupy ,powiedzialam Ulanowi ,ze nie pojedziemy na zakupy przez tydzien ,bo za duzo kasy ucieka za jednym razem :-),no i juz wczoraj zabraklo mi moich jogurtow i kilka innych rzeczy i smiejac sie powiedzialam ,ze moze podjedziemy do sklepu ,a Ulan mowi 'przeciez powiedzialas ,ze przez tydzien nie odwiedzimy sklepow ',smiac mi sie chcialo :-).Dzis ,co prawda jeszcze nie powinnismy nic kupowac :-),ale ,ze musimy odwiedzic to biuro tv. to jednak zrobimy zakupy :-) Ale marudze :-) Dobrego Dnia Mili 🌻-jeszcze nie Frezja ,bo ich nie ma :-) ...a Wiola ,pokazesz nam torebke ,nie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też stać tylko na to aby się przywitać. W moim przypadku jest to spowodowane brakiem czasu. l dzień dobry ! :), l cześć Fedzi 🌻 l witaj Celinko 🌻 l hej Wiolu 🌻 l siemka Danusiu 🌻 l Zanosi się na to że nie dość że dzisiaj muszę zostać w pracy to jeszcze i w sobotę trzeba będzie zajrzeć. Wychodzi na to że nawet komitetu powitalnego nie zorganizuję na okoliczność że od jutra znów nie będę taki saam. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam 🖐️ Gdybys podal namiary ,to skrzyknelibysmy sie i zorganizowali taki komitet powitalny jakiego jeszcze nikt nie mial :D ,oj by sie dzialo ,tzn .juz sobie wyobrazam jakie mialbys 'podziekowania 'od osoby witanej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużwasnieczytająca
bosze jacy wy tępi jesteście takiego zabawnego faceta niedoceniliście:O klawuś zawsze was zabawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej To dla gości,bo już nieco przeginacie http://www.kampaniespoleczne.pl/images/zdjecia/3b/zdjecie_20100408135953_379.jpg Daa dzisiejszy dzień nie dla mnie.Torebki nie kupiłam,ktoś mi ją sprzątnął a inne w tym kolorze mi się nie podobały😭jeszcze z sąsiadem miałam nieprzyjemną rozmowę,strzela pod oknami od kilku dni petardami i nie patrzy na porę dnia,wczoraj nawet w nocy strzelał nie wiem po co to robi A jak zakupy,udane?;-) Saam pewnie będzie ostro rżnął,musi nowy sprzęt wypróbować:-D Zuzia jak minął u Ciebie dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wiollkka - Minal pracowicie. Na szczescie weekend przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ,to jest szczyt bezczelnosci :D,jak ktos smial sprzatnac Twoja torebke :D.Nie martw sie ,kupisz moze jeszcze ładniejsza . Ten strzelajacy sasiad chyba dopiero sie przebudzil i pomyslal ,ze jest Sylwester :-) Mowisz ,ze Saam bedzie ostro rznął :D.No coz ,niech sobie chlopina porznie :D,tylko aby 'pily 'nie zlamal :D:D:D Moje dzisiejsze zakupy byly takie szybkie ,bylam tylko w Tesco po spozywke ,jutro musze tez zrobic jakies zakupy ,takie pod swieta ,tzn .kielbase biala do zurku ,dobry chrzan ,majonezy ,filety rybne i takie tam :-).Dzis przelecialam w sumie tylko dzial z owocami i nabialem ,a i tak stracilam ok.80 zl 😭 :-) Musze Was pokusic :-) http://1.bp.blogspot.com/-JE1oqT6xOhE/Vo6GLaah6yI/AAAAAAAANHk/7j0aynsu0Q8/s1600/sernik%2Bz%2Bposypywanym%2B2mmm_zzz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Też się jutro wybieram na zakupy bo wszędzie chrabąszcze,a upiec coś dobrego trzeba,tylko jeszcze nie wiem co:-)ten sernik już przerabiałaś Daa?Czy tylko szczujesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-),szukam czegos co mnie zainsipiruje ,a ten sernik jest prosty ,nie trzeba nawet osobno ubijac piany i mozna uzyc sera z wiaderka :-) Zawsze sobie obiecuje ,ze zrobie to czy tamto (na swieta ),chodzi mi o nowosci :-),a wychodzi jak zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Daa ja to nie mogę z tego sera z wiaderka:-D:-D:-Dchyba ocynkowanego:-D A z tym wymyślaniem to tak jest. Potem robi się to co już jest sprawdzone.Ale myśl i próbuj potem nam zapodasz,no ktoś musi być pierwszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Zawsze jak widzę w przepisie ser z wiaderka to się cieszę:-D:-D:-DNie wiem dlaczego tak reaguje na to.Idę teraz na ostatni spacer z psinką,może sąsiad nie poczęstuje petardą:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Z rżnięciem muszę zaczekać do wolnej soboty lub chociaż do wolnego popołudnia. Dzisiaj wróciłem około dwudziestej. Gdybym zrobił próbę rżnięcia pewnie sąsiedzi pomstowaliby na mnie co najmniej tak jak Wiola na strzelającego. Jutro niestety do pracy. O tyle dobrze że zaczynam pracę później więc dwie godzinki dłużej pospię niż zazwyczaj. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,a co bys dzisiaj rznal ? :D.Jutro porzniesz ,moze jeszcze w bialy dzien :-) Wiola ,chyba juz nie kumam :-),to mozesz czy nie mozesz uzywac tego sera z wiaderka i dlaczego sie cieszysz :-).Jesli nie mozesz ,to dlaczego ? Te sery z wiaderka w sumie nadaja sie do sernikow puszystych ,tych lekkich ze smietana kremowka ,a do tych ciezszych to tylko normalny twarog . Ja moze i zrobilabym cos nowego ,ale moi ludzie nie sa z tych duzo jedzacych i potem 'zarcie' powedrowaloby do kibelka :-) ..Teraz chyba pojelam :D z tym serem z wiaderka ,smieszy Cie ta nazwa :-) ...Ostatnio dokonalam zakupu tych kokilek serduszkowych i jeszcze innych i druga blaszke na muffinki i papilotki w pewnym sklepie internetowym i teraz nekaja mnie abym wystawila im opinie .Zrobilam to ,wypelnilam wszystkie rubryczki ale nie chcialo wyjsc ,wiec dalam sobie spokoj,a oni znow mnie ponaglaja o opinie .Juz nigdy w tym sklepie nic nie zamowie ,stracili klientke :-) ......To niebywale :-),ale ide juz do lozka ,robi mi sie co chwile slabo ,ale tak mam od dawna . ..Moze pomalujecie tak jajka jak ponizej :-) ..http://pomysly.blog.onet.pl/2016/03/15/jajka-malowane-na-pstrokato/ Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Ja też bym chciała rżnąć, tzn żeby M rżnął bo już biedaczek nie ma siły rąbać. Co elektrycznie to nie mechanicznie. Wprawdzie kupowałam już piłę spalinową dla syna w prezencie urodzinowym. Ale on nie da ojcu jej ruszyć bo M to psujca:D Oglądałam gazetkę Lidla i się napaliłam na ten sprzęt ale poczekam aż Saam wypróbuje i dopiero kupię:D o Daa:) ja jajek nie maluję tylko nakładam takie foliowe opaski na gorąco z różnymi wzorkami, może młodzież coś pomaluje. Wcale nie musisz wypełniać tych opini, olej to:D to jest dobrowolne:) o Zmykam do łazienki, wypoczynkowej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×