Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o A dzisiaj oglądałam właśnie muffinki, takie gotowe malutkie paczkowane na zdrowej żywności. Ale nie przeczytałam składu co jutro uczynię bo mi się nie chce wierzyć w tę ich"zdrowotność":D o Daa:) Ty lepiej idź do lekarza bo to wcale nie muszą być korzonki. Fajnie, że chociaż zdążyłaś wykorzystać piękną pogodę. Słońce wprawdzie pięknie świeciło ale zauważyłam, że w cieniu było chłodno. I jeżeli byłaś lekko ubrana to mogłaś się zaprawić:-o o Zuzia :) witaj, o Saam :)smacznego! bo pewnie już robisz przestrzeń w lodówce i barku:D ja teraz boję się wypić nawet Karmi gdy już jeżdżę :D o miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal ,nie strasz mnie :-).Mam nadzieje ,ze to jednak korzonki ,bo z nerkami tez mam problem .ale az tak by nie dokuczaly ,mam nadzieje . Zaluje ,ze nie moge uczcic tego swieta muffinkowego :-) ,bo wiecie ,ze lubie piec :-),ale skoro jeszcze sa pod kloszem :-),to nie bede sie wyglupiac z pieczeniem .Te moje chlopaki to jakos nie garna sie do ich wszamania ,a szkoda :-).Ja chetnie zlitowalabym sie nad nimi ,no ale dziubie po trochu sernik ,aby sie nie zepsul .Moja sasiadka chetnie by wziela ,ale nie chce sie wychylac ,bo potem znow sie od niej nie opedze od niej i jej potrzeb :-) Mam tez jeszcze zurek i salatke warstwowa ,najszybciej zniknely ryby po grecku :-) ...Na wycieczce bylo cieplo ,szlismy droga lesna do jeziora ok.1 km i nie wialo ,bylo 16stopni ,ale Ulan jest przeziebiony i chyba przemarzl w kosciele ,a raczej pod .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrujesz wszystkich domowników tymi tygodniowymi potrawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna amelia ææ
Kolorowych tym , ktorzy ida spac. Jutro kolejny dzien pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) nerkowe bóle są ponoć podobne do korzonkowych, oby Ci już przeszło:) no nie wiem...lepiej nie jeść na siłę aby się tylko nie popsuło. Ja się przyznaję, że wolę wywalić jedzenie gdy już dłuzej nie może znaleźć amatora niż ryzykować lub się zmuszać. Potem w pracy nie ma zmiłuj się:D Też już muszę zmykać bo rano pobudka😭 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno już więc trzeba szybko zdążać w kierunku poduszek. Może dzisiaj będzie moja kolej na ciekawy sen. Nie będę protestował nawet gdy pojawi się telefon do trójkąta. Byle babeczka była fajna, warta sennego grzechu. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych muffinkowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! zamelduję się po pracy dzisiaj obchodzimy -Światowy Dzień Backupu -Światowy Dzień Budyniu To drugie to wiemy a pierwsze musiałam wygooglać:) Backup-angielska nazwa, robienie kopii zapasowej, po naszemu w skrócie;) Może po tej informacji ktoś ugotuje sobie budyń na kolację?;) Ja przyznam, że nie mam ochoty ani gotować ani jeść...ale mogę poświętować Ostatni Dzień Marca:) Kapie coś delikatnie z nieba. Ciekawe czy Saamowi coś się przyśniło? bo mi nie zdążyło. Zegarek udaremnił skutecznie spanie a telefonowy budzik poprawił gdybym chciała chwileczkę jeszcze poleżeć:D o Daa:) i jak się czujesz dzisiaj? jest jakiś przełom w boleściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Oj Cal ,przelomu nie widac ,nawet pogorszylo mi sie 😭.Ile moge to poleguje ,a chodze jak zepsuty czolg tzn .tak powoli bo tak boli .No i wlasnie musielismy jechac do siedziby naszej TV i internetu zmienic umowe i gdy wysiadalam z samochodu znow mnie tak scisnelo ,ze ojej .Smaruje sie mascia Voltaren Max ,niby ona dziala przeciwbolowo przez 12 godzin .Moze by i dzialala ,ale gdybym caly czas lezala ,ale tak nie potrafie . Nie uwierzycie ,ale dzisiejszej nocy snily mi sie ladne muffinki ,tak wiec chcac nie chcac swietowalam Dzien Muffina :-) Cal ,snil Ci sie blondyn ,a mnie kilka dni temu :-)snil sie facet taki macho :D,mial sniada skore i lezal w naszym lozku :D.Zapytalam sie go czy jadl kolacje ,okazalo sie ,ze nie ,wiec zaprosilam go do stolu i co bylo dalej nie wiem :-). ...U mnie slonecznie ,wczoraj kapalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:)połamana i jeszcze gdzieś jeździsz?przecież zmiana umowy mogła poczekać. Ułam przecież też przeziębiony i gdzieś Was nosi! "Mój" blondyn ze snu był farbowany :D ale odrosty za ciemnie nie były:D nie wiem czy to był macho bo tylko miał mnie na oku a ja dzięki jakiejś niespotykanej funkcji w moim fonie widziałam jego fantazje ze mną. Nie był jakiś okrutny w stosunku do mnie ale wkurzało mnie, że tak pozwala sobie bez mojej zgody i przecież bez uczucia, przynajmniej z mojej strony:D No dobra, dosyć głupot...pić mi się chce, idę do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór ! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Zuziu 🌻 l I dzień minął jak z bata strzelił. W pracy całą szychtę był kierat a po pracy od razu na rodzinne zakupy wystrzeliłem. W sumie nic ciekawego nie kupiłem ale co się naoglądałem to moje. Tak to jest jak z kobietą chodzi się po sklepach. Jedyny dla mnie pożytek jest taki że będę brał udział w losowaniu saamochodu. Pewien duży market budowlany z okazji dziewiętnastych urodzin organizuje loterię wśród klientów. l Niestety nic mi się nie śniło ubiegłej nocy. Za krótko spałem aby przejść przez wszystkie fazy snu. Nawet nie zdążyłem pofantazjować przed snem bo szybko zasnąłem ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budyniu raczej gotował nie będę. Dopiero zjadłem obiad i oprócz napoi nie przewiduję nic więcej. Ale chętnie bym spróbowal takiego o jakim mowi Wikipedia l "Budyń – lekkostrawna potrawa o puszystej strukturze, przyrządzana na parze, na bazie utartych z cukrem lub masłem żółtek jaj orazpiany ubitej z białek." l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam list gończy za Saamem puścić po kafe ale się zameldował na szczęście:D Autek do wygrania jest 5, ja już swój kod zarejestrowałam na stronie www;)we wtorek jechałam pod instruktażem córki do owego marketu po pare rzeczy. Wygląda na to, że trzeba by jeszcze ze 4 razy pojechać i zdobyć kod bo losowań na Dacię Duster będzie 5, w odstępach czasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa szczyty ,zaginal moj post ,jasny gwint ! Pisalam ,ze poki co mam 'wstret 'do zakupow .Tak w ogole nie lubie zakupow ,robie bo musze .W sobote trzeba bedzie jednak troche uzupelnic lodowke :-). Cal ,musielismy jechac zmienic umowe ,aby od 1 czyli od jutra miec cyfrowke ,poniewaz na tv analogowej zniknie nam kilka kanalow ,a od maja i tak wszyscy beda musieli przejsc na cyfrowke .W sumie pojechalismy na darmo ,bo nie dowiezli do biura sprzetu tzn.kart i dekoderow i jutro mamy podjechac .Nasze telewizory sa przystosowane na karty ,wiec nie musimy miec dekoderow . Cal ,ten facio :-) mial taki glos jak ten ktory dzwonil kiedys o 2 w nocy i pytal 'spiiiiisz ':D .Opowiadalam Ci o tym ,juz dawno i mowilam ,ze ten glos pachnial :D ,no nie napisze tu o tym :-),moze pamietasz :D,skad mialam takie skojarzenie ,to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No to trzymam kciuki za losowania. Pochwal sie jak wygrasz autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia:) zwycięzców ogłoszą w radiu RMF FM, szansa marna bo jest 5 aut na wszystkie C...ramy w PL😭 ciekawe czy Ferdzi też ma losa? Daa:) napewno mi to mówiłaś? :D te ,,śpiiisz?,, kojarze ale reszta przez mgłe;) przez te robienie prawka mam rok do tyłu bo tylko na nim się skupiałam a inne sprawy wpadały jednym uchem a wypadały drugim:D Ale mnie bierze spanie😭 ech ta poranna pobudka daje znać... dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych. Niech Ci sie przysni samochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zbytnio nie podniecam loterią. Rok temu była taka sama i nic nie wygrałem. Dla sklepu to chyba dobra reklama skoro powtarzają. W sumie maszyny losująco - halasujące już mieli z poprzedniego roku. l To kończymy marcowanie w dwa tysiące szesnastym roku. Miesiącowi który przyniósł nam wiosnę mówimy pa pa l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych budyniowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani To jest w tym tygodniu trzeci post który próbuję napisać i wysłać. Pierwszy napisany, ale nie zdążyłam wysłać, bo tuż przed wysłaniem zadzwonił telefon, a za chwilę były dzieci i musiałam z nimi jechać. Drugi post w środę, napisałam naprawdę duży, kliknęłam wyślij i...zniknąłTak mnie zeźliło że zamknęłam komputer, myśląc że widocznie kaffe mnie nie chce przepuścić. Dziś mam chwilkę, nie wiem jak długą, ale chciałam dać Wam znać że żyję. Ten czas jest dla mnie naprawdę bardzo absorbujący i wieczorami kiedy jestem sama to już padam na nos i nie mam siły by usiąść przy kompie. Spróbuję wysłać co napisałam, bo może się okazać że znów będzie niewypał. Udało się więc piszę dalej. Zauważyłam że zawsze jestem spóźniona, kiedy u Calinessy dzieje się coś dobrego. Wybacz Calinessa że dopiero dziś gratuluję Cię z powodu nabycia nowego autka. Polo jest super, mam nadzieję że będzie Ci długo służył i nigdy Cię nie zawiedzie. Saamowi też życzę wygranej w loterii. Ja jeszcze w C-mie nie byłam i nie mam ani jednego kuponu do zarejestrowania. Za to od początku gram w Loterii Paragonowej, rejestruję wszystkie paragony i jak do tej pory (od października) nic nie wygrałam.Tam podobno trudniej trafić niż w Lotto, więc za bardzo się nie napalam:D Wczoraj zagrałam w Lotto, ale jeszcze nie sprawdziłam kuponu, a nóż wygrałam :D:P Daa, mam nadzieję że jakoś się kurujesz, że smarujesz, masujesz i łykasz leki przeciwzapalne i że poczułaś się lepiej. Na razie przerwa, mam telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam chwilkę, więc może zerwę kartkę z kalendarza; mamy dziś 1 kwietnia a więc PRIMA APRILIS !!!:D Nabierajmy zatem innych :D Imieniny obchodzą: Grażyna, Hugon, Zbigniew Wszystkim solenizantom i wspaniałej Grażynce serdecznie życzenia imieninowe https://www.youtube.com/watch?v=8jMA41MoCrY święta dodatkowe to ; Międzynarodowy Dzień Ptaków Międzynarodowy Dzień Klauna Lubię ptaki, ale ostatnio trochę się wkurzyłam, bo wiją sobie gniazdko na wejściu pod dach i całe panele (białe) i balkon upstrzone są ich odchodami i gałązkami suchych traw. Nie zrzucę im jednak gniazdka, niech się już tam wyklują, ale w przyszłym roku, trzeba będzie zabezpieczyć wejście by nie miały tej możliwości. Niestety muszę już kończyć, dzieci weszły. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 fajnie że wreszcie przebiłaś się przez przeszkody i że jesteś obecna namacalnie na topiku. Mnie ostatnio też jakoś mniej. W moim przypadku przeszkodą są duże problemy natury bardzo osobistej. Ale dzisiaj postanowiłam się przełamać i Was wtajemniczyć. Otóż od dawna staram się o zmianę płci. Mam nawet wstepnie ustalony termin w Poliklinice Rzeszowskiej. Nie muszę Wam mówić ile z tym problemów, zwłaszcza natury prawnej. Żona oczywiście nie potrafi zrozumieć mojego kroku. Zresztą tak do końca to nigdy go nie rozumiała. Mam nadzieję że topikowe koleżanki szybciej zaakceptują taki stan i już od teraz będą zwracacać się do mnie nie "Saam" ale "Saama". Rozumiem że to nie takie proste i że pomyłki będą się zdarzały. Wszyscy musimy się dopiero uczyć nowej rzeczywistości. Oczekując pomocy już zgłaszam problemik. Otóż to że chciałbym być kobietą nie zmienia faktu że dalej mnie ciągnie do płci pięknej. Ciekawy jestem swojej reakcji na nagą kobietę. Tylko nie bardzo wiem jak to zrealizować??? l życzę udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziwny!!!!:D o Gdzie ci mężczyźniiiiiii?????ooojeee!prawdziwi tacy... Olivier....Klawy....wracajcie!!!! mamy seksowną Saamcię:P Saamcia:) zaproponuj żonkili by też zmieniła płeć i wszystko będzie ok :D:D:D ale się uśmiałam z tego żarta:D o Ferdzi:) fajnie Cię widzieć, dzięki za gratulacje. Autko w sensie, że inne bo nowe to ono nie jest. Ale śmiga sprawnie, coraz bardziej oswajam się z nim i zaczynamy się rozumieć;)bo z początku to jak z Niemcem:D w końcu to on WV :D o Ale mam radochę bo myślałam, że mam dziś na 9 do pracy a na nowym grafiku jak byk widnieje wolne. Dobrze, że w porę to zauważyłam bo bym niepotrzebnie się wstawiła do firmy. Dopiero od jutra na 9.ale co tam, powiedziałabym w pracy, ze prima aprylis:D I dobrze bo wczoraj pojechałam do pracy zdrowa a wyjechałam z katarem :-o Myślałam, że to jakaś chwilowa alergia np. na pracę:D a tu nie, dalej mnie trzyma i trzeba teraz powalczyć z zarazą! Już właśnie kupiłam w Żabce 0,5 l wyborowej i się leczę, już czwartego kielonka wychylam:classic_cool:a M mi wiernie towarzyszy:D no to zdrówko!;) o miłego piątasa wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ No powiem Ci Saam ,chyba na taki zart nikt inny by nie wpadl :-) Podobnie jest w zarcie o mezczyznie ktory stoi przed lustrem i podziwia swoja meskosc ; -Dwa centymetry wiecej i bylbym krolem ... Zona na to ; Dwa centymetry mniej i bylbys krolowa ..:-) Ferdzi ,wreszcie jestes :-).Wiem ,ze masz pelna chate ludzi i pewnie pelne rece roboty ,a jeszcze nie moglas sie przebic do nas . Ja dalej zbolala ,ale te korzonki zawsze dlugo daja popalic .Owszem ,jestem smarowana i masowana :-) ,tabletek mocniejszych nie lykam ,bo zoladek juz ich nie znosi . Przygotowalam juz wstepnie obiad i wyobrazcie sobie ze przed chwila wyjelam z piekarnika muffinki :-).Sernik w niedziele poporcjowalam i zamrozilam ,bedzie dla przejezdnych gosci ,a kawalek wczoraj juz odlozylam dla kurek znajomej :-) Pod kloszem na ciasto bylo tak smutnie :-),tzn.pusto ,wiec musialam cos tam wlozyc :-) Dobrego Dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,juz widze jak pijesz te Wyborowa :D,ot zartownisia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary sernik dla kur i zamrozony dla gosci no potruje jak nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×