Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Wlasnie sporzadzilam liste zakupow ktora jutro trzeba zrealizowac ,teraz trzeba sie wypucowac i tak do 24:00 czas zleci ,potem paciorek i spac lub nie 😭 Spokojnej nocy Mili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamowyzwalacz
Wiola :) to zależy ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na zakup telefonu. Z pewnością są lepsze. Ja więcej nie mogłem wydać. Oby mi tylko w pierwszym miesiącu nie wpadł do wody tak jak poprzedni. l Danusiu :) jak go zwał tak go zwał. W razie wygranej zgłoszę się po udziały i dywidendę osobiście z dowodem ... albo nawet z dwoma dowodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam marino
Ja na jutro zaplanowałem mnóstwo roboty. Przede wszystkim muszę zdążyć chałupę przed gośćmi ogarnąć. Dlatego powoli też się zbieram do łóżka. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych tubowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamotnik
Jak mi będzie się opłacało to na dowodzie sobie napiszę "saam". Nawet markerem permanentnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Na wstępie gratuluję Saamowi nowego sprzętu:) To już chyba trzecia osoba z naszej ekipy, która ma taki model/markę. Oj, będzie wspólny temat i wzajemne porady :D:) Ja wciąż tkwię przy swoim Sam...sungu(rozdzieliłam bo spam😭 i myślę, że nawet gdy zmienię aparat to zostanę wierna tej marce...ale jeszcze trochę;)nie mogę się doczekać kiedy się popsuje czyli dobra marka :D Zuzia nie zerka do kalendarza to szybciutko poinformuję, ze dziś: nietypowe święta: Europejski Dzień e-Aktywności Obywatelskiej co by oznaczało, że po obywatelsku trzeba sobie dzisiaj puścić e-maila:D;) Cytat dnia: „Na­wet człowiek sa­mot­ny nie mógłby się czuć sa­mot­nym bez tła, które tworzą in­ni ludzie” - Karol Irzykowski Że sobota 7 maja to chyba wszyscy wiedzą imieniny obchodzą Gizela i Róża. Koleżanka z pracy o imieniu Róża przeszła już na emeryture. o Ja dziś zabiorę się za tworzenie jagodowego ogródka. Okazuje się, że szewc bez butów chodzi i w moim markecie są też borówki wysokie nawet dużo tańsze(9,99) :D a ja w sąsiednim sklepiku dałam 16 zł za moją pierwszą sierotkę:) ale nic to będzie ciekawsze towarzystwo mieszane ;) borówki są cenne ze względu na dużą zawartość luteiny(dla oczu) i antyoksydantów(opóźniających starzenie się) więc warto....:) Ale wyskoczyć do kolektury by dać szanse szczęściu też trzeba będzie. o Miłego dnia i weekendu życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Goście pojechali więc mogę przy kawie złapać głębszy oddech. Ale niezbyt długo bo kwiaty czekają do wsadzenia do donicy i do gruntu. l dzień dobry! :) l cześć Zuziu 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Gość l Goście wrócą jutro bo zostało dużo ciasta. Oprócz tego z rabarbarem zrobiłem też sernik czarno-biały na serkach waniliowych. l Z nowym może wieczorem będę miał czas się zanajomić. Póki co piszę na starym gorszym. Z lepszego wyjałem kartę sim i aby pasowała do nowego musiałem ją zmiejszyć. Powrotu wiec raczej nie będzie. l Piękny dzień ale już zbliża się ku końcowi. Szkoda że tyle czasu spędziłem w domu. Teraz więc do zachodu słońca wynoszę się na podwórko. l Miłe sobotniego wieczoru życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie prawie wieczorowo, no i weekendowo Wróciłam dziś z pracy nareszcie nie znudzona :D Nie wiem co się stało, ale frekwencja nagle wzrosła i miałam sporo gości:D Jutro też będzie taka fajna pogoda jak dziś, więc może i jutro ich przywieje :D Calinessa, borówka amerykańska jest pyszna i też ją mam w ogródku. Niestety, zakupiłam 10 krzaczków, ostało mi się jeno trzy:( i to nie wiem czy ten trzeci nie trzeba posadzić bliżej tych dwóch:O Były posadzone grupami po 5 ale jakoś, albo zostały skoszone kosiarką, albo się nie przyjęły...to mi traktorzysta zorał Jak dla mnie marnie rosną, ale słabo się nimi interesuję. Najważniejsze że sadząc je, trzeba wymienić ziemię na kwaśną i obkładać kwaśnym torfem, albo drobną korą. Z początku jeszcze o nie dbałam, ale jak zaczęły znikać w oczach, to machnęłam ręką i praktycznie przestałam się nimi interesować. Najgorszy był zeszły rok bo była susza a one potrzebują duuużo wody, a ja nie miała siły biegać z konewką, a z węża nie dosięgałam. Może w tym roku odbiją, albo po prostu przesadzę je wszystkie na małą działkę, bo tu mam bliżej wodę i lepszą ziemię. Mam nadzieję, że Twoje pięknie się przyjmą i będą obficie owocować. Jeśli chodzi o samsunga, to też mam do niego sentyment, tyle że do takiego starego modelu z klapką....ten najstarszy model mam na myśli. Mam go już wiele lat i można powiedzieć, że rzeczywiście jest nie do zdarcia, bo mimo wieku zaawansowanego, nadal służy mojemu żonkilowi. Wiolka, jak widzisz, mam wciąż mało czasu i podobnie jak Ty ze wszystkim chcę zdążyć. Muszę się więc sprężać a czasem zwyczajnie siły już brakuje. Cieszę się, że wróciłaś radosna, i choć jak piszesz klapki na oczy założyłaś , to jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie odwiedził Cię nikt godny zainteresowania ...a ów starszy pan się nie pokazał ? Ja te princessy pocięłam na drobno nożem na desce i takie włożyłam do mąki, myślę że wystarczą takie kawałki 1 cm, x05 Saamowi gratuluję nowego nabytku. Ty i Wiolka, macie nowsze już modele tej marki co moja, ale i tak uważam, że jest o wiele trudniejszy w obsłudze niż Sony, przynajmniej jeśli chodzi o obsługę przez komputer:O Do tej pory nie naumiałam się ściągać z niego fotek. A może w Waszych nowszych modelach jest to już lepiej, łatwiej rozwiązane, sprawdzaliście już tą opcję ? Saam, a po co się zastanawiasz czy muffiny, czy mufinki, przecież jak napiszesz babeczki to też będzie dobrze i na pewno poprawnie :D I co to za dylematy Cię trapią,czy rabarbar to warzywo czy owoc? :D:P Wierzę że placek wyjdzie Ci, że tylko paluszki lizać ...mniam, sama bym się skusiła...tylko czy będzie ucierany czy jednak drożdżowy ? a może to będzie coś w rodzaju tarty ? Jeśli chodzi o wygraną, to ja bym się chętnie podzieliła, ale niestety dziś nie grałam...więc pewnie poczekam aż będzie kumulacja 100 milionów :D wtedy na bank zagram i na bank się podzielę z Wami wygraną :D Daa, i jak udały się zakupy ? Po co pytam:D, pewnie tak, bo skoro Cię tu nie było jeszcze to na bank siedzisz w kuchni i przetwarzasz to co zakupiłaś, a pewnie i babeczki nowe powstały. Ciekawe jakie smaki babeczkowe królują dziś w Twojej kuchni, bo pewnie znów wymyśliłaś coś nowego, pochwal się i zachęć, może w poniedziałek upiekę. O matko, jak ten czas lec****iszę już ten post pół godziny a jeszcze mam sporo spraw do załatwienia, przed jutrzejszą niedzielą. Na razie się pożegnam, życząc wszystkim dobrej spokojnej nocy i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Wzielsam sobie do serca ten Dzien e Aktywnosci i wyslalam kilka maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🖐️ Dzisiejszy dzien byl dla mnie niezbyt łaskawy :-)i nie z powodu nawalu pracy (to tez ),ale ogarnela mnie slabosc taka ,ze chcial nie chcial musialam polezec na boku :-). Ferdzi ,zakupy jak to zakupy ,kupe pieniedzy stracisz i sie dziwisz na co :-),a z drugiej strony Ulan ugina sie pod ciezarem toreb :-). Miesa dzis nie przerabialam tylko przyprawilam ,jutro bede miala co robic :-) ...Ja zadnej @ nie otrzymalam :( Babeczko -muffinki wlasnie sie pieka ,dzisiaj kakaowe z nutella :-) Jeden bidok jeszcze z poprzedniego pieczenia spoczywa pod kloszem :-) Dzisiaj robilam salatke jarzynowa ,a na obiad mielismy zupe grzybowa ktora wszyscy lubimy ,a rzadko ja gotuje bo nie mam tyle grzybow .Mam ubieglorocznych troche i trzymam na swieta Bozego Narodzenia ,teraz dostalam od bratowej i moglam upichcic zupke :-) Ide wylaczyc piekarnik . ...Ulan teraz czesto slucha piosenek na TVS ,teraz leci to; https://www.youtube.com/watch?v=JXPMOyU02Yk Noc taka ciemna -Jacek Silski Mnie ogarnia znow nostalgia ,chce do domu :-)😭 ...To ja lepiej pojde polac babeczki aby calkiem sie nie rozkleic :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co u magla slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dobry wieczór! o Daa:) piosenka chwyta za serce ale może następna będzie bardziej radosna z miłosnym hapy-endem :). Załóż słuchawki na uszy by nie słyszeć telewizora;) Rzeczywiście wpadłaś w babeczkomanie, aż nie wiem co napisać bo jak wiesz do ciast mam dystans. o Ferdzi:) ja też mam nadzieję, że moje jagody poczują się dobrze u mnie i zaowocują obficie. A czy Twoje wyrosły do wysokości 1,5-2 metry? Tak obiecuje ulotka i fajnie by było. Pożyjemy , zobaczymy;) Jak narazie mam trzy sztuki wysokie na ok 0,6 metra, jeszcze w doniczkach, każda borówka jest o innym imieniu i teraz czekam na kwaśny torf bo korę sosnową już mam. o Zuzia:) dobre podejście:D, że by dostać e-maila trzeba też go wysłać. Ale może nie tylko o e-maile chodzi w tym święcie. E-aktywność to również udzielanie się na forum netowym:) o Saam :) jakoś przeoczyłam o tym rabarbarze. U mnie w pracy rabarbar jest zakwalifikowany jako warzywo a np. imbir jako owoc gdy to tymczasem część korzenia :D Tak więc jak pisałeś Danusi jak zwał tak zwał :D byle smaczne było :) a rabarbar smakowo nie ma sobie równego wśród owoców. o Kurcze! przez te ostatnie moje późne powroty z pracy dziś nie wytrzymałam i się zdrzemnęłam w dzień i będzie problem ze spaniem😭 Ale obudzono mnie brutalnie telefonem więc może nie będzie tak źle bo jak skowronek to się nie zerwałam😭 o miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę teraz, że padły 3 szóstki w lotka a gdy ktoś grał z plusem to tam też padły 2 szóstki po gwarantowanym milionie. Ja puściłam 5 zakładów z plusem za 20 zł a trafiłam 2 trójki czyli zwróciło się z małą nawiązką bo będzie 48 zł:) Tyle, że nie ma się czym dzielić😭:D chwilowo koniec pisania...mężulo nadchodzi z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ja jeszcze nie sprawdzilam mojego kuponu i jakos mi sie nie spieszy :-) Co do babeczek,to faktycznie lubie piec te malenstwa i za kazdym razem inne :-).Wiesz ,przejezdna rodzina odwiedza nas czesto ,wiec cos musi byc swojskiego do kawusi ,a i chlopaki tez czasem po nie siegaja ,ja tez sie skusze ,ale z pewna ostroznoscia :-).Tak czesto kontroluje wage ,ze szybko bateria sie wyczerpuje i dzis u zegarmistrza kupowalismy owa baterie ,ktora kosztuje 20 zl . Zycze spokojnej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:)u mnie ten dystans do ciast to nie troska o wagę. Ostatnio czytałam ile chemii trzeba by mąka była biała, nie pleśniała a na początek ziarno traktują jakimś związkiem cyjankowym by się dobrze mieliło:-o Tylko się nie denerwuj moim pisaniem, proszę:) ale gdy tak dużo pieczesz to dobrze było by znaleźć sobie mąkę od młynarza tak jak z miodem prosto od pszczelarza. U mnie w markecie na eko-półce jest mąka niby niczym nie traktowana ale kosztuje ok 8zł za kg. Śpij dobrze Daa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych wszystkim , ktorzy juz skonczyli balowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrałem!...wygrałem!,.... wy..gra..łem!!! A jednak ma się to szczęście. Było wiele prób, już prawie straciłem nadzieję. A tu w sobotę późnym wieczorem miła niespodzianka. Fakt że to nie to saamo co szóstka ale wygrać "dwa szybkie żubry" łatwo też nie jest. Teraz trzeba się zorientować gdzie można wygraną odebrać. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych aktywnych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
i wciela mu sie gumka z majtek huj wie w co...rano powie...co to to nie...hehe momy tysz w ofercie stringi z miskow Haribo dla takich na etacie co siem czajom...a wszyscy wiedza ,zes zjeb... za cztery zubry strzelil by se w leb,gumka z majtek... oczywiscie gumowce mosz gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Haha!Ferdżi uśmiałam się:-D:-D:-D Dobrze,że starszy pan nie miał stałej wejściówki do sanatorium,bo kto wie ile kobitek tam mógł zbajerować:-D Skoro pytasz to Ci powiem,ale tylko dla tego,że mam do Ciebie wielki szacun;-)jest tam jeden fajny cacyk,no ale ''cudzy''a mnie w domu nauczono,że cudzego nie wolno ruszać;-)ale jadamy razem obiadek,a jak nie mam czasu,żeby iść do lokalu,to zawsze mi przynosi ładnie zapakowane jedzonko:-)tylko do tego mogę się posunąć,no to chyba nie zabronione:-DZ drugiej strony,to taki stan mi odpowiada.Robię to co chcę,kiedy chce bez żadnego marudzenia:-D Daa ja chętnie bym pochłonęła Twoj***abeczki,nie patrząc jaka mąka.Teraz żeby zdrowo się odżywiać,musielibyśmy być samo wystarczalni,wszystko jest naszpikowane chemią,nawt owoce teraz nie są zdrowe:-(A tak normalnie to posyłam Ci takiego specjalnego niedzielnego całuska:-D😘 Pogoda u mnie cudna,więc szkoda jej marnować.Chyba wsiądę na rower i do lasu zrobię rundkę:-D:-D:-D Udanej niedzieli;-) https://www.youtube.com/watch?v=-rey3m8SWQI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło i słonecznie:) o Ferdzi pewnie pracuje więc dużego ru/chu życzę:) Saam uradowany żuberkami za free, picuje się na sumę;) Dla Daa dużo dobrej energii posyłam by szybko "doszła":) o Wiola:) to Ci zazdroszcze tego lasu w zasięgu rowera;) Ja do najbliższego takiego iglasto- jagodowo-grzybowego mam ok 50km. Wiem, wydziwiam z tym zdrowym/niezdrowym jedzeniem ale jak to się mówi każdy ma jakiegoś bzika:D mam frajdę gdy wytropię jakieś zagrożenie z tej strony i nawet M czasem puka się w czoło do mnie gdy chcę na ten temat z nim porozmawiać. Ale w kilku sprawach już mi przyznał rację;) i sam sięga po podstawioną mu przeze mnie naturalną "apteczkę" :D gdy go przypili potrzeba. Z jednej strony lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć ale z drugiej czasem lepiej nie wiedzieć :D A że dzisiaj nietypowe święta: -Dzień Bibliotekarza i Bibliotek -Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca -Narodowy Dzień Zwycięstwa to podciągnę moje marudzenie pod to drugie święto;)he, he i zmykam bo niestety etat czeka. Na szczęście to ostatni dzień i 9 dni urlopiku:classic_cool: o miłej wypoczynkowej niedzieli Wam życzę:) zapomniałam dopisać, że dzisiaj popularne imieniny ale pewnie starszego pokolenia bo nie zauważyłam by ktoś teraz nadawał takie imiona jak Stanisław i Stanisława. Mam sąsiadkę na ulicy o tym imieniu, baaardzo trunkową i się obawiam o skutki imprezowania:( Jej mąż też Stanisław kiedyś po takiej imprezie nie wrócił do żywych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie. Pogoda piekna , slonko swieci , ptaki cwierkaja. Zapraszam wszystkich na niedzielny spacer do lasu albo parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry przedwieczór :) l witam niedzielnie wszystkich obecnych na topiku 🌻 a raczej wszystkie obecne bo póki co listę obecności podpisały kolezanki. l Szykuje się piękny zachód słońca. Po ciepłym dniu u kresu wędrówki słońce maluje niebo w kolorach ognia. Zapowiada to kolejny pogodny dzień. Niestety spędzę go prawie w całości w pracy. l udanej reszty niedzieli :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Niedziela byla wyjatkowo udana. U Was chyba rowniez sadzac po malej ilosci postow na topiku. A jutro znowu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście już wyjechali ale powiem Wam że przywieźli bardzo dobrą wiadomość, oczywiście przez autorytet w tej dziedzinie potwierdzoną. Z usmiechem na buzi podobnym jak ten w awatarze pragnę się tym newsem z Wami podzielić. Otóż podobno bocian swoje zrobił. Z tym że zamiast gotowego zawiniątka w beciku podrzucił stadium dużo dużo wcześniejsze. Widocznie u bocianów słabe moce albo po wprowadzeniu 500+ zapotrzebowanie mocno się zwiekszyło. W każdym razie trzeba wiele miesięcy czekania aby naocznie zobaczyć dzieło bocianów. Proszę o trzymanie kciuków abym dobrze przygotował się do roli dziadka :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) u mnie jeszcze daleko do sprawdzania mozliwości telefonu w dziedzinie łączności z komputerem. Na razie brak czasu. Teoretycznie wystarczy połączyć kablem, zatwierdzić łączność i wyszukać odpowiednie pliki. Ale skoro są problemy to może trzeba jakies sterowniki pobrać na komputer. Jak sprawdze u mnie to dam Ci odpowiedź. l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) dzisiaj musiałem się "wypicować" na dziewiątą bo trzeba było poźniej dla gości dobry obiad przygotować. l Zuziu :) ja zbytnio nie skorzystałem z słonecznego weekendu. Co prawda byłem dzisiaj na spacerze ale większość czasu spędziłem w domu i na podwórku. Za tydzień będę mógł swobodniej dysponować czasem chociaż wiadomo że obowiązków nigdy nie brakuje. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×